Sari la conținut

Fetelor, Prezentati-va


Smokey
 Share

Postări Recomandate

la dreacu fata, credeam ca esti baiat. daca stiam, te luam azi cand ai dat cafeaua, la mine acasa. :banana:

dar sa faci ceva cu parul de pe fata si de pe c..r :ok:

tare mult ai vrea :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Salut! Sunt Marilena, dar toata lumea ma stie de Mar...poate pt ca ochii mei seamana cu marea...nu stiu...Ador motoarele, mai ales cele de viteza...Am avut ocazia sa merg odata, pasagera, dar vreau sa imi iau propriul motor si sa fac scoala cat mai curand... :bounce: Astept sfaturile voastre. Rog un admin sa ma faca membra :) bye

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu m-am mai prezentat cu ceva timp in urma...pe vremea aia era o simpla pasagera.

acum fac scoala moto...deja ma plictisesc de poligon...fac totul cu o singura mana...sunt mandra de mine...dar in acelasi timp sunt constienta ca pe strada nu e asa easy...

am 19 ani....o pasiune imensa pt motoare...nimic nu imi sta in cale.

motorul e pe vine, e in germania, tre sa apara in cateva saptamani in romania...abia astept...rabdarea e la limite...motorul: kawasaki gpz500s...defapt e model american adica kawasaki ex500a.

 

unele din voi ma stiu din poligonul ilioara :bounce:

sper sa ne vdm la cateva ture asa ca intre fete.

 

raven

Editat de raven30hell
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ola, eu sunt Mari, Bucuresti, posesoare permis cat B din 98, de ceva timp admir motoarele, m-am decis sa dau si de A(aici a stimulat si un raider, "sa nu ti se urce la cap"), sper sa incep cat mai curand, momentan voi ramane in "umbra" pt a-mi da seama ce inseamna motor si ce-mi permite statura sa "calaresc" (ma refer la motor doritorilor de fantezii )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

buna

sunt Gabi din Rm. Valcea, am 24 de ani si mi-am luat A-ul din oct anul trecut(numai A-ul...cred ca am fost singura duuusa din oras care a facut cerere de renuntare la categoria B...sa-mi iasa permisul mai repede)...si motor nici pana acum nu am reusit sa-mi iau, sa speram ca in curand o sa am si eu ce poze sa postez..hihi....ce sa zic despre mine, sunt studenta si nu chiar o vitezomana...cel putin pana voi intelege care e treaba cu motociclismul...va puup pe toti si toate :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce mai frate,baieti astia pe motoare sunt BETON.sincera sa fiu mai mult imi place sa privesc baieteii pe motoare pe la romana decat sa calaresc un astfel de calut. :crack: apropo aveti grija nenicilor ca au loc din ce in ce mai multe accidente,pacat de voi!poate sunteti curiosi numele meu este cristina,bucuresti :wave:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare!!!

Sunt din Bucuresti si de anul trecut m-a molipsit si pe mine boala asta cu motoarele.Am facut scoala in toamna,dar la examen nu mai m-au primit,venea iarna :crack:

Asa ca tineti-mi pumnii,saptamna aceasta le mai fac o vizita.Am permis categ B si consider ca a fost totusi un atu in formare mea,micuta, ca viitore motorita. :wave:

Sunt incantata ca am aflat de acest forum de la un prieten de pe aci.Si sunt sigura ca voi avea multe de invatat de la voi.Si poate candva sa pot da si eu sfaturi. :hug:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@25cam... cateva lucruri despre tine, exceptand fatul ca esti din Arad? :crack: Oricum, motocicleta e o mandrete! Sa aveti grija una de cealalta! :hug:

 

@cgcorina, bafta cat mai multa la programarea pentru examen si la examen, si si mai multa bafta in trafic!

 

 

 

Per ansamblu, bine ati venit fetelor! :wave:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sal`tare! De cateva zile bune imi tot arunc privirea prin numeroasele pagini ale acestui site. Stiam de existenta lui de anul trecut, insa pe atunci eram mult mai preocupata de fericirea altora decat de a mea :D Ce pot sa spun in afara de faptul ca numai cand aud ..un motor mi se ridica sangele in vene?! Pasiune? cu siguranta, febra motoarelor nu m-a crutat :D si uite asa am inceput, usor, usor, in calitate de pasagera, momentan, sa cunosc misterele motociclismului. Vara trecuta m-am panicat oleaca :) in urma unui accident care s-a soldat cu o clavicula rupta (si anume cea dreapta).. si dupa care am cam stat imobilizata la pat..(credea dr.). Sapt. trecuta am ratat o mica excursie la Brasov si ma oftic si acum :D . Dar nu-i nimic..cica sapt viit. se lasa cu plecare la Sibiu.. I`m just waiting for.. :lol:

Apropos..uitam! Sunt Dana, Buc, 24 ani, licentiata in limbi straine, angajata, iubita si indragostita :D Pozele vor veni in curand.. Se poate sa devin si eu membrA? Rog frumos un admin..

