Sari la conținut

Fetelor, Prezentati-va


Smokey
 Share

Postări Recomandate

Nu am numar pantru ca inca nu am nici mobra nici masina,doar permis pentru ele :bounce:) asa mi-am pus USERNAME-ul :rock:...

 

Bine v-am gasit... Anca sa stii ca am poze cu tine de la Snagov :( daca vrei le pun aici, dar nu chiar acum ca sunt la work, totushi de ce nu ai venit cu motoreta ta verde?:P

 

Nu mai am motoreta, i-a crapat blocul motor.

Poti posta pozele, pentru fanii mei. Dar selecteaza-le cu grija :D

Editat de paispe
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Sky_Hunter, ai o imaginatie mult prea bogata, bolnava chiar. unde vezi tu ma femei pe motor?

 

 

Imaginatie mult prea bogata ?! bolnava uneori ?! .... no offence, ai dedus tu asta din cele doua randuri pe care le-am scris mai sus ?!

Topicul asta se numeste "Fete motocicliste" - am vazut poze cu fete care au motoare, deci doooh :D asta am presupus, e vina mea ca poate trebuia sa ma gandesc ca aici e topicul fanilor O-zone sau cerealelor Nesquick :rolleyes: ... of of mai mai ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

e pe naiba, pe bune?

auzisem ca e "expecting", chiar am si vaut'o pe motor acum vreo cateva luni.. eu nu cred ca s'a lasat de moto, poate merge mult mai rar, insa tot suzi eye catching orange are. :P

 

 

Ia te uita la astia micii .... :rolleyes:

 

:P fataaaaaaaaa.... De unde stiti mah voi ce s-a mai intimplat in viatza mea? k nici eu nu stiu asa bine k voi...

 

Da mah DA! M-am...am si... nu m-am... Altceva? Nelamuriri ceva? :ph34r:

 

6

 

vin in tara saptamina viitoare...PAZEEEAAAA!!!! :D

 

 

 

tot eu :P

 

........

 

 

Pacat desi ami cunosc motoristi cu familie :P

 

 

Bueiiii.... "pacat" ...auzi! Suna de parca as fi murit ... or smth! :P

 

 

Acum serios vorbind... va fac rezumatul zilele astea! Pe cuvint de pionier! :P

 

 

Cum ziceam ...vin in tara peste o saptamina. Poate punem de-o'ntilneala si d'un suc! Astia vekii... un nescafe la oemveu? :D

 

Ci sentiamo lunedi, dragilor! :P (sau mai curind ...dak imi da voie "sefa").

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu sunt Flavia

Abia am intrat pe forum, desi l-am mai urmarit prin NaeL - al meu baiat. Pe unii dintre baieti cred ca i-am cunoscut prin el. Cum suntem de 3 ani impreuna, am avut ocazia sa fiu pasager si pe ural si pe transalp si pe cele 2 BMW-uri (1100 RS si actualul 650 GS) pe care le-a avut.

 

Sunt pasagera de vreo 11 ani si - sa-mi fie rusine ca am asteptat atat! - m-am apucat de scoala

 

Dupa aia intentionam sa imi iau ceva micut, ca de inceput. M-am gandit la un marauder, dar vorbim peste vreo 2 luni. Sfaturi de dat aveti?

Editat de flavia_n_ae
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ti-am zis io stumfule ca am informații mai bune ca ale tale..

 

 

Sal din nou...

 

Bedeule, cu regret, dar nu ai info mai bune k ale strumfului, care se pare k m-a si filat cind ma dadeam cu suzi, la utima mea venire prin tara (asta pe la inceputul lui iunie).

 

strumfu'...rushinica nene :D , k nu ai zis sau facut vreun semn dak erai prin apropiere.

 

 

Ne auzim la alt topic...k deja sint offtopicu' asta rau de tot.

 

 

:D

Editat de R_MARCE
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
Sal din nou...

 

Bedeule, cu regret, dar nu ai info mai bune k ale strumfului, care se pare k m-a si filat cind ma dadeam cu suzi, la utima mea venire prin tara (asta pe la inceputul lui iunie).

