Sari la conținut

Fetelor, Prezentati-va


Smokey
 Share

Postări Recomandate

Haideti sa va cunoastem mai bine. Pe majoritatea va cunoastem din spicuiri de prin diferite posturi. Scrieti si voi cateva randuri despre voi, despre motocicleta voastra, eventual o poza-doua, etc.

 

Probabil ati uitat de ce a fost creat acest topic si ca sunteti pe un site cu profil moto. Nu este un topic pentru discutii de agatzamente, mIRC-uiala, vrajeli, s.a.m.d. Pentru astea s-au inventat PM, YM, mIRC, AOL, Skype, etc. Va rog sa le folositi cu incredere si sa aveti parte de ce va doriti.

Nu uitati, inca o data va rog, unde sunteti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Probabil ati uitat de ce a fost creat acest topic si ca sunteti pe un site cu profil moto. Nu este un topic pentru discutii de agatzamente, mIRC-uiala, vrajeli, s.a.m.d. Pentru astea s-au inventat PM, YM, mIRC, AOL, Skype, etc. Va rog sa le folositi cu incredere si sa aveti parte de ce va doriti.

Nu uitati, inca o data va rog, unde sunteti.

Uituci mai suntem....multumim ca existi sa ne mai aduci si noua aminte de ce suntem aici!!!

off topic apropo Thomas cum ai dedus tu ca vrem sa facem"agatzamente"...provocind o membra sa posteze poze cu ea...?!Scuzele noastre daca te-am deranjat ...promitem ca nu se mai intimpla!!!Te lasam pe tine!!!

:ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Probabil ati uitat de ce a fost creat acest topic si ca sunteti pe un site cu profil moto. Nu este un topic pentru discutii de agatzamente, mIRC-uiala, vrajeli, s.a.m.d. Pentru astea s-au inventat PM, YM, mIRC, AOL, Skype, etc. Va rog sa le folositi cu incredere si sa aveti parte de ce va doriti.

Nu uitati, inca o data va rog, unde sunteti.

 

 

Are si Blackman dreptate...daca eram la matrimoniala lasam si poza postata, numarul de telefon, semnalmentele si un comentariu gen "Tanara superba in cautare de aventuri, caut fraier cu bani sa mi le finanteze..." :welcome: :moto: :)

 

Eu imi fac veacul pe aici din alte motive... :ok:

 

:ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Uituci mai suntem....multumim ca existi sa ne mai aduci si noua aminte de ce suntem aici!!!

off topic apropo Thomas cum ai dedus tu ca vrem sa facem"agatzamente"...provocind o membra sa posteze poze cu ea...?!Scuzele noastre daca te-am deranjat ...promitem ca nu se mai intimpla!!!Te lasam pe tine!!!

:ok:

 

@Blackman, multumeste-mi ca exist. O tinem intr-un show si mai departe? Ti-am dat de la inceput ce titlu si subiect are topicul asta. Ne uitam impreuna sa studiem cata vrajeala si discutii de mIRC-uiala sunt ? Facem o statistica ? Am rugat ceva. Nu se poate, pot sa ma apuc si sa editez. Vrei sa discuti in continuare cu domnisoara sa-i vezi pozele, excelent, fa-o pe PM, YM, etc.

 

@Don'soara Ralucone, Irascibil a concluzionat in propriul stil ceea ce vroiam sa spun. Ai lasat ID-ul, poza si vrajeala. Ceea ce e identic cu ce ai spus tu acolo.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Thomas,esti rau mah!Fata doar a pus o poza care pare un inceput de striptease intr'o morga,si'a lasat toate datele unde poate fi gasita...e clar ca nu e aici la agatat,mai scuteste'ne,da?!? :ok:

 

 

Pentru cunostinta generala a poporului de pe acest topic, nu am nevoie sa-mi fac poze sa le postez pe un forum ca sa agatz...sa fim seriosi! :moto: Poza a pus-o blackman, nu stau sa agat lumea de pe un topic. Ca mai facem si noi un pic de caterinca, e cu totul altceva. Loosen up, for Christ's sake, mai zambiti si voi mey ca nu e asa greu... :ok:

 

P.S. Si nu era morga. Oi fi fost obosita cand am facut pozele, da-n nici un caz moarta... :welcome:

 

Asa ca zambiti :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru cunostinta generala a poporului de pe acest topic, nu am nevoie sa-mi fac poze sa le postez pe un forum ca sa agatz...sa fim seriosi!

 

P.S. Si nu era morga. Oi fi fost obosita cand am facut pozele, da-n nici un caz moarta... :welcome:

 

 

 

 

Da,iar eu n'am inselat niciodata,perfect adevarat.

 

 

P.S. Greseala mea,imaginatia imi joaca feste :moto:

 

 

 

 

Succes la agatat! ( nu ca ai avea nevoie :ok: )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si apropo, am postat pentru ca am fost rugata...nu-mi place sa ma prezint, sa fac parada modei pe-aici cu poze de la morga... :welcome:

 

 

 

Da,iar eu n'am inselat niciodata,perfect adevarat.

