Sari la conținut

De Ce "fete Motocicliste"


Smokey
 Share

Postări Recomandate

pai in primul rand vezi si tu cate fete sunt inscrise in total si din astea cate scriu in general! :P

19717[/snapback]

 

 

Eu scriu cand am ocazia sa prind un net... dar sunt trecuta ca membru... :drink: Am inteles ca tre sa i se faca mila unui admin de mine ca sa ma treaca drept membra. Banuiesc ca nu sunt singura in aceasta situatie, din moment ce in formularul de inscriere nu te intreaba nimeni cate perechi de oua ai.

 

Apropo cu de ce o sectiune a fetelor? Tocmai pentru ca sunt in minoritate: avem toate drepturile voastre, plus ceva mai mult pentru a compensa :eek: . Asa sunt legile pentru minoritati in orice situatii.

 

Si pentru ca voi sa stiti ca si noi existam... si nu doar ca niste atashuri :) !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 497
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Vizitator AndreiRN
te intreaba nimeni cate perechi de oua ai.

 

Apropo cu de ce o sectiune a fetelor?

Tocmai pentru ca sunt in minoritate: avem toate drepturile voastre, plus ceva mai mult pentru a compensa  :P . Asa sunt legile pentru minoritati in orice situatii.

 

Si pentru ca voi sa stiti ca si noi existam... si nu doar ca niste atashuri  :eek: !!!

241610[/snapback]

PERECHIII!!!??? :drink:

Ce fel de creaturi ai intalnit?

Normal ca sunteti o minoritate asa cum barbati crosetand sunt o minoritate.

Asta chiar daca andrelele sunt mai ieftine.

:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

PERECHIII!!!??? :lol:

Ce fel de creaturi ai intalnit?

Normal ca sunteti o minoritate asa cum barbati crosetand sunt o minoritate.

Asta chiar daca andrelele sunt mai ieftine.

:finger:

 

 

Minoritate? No no no. Merg si eu intr-o discoteca si numai de fete dau! :lol:

 

:crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator AndreiRN

Minoritate? No no no. Merg si eu intr-o discoteca si numai de fete dau! :lol:

 

:crack:

Da, motociclistele sunt o minoritate in populatia feminina.

Cam la fel si cu un baiat croshetand.

Pai nu stiai ca baieti cam fug de dans?

Trebuie sa primeasca o portie buna dupa ca sa se sacrifice.

:finger:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 months later...

Da, motociclistele sunt o minoritate in populatia feminina.

Cam la fel si cu un baiat croshetand.

Pai nu stiai ca baieti cam fug de dans?

Trebuie sa primeasca o portie buna dupa ca sa se sacrifice.

:laugh:

minoritate sau nu,unele merg bestial!Ex Doina(Dodo)din Timisoara!!!O stie toata tara de pe la intruniri unde apare de cativa ani buni, CONDUCAND!!!!!!!!! :moto: Inclin sa cred ca daca continuam sa le tratam asa vor deveni din minoritate specie pe cale de disparitie :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

mi se pare mie, sau sectiunea aceasta a forum-ului are cele mai multe topic-uri inchise?

nu va da de gandit?

ganditi si voi inainte sa scrieti sau sa transformati sectiunea in pagina de matrimoniale si alte prostiii

 

P.S: prin acest post n-am vrut sa va jignesc, e doar o constatare...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Personal am impresia ca nu prea se prea vorbeste nimic pentru ca exista o doza de ambiguitate referitoare la sectiunea asta.

 

Fotografiile de care vorbeam prind la segmentul 13-18 ani, care nu prea e "targetul" nostru, si in nici un caz nu e targetul sectiunii de care vorbim.

 

Dc? iti e teama sa nu te intrecem cand vom avea posibilitatea de a fi p o moto adevarata?

:angryfire:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Replica de deasupra bate un apropos de ce zicea Katy mai sus....

sau ma-nshel eu?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Replica de deasupra bate un apropos de ce zicea Katy mai sus....

sau ma-nshel eu?

Ramane de vazut :lol:

PS: Si pe mine m-a lasat pretena.... :lol:

Nu se ofera nici o "rebela" :angryfire: :angryfire: :eek: :hurt:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se inchid din cauza unor "motociclisti" bagaciosi sau a unor pustoaice rebele.

