Sari la conținut

Fetelor, Prezentati-va


Smokey
 Share

Postări Recomandate

ms mult de primire si aveti grija de cum conduceti caci sunt multi acre se joaca cu volanul si tot voi aveti de suferit mai rau de inconstienta unora!decitit citesc cam din iarna,ce e drept nu pe site-ul asta(dar recuperez eu)! :cheers:

ceea ce vrea sa faca silvan e sa-si puna toate fetele poze cu ele (pe motoare),dar a zis-o intr-un mod foarte subtil! :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

BINE ATI VENIT PE FORUM !!!

 

PT RALUCA !

 

SUNT DIN PITESTI, DACA TE POT AJUTA CAUTA-MA IN FIECARE SANBATA

PE LA 18 IN FATA LA "TANTA"(NOUL LOC DE INTALNIRE).

Editat de SOCKY
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Salut, ma numesc Iuliana sunt din Bucuresti si vreau sa scriu de mult dar cred ca nu am avut curaj sau ceva de genu.... :cheers: Cam acum o luna am reusit sa-mi cumpar si eu motor dar din pacate momentan merge doar prietenul meu pe el...Spre fericirea mea marti am examenul pt A si sper sa mearga bine...urati-mi bafta...Oricum sper sa ma primiti in randul vostru... :banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor!

Mai aveti loc pentru o motociclista? :banana: Ma numesc Mirela, sunt din Iasi si am un Suzuki Bandit 250 GSF pe care-l plimb cu mare placere. Ma bucur sa existe un loc unde sa ne putem "plange" de maniera in care sunt tratate fetele in trafic. Personal am avut cateva incidente nu prea placute dar au trecut. Ideea de a ne ascunde parul in geaca pentru a nu starni reactii nedorite din partea unora nu mi se pare cea mai buna, dar poate fi o solutie. Mi s-au intamplat si lucruri bune si de-a dreptul amuzante de pe urma faptului ca sunt fata motociclista cum ar acordarea prioritatii acolo unde nu era cazul, soferi opriti sa vada mai bine, prietene furioase pe ei care-si "rup gatul" uitandu-se dupa motocicleta si multe altele. :D

Cu toate astea, bune sau rele, in ceea ce ma priveste un lucru e clar: nimic nu se compara cu placerea unei plimbari cu motorul! :cheers:

Multa bafta si atentie in trafic!

mirela

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare.Se poate sa ne mai fi intalnit pe aici.Sunt Bea-de la Beatrice.Sunt la a 3a motocicleta.Prima, o Aprilia, a 2 a (pe care intentionez sa o vand), Suzuki GSX 600 F si cea mai noua dragoste, Suzuki GSX 750 F, fabricatie 2005 (este puiut, am facut impreuna doar 380 km).O cheama Suzi si e cea mai sexy dra.de pe sosea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna! Eu sunt Cristina din Bucuresti si am 19 ani. ( proaspat impliniti :banana: ) Am cont pe motociclism de vreo 2 ani,insa nu cred ca am mai postat cam de tot atata timp,nu ca acum 2 ani as fi avut prea multe post-uri - eram si eu mai mica nu aveam nici carnet,nici motor si mi se parea cam aiurea sa ma bag asa in seama doar de dragu' de a zice ceva,am preferat mai degraba sa merg pe la intalnirile motociclistilor.

Acum am mai crescut si eu,mi-am luat permisu' (tot marti,odata cu karigan-apropo,Felicitari si tie ! :D) si pana la primavara o sa fac tot posibilul sa strang bani si sa devin si fericita posesoare a unui motor :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna! Eu sunt Cristina din Bucuresti si am 19 ani. ( proaspat impliniti :D ) Am cont pe motociclism de vreo 2 ani,insa nu cred ca am mai postat cam de tot atata timp,nu ca acum 2 ani as fi avut prea multe post-uri - eram si eu mai mica nu aveam nici carnet,nici motor si mi se parea cam aiurea sa ma bag asa in seama doar de dragu' de a zice ceva,am preferat mai degraba sa merg pe la intalnirile motociclistilor.

Acum am mai crescut si eu,mi-am luat permisu' (tot marti,odata cu karigan-apropo,Felicitari si tie ! :)) si pana la primavara o sa fac tot posibilul sa strang bani si sa devin si fericita posesoare a unui motor :banana:

 

Felicitari si tie si sa ne vedem cat mai curand pe sosea...Dc zici ca tot marti l-ai luat...inseamna ca ne-am vazut pe acolo! :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ne-am vazut,am si vorbit :D Aveam pantaloni negrii ,o geaca de blugi,am dat prima poligonu' si urma sa dau si pt B (am picat la traseu la B :cheers: ,sper pe 28 sa iau totusi ) si te-am intrebat pe tine,cand asteptam sa vedem in ce comisii suntem la sala, daca ai luat B-u' din prima :banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aaaaaaaa..da! Acum stiu! Din poza nu puteam sa te recunosc! Felicitari pt A si sorry pt B , dar stai linistita ca sunt foarte putini care iau din prima traseul la B.Nu te descuraja! :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sal, eu tocmai m-am inscris, si hop ma prezint:). Sunt Ralu' din Baia Mare si o sa am examenul pentru A in 25. De-abia astept...(ca de masina m-am saturat:) ). Acuma sunt in cautarea unei prime motociclete...si descopar ca e destul de greu sa gasesc. Vreau un MZ vechi, pana prin 68', nemodificat...si in stare buna:). Daca prindeti de veste...let me know!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sal, eu tocmai m-am inscris, si hop ma prezint:). Sunt Ralu' din Baia Mare si o sa am examenul pentru A in 25. De-abia astept...(ca de masina m-am saturat:) ). Acuma sunt in cautarea unei prime motociclete...si descopar ca e destul de greu sa gasesc. Vreau un MZ vechi, pana prin 68', nemodificat...si in stare buna:). Daca prindeti de veste...let me know!

