Sari la conținut

Sa mai si radem.


MOD
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 3,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

WARNING:

This a work of fiction. Do NOT TAKE it literally.

 

CONTENT ADVISORY:

Contains verses descriptive or advocating suicide, incest, bestiality, sadomasochism, sexual activity in a violent context, murder, morbid violence, use of drugs or alcohol, homosexuality, voyeurism, revenge, undermining of authority figures, lawlessness and human rights violations and atrocities.

 

EXPOSURE WARNING:

Exposure to contents for extended periods of time or during formative years in children may cause delusions, hallucinations, decrease cognitive and objective reasoning abilities, and in extreme cases, pathological disorders, hatred, bigotry, violence including but not limited to fanaticism, murder and genocide.” endanger your mental health and life”.

post-21357-1234520500_thumb.jpg

post-21357-1234520516_thumb.jpg

post-21357-1234520532_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ion creste intr-un oras mic si-apoi se muta la Bucuresti pentru a urma facultatea de drept. Decide sa se mute inapoi in orasul natal si sa isi deschida propriul birou de avocatura, insa afacerile ii mergcam greu la inceput. Intr-o zi, vede un om apropiindu-se de usa biroului. Fiind primul sau client doreste sa ii faca impresie buna.

Cand acesta ajunge la usa, Ion ridica rapid receptorul telefonului si incepe, facandu-i semn cu mana sa intre:

- Nu. In nici un caz. Spune-le idiotilor ca nu ma voi opri pana nu primesc un miliard despagubire. Da. La tribunal am sedinta maine.

Spune-i procurorului general ca am timp sa ma intalnesc cu el numai saptamana viitoare candva.

Si continua asa pentru vreo cinci minute. Omul asteapta cu rabdare pana Ion termina. Acesta pune jos receptorul si se intoarce catre noul venit.

Imi pare rau ca v-am facut sa asteptati. Sunt foarte ocupat. Cu ce va pot ajuta?

Omul raspunde: Sunt de la Romtelecom. Am venit sa va instalez telefonul..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Un individ e nevoit sa opreasca masina datorita unui blocaj al traficului in zona Calea Victoriei. Deodata, cineva ii bate in geam: - Domnule, teroristii au ocupat Parlamentul Romaniei si cer 10 milioane de dolari rascumparare ca sa-i elibereze pe parlamentari . Altfel ameninta ca ii vor stropi cu benzina si le vor da foc. Acum mergem din masina in masina si facem o cheta.

- Bine, si cat da fiecare? zice omul din masina.

- Cam 5 litri... :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Profesoara vb despre temperatura corpului:

-Oamenii au 36,5 C, salbaticiunile au 38 C, iar pasarile au chiar 41..

.Bula tu ma asculti? Te rog sa repeti ce am spus.

-Oamenii au 36,5 C, cand devin salbatici temperatura creste la 38 C, iar cand vad o pasarica au chiar 41...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

post-22867-1234962814_thumb.jpg

 

Ba,tu nu esti la semne..Maria ti-o vazut ispravile din haiducie???

:crack:

 

Si te intrebi de ce nu te mai las sa bei?! Te miri??!

subit parca nu ma mai prinde titlul topicului...

 

Si te intrebi de ce nu te mai las indemn sa bei?! Te miri??!

asa, am corectat :) :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...