 

strumfu'...rushinica nene :rolleyes: , k nu ai zis sau facut vreun semn dak erai prin apropiere.

 

 

Ne auzim la alt topic...k deja sint offtopicu' asta rau de tot.

 

 

:cheers:

 

 

Iete cine sare pe tine strumfule'

 

Buna Marce :laugh:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna!! eu sunt Alexandra, 22 ani si sunt din Botosani, studenta in Iasi :D...sunt pasionata de motoare de vreo 3 ani (pana atunci mi-a fost frica):)....dar mi-am invins frica si am transformat-o in pasiune :blink:...nu am motor , dar cat de curand o sa imi iau si eu o bestiuta....GSX R 600 (K6-7) sau ZX6R 636 (2005)....urati-mi succes...am stat pe tusa destul!! :D

Asfalt uscat tuturor!! :grinbandit:

Editat de BikerGirl-4Life
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Terente
Bine ai venit...inca o pasionata de motoare si inca una deosebita care intradevar vb ore intregi cu ea despre motoare incurand te vedem pe strazi cum dai ceata la multi app 636 :>

 

 

Ca de exemplu: B-Asta e rosie, parca nu e asa agresiva, imi place mai mult aia neagra...

:blink:

G-Nu vezi fata ce roti subtiri are aia? :)

B-Da fata, da' are toba daia sebring..

G-Bine fata, tu stii mai bine ca mine.

G-Auzi, da asta cat prinde?

B-Destul cat sa ii las in ceata pe astia, ha.

 

 

 

 

PS: Ce inseamna "dai ceata la multi"?

 

On-topic: Bine ai venit prin comunitate!Kilometrii multi, fara incidente si mult asfalt uscat! :D

Oups, acum am vazut ca esti aspiranta.... :grinbandit:

Editat de Terente
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut domnu critic care te bagi in seama deaiurea daca nu sti nu vb nu mai scrie deaiurea aici. si in legatura cu "dai ceata la multi" prin faptul ca a sa fie pe un motor bun si stie sa mearga, si inca ceva ....da`te pe strazi nu pe forum man asfalt uscat si ai grija de tine ...si mai subtirel cu criticile

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc pt acest comentariu dragut Terente...ironia ta e deosebita...denota cata inteligenta se zbate prin materia ta cenusie... :)

Dar din cate vad eu...topicului e "Fetelor, Prezentati-va"...tu esti cam aiurea....nu ai alta treaba de facut decat sa faci comentarii triviale te rog sa iti scoti Arrow-ul din fund...ca esti cam intepat... :grinbandit:

Intre motociclisti trebuie sa existe intelegere...cu un caracter de cacao nu ajungi prea departe....sau stai...tu nu ai fost incepator, pe tine te-a facut mama ta de pe motor...si te-a aruncat direct pe un motor...bravo!! Cat despre cunostintele mele despre motoare...pai....pana acum am inchis gura multor "motociclisti" care m-au luat la mijto...tu vad ca esti cam limitat (sa nu folosesc alte cuv urate)...si ai prejudecati cam multe...sunt sigura ca se gasesc multe fete care sa iti dea ceata (pe mine ma exclud din politete si modestie)...asa ca inchide gura si respecta pt a fi respectat!! :blink:

 

 

Asfalt uscat tuturor...si va rog sa ma iertati pt limbaj...dar acum cateva ore am aflat ca a murit Adi din Bacau, vina unui conservar...si sunt cam data peste cap!!

Dumnezeu sa il odihneasca in pace!! :D

Editat de BikerGirl-4Life
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Terente
salut domnu critic care te bagi in seama deaiurea daca nu sti nu vb nu mai scrie deaiurea aici. si in legatura cu "dai ceata la multi" prin faptul ca a sa fie pe un motor bun si stie sa mearga, si inca ceva ....da`te pe strazi nu pe forum man asfalt uscat si ai grija de tine ...si mai subtirel cu criticile

 

Un mic sfat(util sau nu): Decat sa pierzi vremea pe aici, fa niste cursuri de limba romana suplimentare, stiu cum stam cu invatamantul de stat si te inteleg..