 

 

Bine ai venit! :finger:

 

Buna! Eu sunt Cristina din Bucuresti si am 19 ani. ( proaspat impliniti :lol: ) Am cont pe motociclism de vreo 2 ani,insa nu cred ca am mai postat cam de tot atata timp,nu ca acum 2 ani as fi avut prea multe post-uri - eram si eu mai mica nu aveam nici carnet,nici motor si mi se parea cam aiurea sa ma bag asa in seama doar de dragu' de a zice ceva,am preferat mai degraba sa merg pe la intalnirile motociclistilor.

Acum am mai crescut si eu,mi-am luat permisu' (tot marti,odata cu karigan-apropo,Felicitari si tie ! ;)) si pana la primavara o sa fac tot posibilul sa strang bani si sa devin si fericita posesoare a unui motor :lol:

 

 

 

Bafta in continuare si sa te vedem cat mai curand pe 2 roti! :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hallocred ca ar fi frumos sa ma prezint dupa ce am facut campanie impotriva femeilor pe motor,fara casca si cu iq-ul sub 120...cei care au iq-ul peste 120 isi pot da seama care e numele meu dupa nick...va urez multa distractie in continuare chiar daca a venit sezonul rece...stiti cum e...n-au intrat zilele-n sac!!!va dau un sfat:lasati-o mai moale cu liniutele si nu uitati ca casca-i sfanta!!!va poopik pe toti!!!Bau

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Haideti sa va cunoastem mai bine. Pe majoritatea va cunoastem din spicuiri de prin diferite posturi. Scrieti si voi cateva randuri despre voi, despre motocicleta voastra, eventual o poza-doua, etc.

salut la toata lumea.

eu sunt Cristina din Bucuresti.Astept primavara si imi iau noua kawasaki er 6n.

traiesc in italia si din pacate aici cand iti iei moto noua astepti luni de zile sa ti-o aduca.

nu mai am rabdare.am fost si am probat-o....si... :lol: ...a fost dragoste la prima vedere

:finger: bine v-am gasit

 

salut la toata lumea.

eu sunt Cristina din Bucuresti.Astept primavara si imi iau noua kawasaki er 6n.

traiesc in italia si din pacate aici cand iti iei moto noua astepti luni de zile sa ti-o aduca.

nu mai am rabdare.am fost si am probat-o....si... ;) ...a fost dragoste la prima vedere

:crack: bine v-am gasit

 

 

Hallocred ca ar fi frumos sa ma prezint dupa ce am facut campanie impotriva femeilor pe motor,fara casca si cu iq-ul sub 120...cei care au iq-ul peste 120 isi pot da seama care e numele meu dupa nick...va urez multa distractie in continuare chiar daca a venit sezonul rece...stiti cum e...n-au intrat zilele-n sac!!!va dau un sfat:lasati-o mai moale cu liniutele si nu uitati ca casca-i sfanta!!!va poopik pe toti!!!Bau

salut

ai dreptate ca e obligat sa porti casca dar cred ca ai cam exagerat cu jignirile

eu nu stiu prea multe despre ce se intampla in tara dar am auzit ca multi baieti ai facut accidente in moto.

cred ca totusi o moto e o pasiune nu un nou mod de a-si da arfe :lol:

post-7073-1129280411_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Andreea, 29, Iasi, cea din poza eu sint, cel de alaturi probabil viitor sot.(poza de la profil)Nu ma consider motociclista decit in suflet.De ce motociclism?O pasiune fffff veche, din cauza unor pantaloni ai tatalui meu pe care ii asociam mereu cu un motor si o viata libera.

Ca privitor imi plac mai toate motoarele , insa daca ar fi sa fie asi dori una din categoria celor greoiae, masive.Imi plac lucrurile impunatoare, mari deci si motorul ar trebui sa fie tot ceva mare.Nu stiu daca in viitor voi avea una, si asta nu din lipsa banilor, ci dintr-o oarecare teama.Momentan nu ma vad in stare sa merg pe o sea.Va admir insa pe voi toti, sint un mare fan, si daca merg pe strada opresc masina si va admir.Daca vedeti pe strada un Breck albastru opriti va rog sa fac si eu o poza cu voi.De cite ori va vad pe sosea TARE IMI DORESC o viata ca a voastra.

Sper ca pina la urma sa gasesc un binevoitor care sa-mi dea o casca si sa ma duca si pe mine macar citiva Km sa vad cum e.

.Mai am de adaugat ca o pasiune la fel de mare ca motoarele e pescuitul si mersul cu masina . :finger:

Editat de *Razvanica
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

buna tuturor...eu sunt ramona...incantata....si se pare ca in sfarsit am reusit sa postez...se pare ca era o problema dar s-a rezolvat ce bine....mai multe despre mine... cu o parte din voi ma stiu deja ....cu restul ne vom cunoaste...am 19 ani si sunt din galati..da da iar o modoveanca cum spun unii....nu dam nume... pai cam atat despre mine gata va ajunge

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...