Sari la conținut

Fetelor, Prezentati-va


Smokey
 Share

Postări Recomandate

Facem o lista cu informatii despre motociclisti in ordine alfabetica si ti-o trimitem pe mail? :ok:

Welcome girls! :D

Multam, d'abia astept ;)

Daca poti sa-i sari pe cei casatoriti ar fi ideal! :)

Am si eu o intrebare:kre e cea mai puternik motocicleta din lume?

Am o banuiala dar intreb stiutorii :)

Poop dulce! :peace:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Banuiesc ca tu te gandesti la Harley.....................

E putin impropriu spus puternica dat fiind faptul ca are motor jet de helicopter, este vorba de Y2K. Si ar mai fi cateva cum e tomahaowk-ul care are motorul de la Viper pe el si calculat, ca practic nu au avut cum atinge 600 si ceva de km/h. De aceea nu poti sa spui care e ceea mai tare. Dintre cele care le detin romani sunt Harley si Hayabusa (daca ma insel sunt sigur ca se vor gasi cine sa ma corecteze si sa te ajute sa iti faci o parere).

Editat de Shak
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Harley puternice? Ma rog, poate nu sint nici eu documentat, dar eu zic ca mai toti producatorii japonezi depasesc HD la raportul cal putere/centimetru cub.

 

 

Cea mai puternica a zis fata,nu a zis nimic de cea mai puternica pe cm cub.

In conceptia mea 150 de cai la 2000 cm cubi e mai puternica decat 149 de cai la 600 cm cubi.

Da' poate nu sunt nici eu documentat ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Banuiesc ca tu te gandesti la Harley.....................

E putin impropriu spus puternica dat fiind faptul ca are motor jet de helicopter, este vorba de Y2K. Si ar mai fi cateva cum e tomahaowk-ul care are motorul de la Viper pe el si calculat, ca practic nu au avut cum atinge 600 si ceva de km/h. De aceea nu poti sa spui care e ceea mai tare. Dintre cele care le detin romani sunt Harley si Hayabusa (daca ma insel sunt sigur ca se vor gasi cine sa ma corecteze si sa te ajute sa iti faci o parere).

Multumesc mult, banuiam k e Y2K, auzisem k o are "fitzz"-osul! :ok: Nu sunt sigura!

O fi greu pt o fata sa "stapaneasca" un motor?(avand in vdr greutatea) :peace:

Poop dulci, si multam pt raspunsuri!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cea mai puternica a zis fata,nu a zis nimic de cea mai puternica pe cm cub.

In conceptia mea 150 de cai la 2000 cm cubi e mai puternica decat 149 de cai la 600 cm cubi.

Da' poate nu sunt nici eu documentat ...

 

Si daca aia cu 149 de cai la 600 cc e mai performanta, mai rapida, etc, tot aia cu 150 de cai la 2000 cc ramine cea mai puternica?

Ciudat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si daca aia cu 149 de cai la 600 cc e mai performanta, mai rapida, etc, tot aia cu 150 de cai la 2000 cc ramine cea mai puternica?

Ciudat.

E o diferenta intre CEA MAI PUTERNICA si CEA MAI PERFORMANTA!!!!!

Boss Hoss-ul scoate peste 500 de cai.Care e mai PUTERNICA(NU PERFORMANTA)?K5-ul care nu trece de 200 sau asta?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai copii, noi ne certam aici ca chiorii pentru ce? Ca Boss Hoss n-o sa avem niciodata niciunul din noi, atit timp cit nu moarte vreo matusa miliardara (luati exemplu de la primul ministru).

Eu vorbeam de moto normale, pe care si le poate cumpara un roman fara matusi in familie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multam, d'abia astept :)

Daca poti sa-i sari pe cei casatoriti ar fi ideal! :welcome:

Am si eu o intrebare:kre e cea mai puternik motocicleta din lume?

Am o banuiala dar intreb stiutorii :moto:

Poop dulce! :ok:

 

 

Daca te referi la cea mai puternica motocicleta de serie, atunci probabil este vorba de noul Kawasaki ZZR 1400. Boss Hoss, Dodge Tomahawk si alte distractii sunt customuri, respectiv prototipuri, nu e corect sa fie incluse in top. Motoretra de care ziceam mai sus cam rulz si la power si la top speed.

 

http://www.mcnews.com.au/NewBikeCatalogue/...etail/index.htm

 

Feast your eyes.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deah... Ar trebui s-o fac si pe asta nu? :ok: Ma numesc Raluca (asa zice pe buletin :moto: ) si am 20 de ani. Motor imi iau in iunie sau iulie, depinde cum o sa-mi mearga mie afacerile (nu radeti, eu vorbeam serios :lol: )...Si cu ocazia asta vreau sa va transmit tutror, adica TUTUROR o mare imbratisare si toate cele bune! :)

 

Poze daca vreti sa vedeti dati-mi pm pe yahoo si va trimit...sunt prea frumoase sa le micsorez :lol:

 

Daca mai doriti sa aflati ceva, in afara de marimea de la sutien etc etc etc :welcome: intrebati! Va doresc o primavara grabnica! :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"Hell inc" banuiesc ca vine de la Bucuresti, nu? :ok: (ca de unde esti ai uitat sa zici). La poze, vezi ca are forumul "automatic resize" :moto: .

 

Bine ai venit! :welcome:

-si atat mai zic. Ca pt alte intrebari, voi face ce am recomandat si altora in topicul "POZE". :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"Hell inc" banuiesc ca vine de la Bucuresti, nu? :lol: (ca de unde esti ai uitat sa zici). La poze, vezi ca are forumul "automatic resize" :lol: .

 

Bine ai venit! :lol:

-si atat mai zic. Ca pt alte intrebari, voi face ce am recomandat si altora in topicul "POZE". :lol:

 

 

Poze cu mine sunt destule, va dau la cerere. Poza cu mine pe motor o sa postez cand voi avea bebelusha, altceva nu as vrea sa postez aici, nu-s aici sa fac parada modei... :welcome: :moto: :)

 

Pupici! :ok:

 

A! Da, sunt din Bucuresti! :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai intai pozele, Iscariotule; si p-orma operatia.

 

 

Ne vedem pe messenger atunci :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu cred ca esti un "MEMBRU" veritabil...asta pina la proba contrarie...deci nu te credem pina nu vedem POZE!!!! :welcome:

 

 

mah, nu ma luati cu psihologia inversa... :ok: Am martori! :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

marturia mincinoasa se pedepseste aspru, conform legilor in vigoare :moto:

 

 

Te provoc atunci! :welcome: am id-ul in profil :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stiti ce urmeaza?!Ralucone chiar isi doreste sa ne convinga ca nu minte....uitati ce ar putea urma..."ma gandeam la o sinucidere live dar zic k e mai practic unul xxx" am citat "RALUCONELE" intocmai....voi ce alegeti?!....asteapta pararea noastra......! :ok: :welcome: :moto:

Este vorba de un clip video!!!!

Editat de Blackman
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Haideti sa va cunoastem mai bine. Pe majoritatea va cunoastem din spicuiri de prin diferite posturi. Scrieti si voi cateva randuri despre voi, despre motocicleta voastra, eventual o poza-doua, etc.

 

Probabil ati uitat de ce a fost creat acest topic si ca sunteti pe un site cu profil moto. Nu este un topic pentru discutii de agatzamente, mIRC-uiala, vrajeli, s.a.m.d. Pentru astea s-au inventat PM, YM, mIRC, AOL, Skype, etc. Va rog sa le folositi cu incredere si sa aveti parte de ce va doriti.

Nu uitati, inca o data va rog, unde sunteti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...