 

Multumesc pt acest comentariu dragut Terente...ironia ta e deosebita...denota cata inteligenta se zbate prin materia ta cenusie... :)

Dar din cate vad eu...topicului e "Fetelor, Prezentati-va"...tu esti cam aiurea....nu ai alta treaba de facut decat sa faci comentarii triviale te rog sa iti scoti Arrow-ul din fund...ca esti cam intepat... :grinbandit:

Intre motociclisti trebuie sa existe intelegere...cu un caracter de cacao nu ajungi prea departe....sau stai...tu nu ai fost incepator, pe tine te-a facut mama ta de pe motor...si te-a aruncat direct pe un motor...bravo!! Cat despre cunostintele mele despre motoare...pai....pana acum am inchis gura multor "motociclisti" care m-au luat la mijto...tu vad ca esti cam limitat (sa nu folosesc alte cuv urate)...si ai prejudecati cam multe...sunt sigura ca se gasesc multe fete care sa iti dea ceata (pe mine ma exclud din politete si modestie)...asa ca inchide gura si respecta pt a fi respectat!! :blink:

 

 

Asfalt uscat tuturor...si va rog sa ma iertati pt limbaj...dar acum cateva ore am aflat ca a murit Adi din Bacau, vina unui conservar...si sunt cam data peste cap!!

Dumnezeu sa il odihneasca in pace!! :D

 

 

"comentarii triviale", "te rog sa iti scoti arrow-ul din fund": Fetita mica si inocenta, tii cumva cuvintele intr-o sacosa si cand o deschizi incep sa sara ca pop-cornul?Nu prea stii sa le legi vad...

"Se gasesc fete sa-mi dea ceata": interesant...si cam ce fete?probabil din acelea trecute de 70ani, care sa stie mai multe decat mine.Apropo, am aproape triplul varstei tale, deci nu mai comentez.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"comentarii triviale", "te rog sa iti scoti arrow-ul din fund": Fetita mica si inocenta, tii cumva cuvintele intr-o sacosa si cand o deschizi incep sa sara ca pop-cornul?Nu prea stii sa le legi vad...

"Se gasesc fete sa-mi dea ceata": interesant...si cam ce fete?probabil din acelea trecute de 70ani, care sa stie mai multe decat mine.Apropo, am aproape triplul varstei tale, deci nu mai comentez.

 

 

Stai...lasa-ma sa inteleg...varstei nu ar trebui sa te faca mai inteligent? Ok, poate ai experienta mai multa...si la scoala vietii esti inaintea mea...dar nu iti da dreptul sa ma judeci cu aroganta si sa ma iei de sus...

Poate, in loc sa fii superficial in judecati, ai putea sa fii sustinator...nu sunt cea mai buna...dar incerc...nu sunt nici o gagica de aia care nu stie cu ce se manaca si care cand se uita la un motor "vede culoarea care denota agresivitatea motorului"...nici mecanic nu sunt...

Si sincer nu m-as fi luat si nu mi-as fi permis sa iti dau replica pt ca in general ma caracterizeaza bunul simt si diplomatia, dar aseara eram foarte afectata de recentele evenimente!! Iti doresc numai bine si asfalt uscat...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Terente (ce nume interesant :grinbandit: )..nu te mai lua de femeile motocicliste ca ajungi in clubul celor cu "ban" ...precum SSS, shin, kumuya .

 

Lasati,mai, fetele sa se exprime.

 

Go,go,go ...girls. :blink:

Editat de myando79
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

strumfu'...rushinica nene :grinbandit: , k nu ai zis sau facut vreun semn dak erai prin apropiere.

Pai fata, eram cu masina la fantani spre casa poporului si acolo nu ai voie sa faci stanga spre tine si mai era si un garcea in intersectie..

Da si tu un semn cand vii in RO..