 

 

Ai nimerit-o cu "motociclisti" :angryfire:

nush, mi se pare aiurea. Ar trebui naibi o sectiune gen "Matrimoniale" sau "disperati pe 2 roti"

bai fratilor, dati naibi o laba si potoliti-va, sunteti MOTOCICLISTI, ar trebui sa aveti ONOARE!

bagati in seama toate (nush cum sa le spun k sa nu le jignesc prea tare) care n-au altceva d facut decat sa piarda timpul pe forum. Daca vreti sa va trageti de sireturi intrati naiba p messenger!

parerea mea....puteti sa ma injurati :angryfire:

 

 

P.S: Stiu ca sunt un porc misogin cu ochelari de cal, nu-i nevoie sa-mi spuneti (s-asa ma doare la salam de parerea altora) :hurt: :eek: :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aplauze pt Achile :angryfire:

 

 

PS: :angryfire:

 

 

@ navarro: nu te inseli deloc, se potriveste fix pe ce a zis Katy

 

Dc? iti e teama sa nu te intrecem cand vom avea posibilitatea de a fi p o moto adevarata?

Ma indoiesc ca o sa-i puteti intrece Transalp-ul pe soselele craterland-ului numit Romania..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

nu caut nimic nu vreau nimic doar ma laud .... :banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 5 weeks later...

Deci Domnul Bhairava eu am trimis mail de reclamatii. Am scris de 2 ori in aceasta sectiune ca nu e normal ca acesta sectiune sa fie plina de POZE CU GAGICI LEBARTATE PE MOTOARE! Te-am cautat ieri pe mirc sa iti spun si personal ca nu imi convin pozele care apar: nu ai fost si am trimis mail la administrator.

 

Aceste poze denigreaza absolut ideea tuturor oamenilor care intra aici despre ce inseamna o femeie pe motocicleta. Daca nu iti convine te rog sa iti faci colectie la tine si asta suna pentru toti restu.

 

Katy sustin. Si eu am scris. Si de obicei scriem mai prin toate sectiunile forumului. Ca suntem putine asa e, dar asta nu inseamna ca singurul loc pe care il aveam sa fie invadat de anunturi matrimoniale: gen te iubesc nikita, uauauaauaua... uite la anda adam proaspat siliconata intinsa langa un motor.

 

Te rog daca in continuare sustii afirmatia de: sa o sustii cu argumente. Daca nu astept sa iti retragi cuvintele; acum ca stii despre cine e vorba :crack:

sal! :D

sunt perfect de acord cu tine. si eu m-am saturat de individele acelea care fac sa para ca motocicleta este o jucarie erotica. dupa genul acesta de persoane sunt etichetate si motociclistele adevarate, ceea ce nu mi se pare normal.

ce-i drept eu m-am inscris de putina vreme pe forum, de asta nu am postat prea des. incerc sa ma acomodez.

dar ma deranjeaza atunci cand barbatii incep sa comenteze faptul ca sunt pasionata de motoare. mi se spune adesea k locul meu e de pasagera. de ce? doar pt k sunt fata? :lol:

in concluzie, cred ca e nevoie si de sectiunea aceasta in care si motociclistyele sa-si spuna parerea. :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sal! :crack:

sunt perfect de acord cu tine. si eu m-am saturat de individele acelea care fac sa para ca motocicleta este o jucarie erotica. dupa genul acesta de persoane sunt etichetate si motociclistele adevarate, ceea ce nu mi se pare normal.

 

 

 

Motoreta e o jucarie erotica. Uau, iete ca afli lucururi noi. :D

Mai reveniti-va fetelor si nu va mai credeti asa speciale. Daca nu mi-ar fi mila de pielea mea as merge numai in fustita si sandalute pe motor sa crape fetili ca tine de ciuda. :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sal! :D

sunt perfect de acord cu tine. si eu m-am saturat de individele acelea care fac sa para ca motocicleta este o jucarie erotica. dupa genul acesta de persoane sunt etichetate si motociclistele adevarate, ceea ce nu mi se pare normal.

ce-i drept eu m-am inscris de putina vreme pe forum, de asta nu am postat prea des. incerc sa ma acomodez.

dar ma deranjeaza atunci cand barbatii incep sa comenteze faptul ca sunt pasionata de motoare. mi se spune adesea k locul meu e de pasagera. de ce? doar pt k sunt fata? :lol:

in concluzie, cred ca e nevoie si de sectiunea aceasta in care si motociclistyele sa-si spuna parerea. :kick:

 

 

Motoreta e o jucarie erotica. Uau, iete ca afli lucururi noi. :D

Mai reveniti-va fetelor si nu va mai credeti asa speciale. Daca nu mi-ar fi mila de pielea mea as merge numai in fustita si sandalute pe motor sa crape fetili ca tine de ciuda. :D

nu ne credem mai speciale doar ca voi aveti darul de a nu vedea decat fusta si nu persoana!

iar felul de a se imbraca al fiecaruia e o chestiune de optiune! alegi ce iti place si cum te simti tu bine. :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...