Sari la conținut

Fetelor, Prezentati-va


Smokey
 Share

Postări Recomandate

hai k pun io 2 poze:D cu mn

 

ala e motoru unui prieten. o dnepr are merge trasnet. acu arata mai bine motoru:D

 

 

O sa iti stea mai bine cind il iei pe al tau :makeout: ;-)

 

in 4 ani s-a maritat, are si un bebe si s-a lasat de motoretizm :P

 

 

Pacat desi ami cunosc motoristi cu familie :makeout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

in 4 ani s-a maritat, are si un bebe si s-a lasat de motoretizm :P

e pe naiba, pe bune?

auzisem ca e "expecting", chiar am si vaut'o pe motor acum vreo cateva luni.. eu nu cred ca s'a lasat de moto, poate merge mult mai rar, insa tot suzi eye catching orange are. :makeout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca ala e orange inseamna ca iti trebe un control oftalmologic :makeout:

 

there can be only one orange :P

bai, si au zis aia ca sunt discromat, iar io nu si nu..

hai ca stii despre ce oranj vorbesc. ala electric turbat de pe motorul ei. :makeout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai, si au zis aia ca sunt discromat, iar io nu si nu..

hai ca stii despre ce oranj vorbesc. ala electric turbat de pe motorul ei. :makeout:

 

Ramy nu mai posta de pe Id-u lu' Adi ca derutezi lumea... :P :makeout:

Editat de turbogixxer
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cam greu cu prezentarile :kali: am 34 de ani, in 2-3 saptamini voi fi fericita posesoare a categoriei A, moto dupa ce iau permisul. am tot citit pe aici una alta, insa abia acum m-am hotarit sa scriu. dupa foarte multi ani de B am decis ca este momentul sa trec pe 2 roti. nu de alta dar traficul ma omoara si pierd in fiecare zi cam 2-3 ore doar la semafoare si blocaje. asa ca dorinta si visul vor deveni realitate cit de curind, in functie de cum ma programeaza la examen. un Marauder de 250 este alegerea mea, cel putin pentru inceput. dupa... mai vedem. :D inca sint indecisa daca sa iau unul nou sau SH. mai studiez problema.

 

numa bine si sa ne vedem curind pe sosea :scratch:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna, sunt Oana ...am 17 ani!ink 5luni si :D dau d A...!Am intrat in "lumea asta" fara sa vreau la inceput...adik am castigat un scuter Yamaha Neos la o tombola...si uite asa "am ajuns pe drumul cel bun"!! :kali: :scratch:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna!

 

Sunt Cristina,am 24 de ani,locuiesc in dr taberei si sunt posesoarea unui permis de conducere cat. A si B.am un iubit care se numeste cbr-ika honda 600,

sunt incantata de lumea asta a motociclistilor incat numai vreau sa ies din ea.

Mi-as dori sa mai cunosc fete care conduc un motor asa ne-am face si noi o gasca a fetelor nu numai baieti :scratch:) poate ma alatur si eu voua!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna!

 

Sunt Cristina,am 24 de ani,locuiesc in dr taberei si sunt posesoarea unui permis de conducere cat. A si B.am un iubit care se numeste cbr-ika honda 600,

sunt incantata de lumea asta a motociclistilor incat numai vreau sa ies din ea.

Mi-as dori sa mai cunosc fete care conduc un motor asa ne-am face si noi o gasca a fetelor nu numai baieti :kali: ) poate ma alatur si eu voua!!

 

Buna Cristina! Bine ai venit! :scratch:

Pentru intrebari si raspunsuri, iti recomand sa rasfoiesti putin topicul asta: /index.php?showtopic=77978

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cand facem o intalnire ca intre fete ?

 

eu sunt dispusa si in seara asta

 

eu va las un nr de telefon care vrea sa iasa cu motorul dati-mi un tel si sunt gata

 

0733.541.889

 

Astept propunerea voastra !!

 

Salutare

 

Si eu stau in Dr taberei , pe Str. Sibiu ....poate ne vedem intr-o seara in zona.Da-mi un PM dc vrei.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare! Sunt Monica, am 25 de ani, scoala in curs de finalizare A si B; astept cu maxima nerabdare sezonul urmator pentru a trece de la statutul de pasager la cel de posesor moto :unsure: Va admir si va citesc si de abia astept sa pot participa la cat mai multe intalniri :angry:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare

 

Am 23 de ani si sunt din Bucuresti. Din pacate inca nu am cu ce moto sa ma mandresc. Insa pe viitor ma voi putea alatura voua. Pana atunci am sa incerc sa ma documentez si sa citesc cat mai multe lucruri despre motociclete.

De un an de zile am inceput sa am aceasta pasiune si vad ca nu-mi da pace, asa ca nu am ce-i face :bounce:

Editat de Lucretia
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare lume, :bounce: Anca ma numesc, am 22 ani si de pe data de 27.08.2008 sunt si motociclista cu acte (nu doar soferita),pot sa spun ca visul meu a devenit realitate, sunt foarte bucuroasa :rock: , nu am inca o mobra...asa k ramane sa va tin la 2.20 :D in legatura cu asta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare lume, :bounce: Anca ma numesc, am 22 ani si de pe data de 27.08.2008 sunt si motociclista cu acte (nu doar soferita),pot sa spun ca visul meu a devenit realitate, sunt foarte bucuroasa :rock: , nu am inca o mobra...asa k ramane sa va tin la 2.20 :D in legatura cu asta.

 

Bine ai venit si mult succes in continuare!

Vezi ca nu e prea bine sa ai numarul scris la numar. Aceeasi greseala am facut-o si eu. O sa te strige toti taranii la semafor anca... ancuta...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vrei sa zici "NUMELE" scris la numar poate...! :bounce: Nu "numarul la numar! :rock:

 

Iar tu aveai (si parca mai ai) si acel 14 (cu "Anca") scris pe coditza. Coditza motorului, adeca! :D

Editat de Lt. Navarro
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bine ai venit si mult succes in continuare!

Vezi ca nu e prea bine sa ai numarul scris la numar. Aceeasi greseala am facut-o si eu. O sa te strige toti taranii la semafor anca... ancuta...

 

Nu am numar pantru ca inca nu am nici mobra nici masina,doar permis pentru ele :bounce:) asa mi-am pus USERNAME-ul :rock:...

 

Bine v-am gasit... Anca sa stii ca am poze cu tine de la Snagov :D daca vrei le pun aici, dar nu chiar acum ca sunt la work, totushi de ce nu ai venit cu motoreta ta verde?:(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu am numar pantru ca inca nu am nici mobra nici masina,doar permis pentru ele :rock:) asa mi-am pus USERNAME-ul :D...

 

Bine v-am gasit... Anca sa stii ca am poze cu tine de la Snagov :( daca vrei le pun aici, dar nu chiar acum ca sunt la work, totushi de ce nu ai venit cu motoreta ta verde?:P

 

Hopaaa...paispe are o fana :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu am numar pantru ca inca nu am nici mobra nici masina,doar permis pentru ele :bounce:) asa mi-am pus USERNAME-ul :rock:...

 

Bine v-am gasit... Anca sa stii ca am poze cu tine de la Snagov :( daca vrei le pun aici, dar nu chiar acum ca sunt la work, totushi de ce nu ai venit cu motoreta ta verde?:P

 

Nu mai am motoreta, i-a crapat blocul motor.

Poti posta pozele, pentru fanii mei. Dar selecteaza-le cu grija :D

Editat de paispe
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...