PS: Felicitari pentru noua mobra, am vazut'o si eu sambata la garaj. Cred ca e singura mobra cumparata din romania care face drumul invers spre italia, ca restul vin de acolo incoace.. :)

Si gata cu OT, scuze! :blink:

Editat de strumfuadi
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna!! eu sunt Alexandra, 22 ani si sunt din Botosani, studenta in Iasi :D...sunt pasionata de motoare de vreo 3 ani (pana atunci mi-a fost frica):)....dar mi-am invins frica si am transformat-o in pasiune :blink:...nu am motor , dar cat de curand o sa imi iau si eu o bestiuta....GSX R 600 (K6-7) sau ZX6R 636 (2005)....urati-mi succes...am stat pe tusa destul!! :D

Asfalt uscat tuturor!! :grinbandit:

 

 

Pai tu iti iei din prima GSX-R 600 ca sa dai ceata celorlalti? Daca asta e criteriul tau de alegere a motocicletei, permite-mi sa-ti zic ca.......dar mai bine nu zic, ca o sa te oftici si-o sa crezi ca forumistii te iau la misto degeaba, fara vreun motiv anume!

Ca tot zici ca esti pasionata de motoare, aceasta dragoste pentru doua roti se manifesta altfel....in kilometri parcursi si nu in fumuri si ocheade aruncate pe sosea, sa te fluiere cat mai multi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

intradevar e cam mare ptr tine ca incepatoare de 600...eu ma cam lupt cu 350-400 al lu' fratemiu...ar fii cel mai indicat sa incepi cu ceva micutz un 250 ar fii ideal...orikum multa multa bafta si numai asfalt uscat fara evenimente neplacute!!!numai bine!!!...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

22 ani

...sunt pasionata de motoare de vreo 3 ani (pana atunci mi-a fost frica)

o sa imi iau si eu o bestiuta....GSX R 600 (K6-7) sau ZX6R 636 (2005)....

Si care ar fi motivul pt. care iti doresti tu ca prim motor modelele enumerate?

Arati bine pe ele? :grinbandit:

 

 

 

 

PS: Ce inseamna "dai ceata la multi"?
Nu observi ca ne baga total in ceata cu "intelijenta" ei? A inchis gura la atitia...

 

 

 

 

1. ...nu ai alta treaba de facut decat sa faci comentarii triviale

2. Intre motociclisti trebuie sa existe intelegere...

3. cu un caracter de cacao nu ajungi prea departe....

4. ...pana acum am inchis gura multor "motociclisti" care m-au luat la mijto...

5. ...sunt sigura ca se gasesc multe fete care sa iti dea ceata

1. Tu ai idee domnisoara care este definitia adjectivului "trivial"?

Baga un ochi aici: http://dexonline.ro/search.php?cuv=trivial si dupa aia mai povesteste-ne odata cu cuvintele tale ce ai sesizat "trivial" in raspunsul lu' Terente.

2. Intre motociclisti exista intelegere, tu deocamdata nu te incadrezi in aceasta categorie, esti doar o aspiranta. :D

3. Asta intr-adevar poti s-o incadrezi la categoria "trivialitati".

4. Sa nu-mi spui ca la fel cum ti-au astupat-o si ei tie. :)

5. Zilnic vedem fufe care ne baga complet in ceata.

 

 

 

 

 

"comentarii triviale", "te rog sa iti scoti arrow-ul din fund": Fetita mica si inocenta, tii cumva cuvintele intr-o sacosa si cand o deschizi incep sa sara ca pop-cornul?Nu prea stii sa le legi vad...
Nu bah, s-a rupt sacosa si le-a pierdut pe drum. :D

 

 

 

 

 

...dar nu iti da dreptul sa ma judeci cu aroganta si sa ma iei de sus...

Poate, in loc sa fii superficial in judecati, ai putea sa fii sustinator...

Te-a judecat fix asa cum meriti. Preferai sa scrie peste un an RIP?

 

 

 

 

 

..nu te mai lua de femeile motocicliste ca ajungi in clubul celor cu "ban" ...precum SSS, shin, kumuya .

 

Lasati,mai, fetele sa se exprime.

Sa se egzprime bre, da' daca tot se iegzprima, macar sa scoata ceva util/intelijent pe guÂşă.

 

PS - nu sintem in clubul celor cu BAN ci sintem in carantina si nu am intrat pt. ca ne-am fi luat de fo motociclista. :blink:

Editat de SSSS
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...