Sari la conținut

Fetelor, Prezentati-va


Smokey
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

:D

ms frumos.

e un model k2. vopseaua e din fabrica, asa e standard. dar seamana cu repsol sau moviestar ;)

drum bun si mult noroc! :)

 

culoarea e replica moviestar, repsol e portocaliu si negru din cate stiu :peace:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Cu iesitul pe strada va mai dura un pic, inca nu sunt prea sigura pe mine si mai dau ture prin poligon :D

 

 

 

nu ca vreau sa fiu carcotash....da' examenul l-ai luat :peace: ? bine...nu te incurajez sa iesi pe strada daca nu esti sigura pe tine....dar...trebuie sa ai un pic de "oo".daca o sa fi mereu crispata :) .......oricum bafta si fara incidente!

(intrebarea era retorica pt ca stim toti "ce si cum" cu scolile de moto din Romania!)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Merci de ajutor cu resizing-ul... pana la urma am reusit...

 

So, that's me... la ski... cu moto nu am inca poze :peace:

Eeeeee... pai daca ai reusit... de ce nu ai pus rezultatul? ca astea nu-s facute cu 350-ul...

Oricum, scopul a fost atins: that's you

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu ca vreau sa fiu carcotash....da' examenul l-ai luat :peace: ? bine...nu te incurajez sa iesi pe strada daca nu esti sigura pe tine....dar...trebuie sa ai un pic de "oo".daca o sa fi mereu crispata :) .......oricum bafta si fara incidente!

(intrebarea era retorica pt ca stim toti "ce si cum" cu scolile de moto din Romania!)

 

 

Am dat examenul, dar stii si tu ce trebuie sa faci la examen... pe deasupra am invatat pe moto de scoala si nu prea sunt familiarizata cu XT-ul pe care ar trebui sa ies pe strada... mai incerc si eu inainte sa ma izbesc de primele masini :D

 

Eeeeee... pai daca ai reusit... de ce nu ai pus rezultatul? ca astea nu-s facute cu 350-ul...

Oricum, scopul a fost atins: that's you

 

M-ai prins, sunt facute cu un Casio Exilim si nici macar nu sunt clare... dar stii cum e cu orgoliul feminin... dupa ce le-am micsorat nu mi-a mai placut cum arat in ele si am cautat altele ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am dat examenul, dar stii si tu ce trebuie sa faci la examen... pe deasupra am invatat pe moto de scoala si nu prea sunt familiarizata cu XT-ul pe care ar trebui sa ies pe strada... mai incerc si eu inainte sa ma izbesc de primele masini :)

 

da...oricum...practice makes perfect! :peace:

multa bafta si sa ne vedem pe strazi!

Editat de matematik
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Doat nevasta-ta este practicanta de asa ceva :peace:

 

Eu sunt Alina, nevasta lui Bikerz, am 22 de ani si locuiesc in Catanzaro, Italia :)

"Calaresc" o Honda CR 125 model 2004 ( fosta motocicleta a sotului meu )

 

Cateva poze cu mine:

 

 

This is not Alina!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

This is Sabine Doppelhofer from Austria, check out her Website: www.mx-girls.com

post-13358-1159451013_thumb.jpg

post-13358-1159451047_thumb.jpg

Editat de mxgirl
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bine...am fost tentata sa zic "ok" insa sunt in plin proces de dezvatare a acestui termen...

Sunt Diana, 27 de ani, ba nu 28 :) ...insa de-abia de maine :), domiciliu Bucuresti, origini muntene, Curtea de Arges. Pasiune pentru motoare? De mult, de undeva din copilaria mea cand cineva ma striga "baietelul lu' tata" :D . Posesoare de motor inca nu, in noiembrie am examenul :D ...sper sa nu-l dau cu shuba de blana pe mine si cu caciula de rusnac cu urechi...

Cam atat...restul il apreciati...sau criticati voi...pe parcurs. :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bine...am fost tentata sa zic "ok" insa sunt in plin proces de dezvatare a acestui termen...

Sunt Diana, 27 de ani, ba nu 28 :lol: ...insa de-abia de maine :), domiciliu Bucuresti, origini muntene, Curtea de Arges. Pasiune pentru motoare? De mult, de undeva din copilaria mea cand cineva ma striga "baietelul lu' tata" :D . Posesoare de motor inca nu, in noiembrie am examenul :P ...sper sa nu-l dau cu shuba de blana pe mine si cu caciula de rusnac cu urechi...

Cam atat...restul il apreciati...sau criticati voi...pe parcurs. :)

 

:D

 

28 este o varsta frumoasa si foarte tanara :lol:

 

LE: era sa uit UELCOM!

Editat de Prafuit
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...