P.S. Greseala mea,imaginatia imi joaca feste :ok:

Succes la agatat! ( nu ca ai avea nevoie :ok: )

 

 

 

Mersi! Te anuntz cand pun mana pe ceva bun. Dau o bere... :moto:

 

:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Probabil ati uitat de ce a fost creat acest topic si ca sunteti pe un site cu profil moto. Nu este un topic pentru discutii de agatzamente, mIRC-uiala, vrajeli, s.a.m.d. Pentru astea s-au inventat PM, YM, mIRC, AOL, Skype, etc. Va rog sa le folositi cu incredere si sa aveti parte de ce va doriti.

Nu uitati, inca o data va rog, unde sunteti.

:cheers:

 

Thomas,esti rau mah!Fata doar a pus o poza care pare un inceput de striptease intr'o morga,si'a lasat toate datele unde poate fi gasita...e clar ca nu e aici la agatat,mai scuteste'ne,da?!? :moto:

:laugh: :( :cheers: :) :cheers: :cheers: :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bau!!eu sunt gloria(se pare ca acum cateva luni am uitat sa ma prezint,nu de alta da am primit reclamatii)si am luat "gripa motoarelor" acum cativa ani...greu e sa ai frate mai mare obsedat de motoare si sa nu te imbolnavesti si tu...Am si eu o intrbare pt voi:Ziua mea de nastere e pe 20 februarie,nu primesc si eu un motor???(in afara de pocket-bikeu' p cre vrea sa mi-l ia tatamiu...) :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bau!!eu sunt gloria(se pare ca acum cateva luni am uitat sa ma prezint,nu de alta da am primit reclamatii)si am luat "gripa motoarelor" acum cativa ani...greu e sa ai frate mai mare obsedat de motoare si sa nu te imbolnavesti si tu...Am si eu o intrbare pt voi:Ziua mea de nastere e pe 20 februarie,nu primesc si eu un motor???(in afara de pocket-bikeu' p cre vrea sa mi-l ia tatamiu...) :laugh:

 

 

La multi ani ! dar mai asteapta inca cateva ierni a mea e pe 5 Februarie si nici macar pocket-bike nu ma astept sa primesc asa ca nu fii pretentioasa....dar sa ne traiesti si sa fii sanatoasa ca restul le faci singurica..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:laugh: a new bad girl in town ! si care are sange sa se dea cu mine la temperaturile astea.

p.s. : A., sper sa nu te superi ca ti-am pus poza aici fara sa te intreb ! :moto:

tot respectu'...uite ca mai sunt "nebuni"care se dau acum...va asteptam la hunedoara la "bikes on ice"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru ca cineva reprosa mai devreme ca nu intampinam oaspetii si mai ales "oaspetele" :cheers: cu caldura , pentru ultimele 55 de pagini scrise mai mult aiurea-------fetelor, BINE ATI VENIT :)

 

 

Mwahahahahahahah,Viooooooooooooooooooooooooooooooo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

 

 

:laugh: :moto: :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare!!!this is my first reply:D

Sunt Casandra din Buc...momentan pasagera...abia in toamna 18...

pentru Mona din timisoara...LOVELY BIKE!!!!!

imi pare bine sa va cunosc!

X-(

 

;)

 

wellcome girl , sit back and relax :10:

 

 

Are o comunista neagra ? :10:

 

nu, nu e fata cu niprul negru choperit :finger: :moron:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut! Eu sunt Cris, sotia lui Ozzy. La mine s-a prins mai tarziu microbul, mai ales ca prima noastra motocicleta, care ne-a fost furata, era uriasa si mi-era teama sa n-o daram. A doua a fost mai mica (un K-175), asamblat din bucati, cu ajutorul prietenilor, dupa furt, cu care am mers pe ici, pe colo din 2003. Aveam senzatia ca n-o sa fiu in stare sa-mi iau permis, dar 'm-am trezit' cu el in 4 saptamani, din prima. Asa ca de 2 luni va sunt colega de sosea.

Acum motocicleta mea e in reparatii, un MZ RT 125 Sport, original, dar pana in primavara sper sa fie gata.

 

salutare DAYA :finger:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut, sunt Cristina, din Bucuresti. Am 22 de ani si sunt moarta dupa motoare, in special dupa choppere sau cruisere. "Microbul" l-am mostenit de la tata, mare amator de rock si libertate. Si ce altceva iti da mai multa senzatie de libertate decat a alerga pe un motor pe sosele. Din pacate motor nu am, dar am fost pasagera pe destule. Cine stie? Poate in viitorul apropiat...

 

Pana atunci multa bafta la toata lumea.

Peace.

Cam mare distantza de la choppere si cruisere la ZZR-u... :finger:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asta e... parerile se schimba. Intre timp m-am informat mai mult, am vazut cum sta treaba cu chopperul, am vazut cum e cu enduro, am vazut sport. Dintre toate cea mai fiabila mi se pare o motoreta sport-touring. Iar zzr-ica e alegerea mea.

 

Dar "niciodata nu spune niciodata". Orice e posibil in viata asta. mai e pana in august. :finger:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...