 

Ati vrut prezentare? :ok: Scuze daca v-am rapit din timp..dar pasiunea e mare :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ALEXANDRA (comoara lu`ARKAN) ,viitoare motociclista!

 

cred ca e prima data in viata mea cand vad un copilas care 'poarta' steagul Romaniei. daca nu e o intamplare, toata admiratia si respectul meu Arkane.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

saluti. Sunt din Bv, am 25 si acum fac scoala si pt A si pt B. De mai bine de 5 ani sunt pasagera si m-am hotarat ca e timpul sa schimb asta. Am un BMW F 650ST din 95, proaspat achizitionat si suuuper comod si manevrabil. Chiar il recomand. :baldy: Nu sunt pasionata de viteza ci doar de plimbari cat mai lungi si cat mai multe (cat imi permite timpul). Imi place sa si vad zonele prin care trec, nu doar sa ma laud ca am trecut pe acolo. Vara asta o sa merg (ca pasager din pacate) intr-un tur de Marea Neagra, timp de o luna. Sa ne tineti pumnii sa nu ne impuste aia prin Georgia sau mai stiu eu pe unde. :baldy:

 

Atasez si cateva poze cu mine in poligon

 

post-6750-1174857819_thumb.jpgpost-6750-1174858041_thumb.jpgpost-6750-1174858083_thumb.jpg

post-6750-1174858184_thumb.jpgpost-6750-1174858301_thumb.jpgpost-6750-1174858328_thumb.jpg

 

:baldy:

Editat de qwert
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

saluti. Sunt din Bv, am 25 si acum fac scoala si pt A si pt B. De mai bine de 5 ani sunt pasagera si m-am hotarat ca e timpul sa schimb asta. Am un BMW F 650ST din 95, proaspat achizitionat si suuuper comod si manevrabil. Chiar il recomand. :baldy: Nu sunt pasionata de viteza ci doar de plimbari cat mai lungi si cat mai multe (cat imi permite timpul). Imi place sa si vad zonele prin care trec, nu doar sa ma laud ca am trecut pe acolo. Vara asta o sa merg (ca pasager din pacate) intr-un tur de Marea Neagra, timp de o luna. Sa ne tineti pumnii sa nu ne impuste aia prin Georgia sau mai stiu eu pe unde. :wave:

 

Atasez si cateva poze cu mine in poligon

 

:baldy:

Bafta la scoala si felicitari pentru motor. E cumva luat din cj? Ca am mai vazut undeva poze cu el, poate pe bikeshop. :baldy:

 

:baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am 20 de ani, permis de A de un an dar din pacate inca nu am motor...in vara asta sansele sunt cam de 80% sa-mi iau motor.Vara trecuta m-am mai plimbat cu motoarele prietenilor, am si o cazatura la activ(asta vara, nimik grav, doar julituri) bineinteles din lipsa de experienta. :crack:

post-16466-1175431040_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bine-ati venit, fetelor! :kick:

 

@andreea01, pregateste-te sa primesti muuuuulte complimente de la colegii motoristi! :crack: Si pe buna dreptate, esti foarte draguta! :lol: Ce motocicleta ti-a furat inima? :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

aa... salut

eu sunt Raluca, fara motor inca dar posesoare de permis A. Pentru ca sunt incepatoare ( desi mi-ar placea la nebunie o Hayabusa sau un Ducati 999 ), anul acesta sper sa reusesc sa-mi iau o Aprilia 250.

microbul...l-am constientizat acum ceva ani in urma, pe niprul modificat al unui fost iubit si pe la o intrunire moto de la Sibiu. Cam atat, sper sa reusesc sa invat cat mai multe si apoi sa ne vedem cu motorul meu prin tara. :cheers:

 

:D

 

Hayabusa, Ducati 999 ... e destul de interesant sa vezi o fata pe o astfel de bestie :bounce:. Oricum si RS-ul pe care vrei sa-l iei e super nervoasa ... mai gandeste-te. Mai bine ti-ai lua un 4 timpi de 400 pana in 600 pentru inceput.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am 20 de ani, permis de A de un an dar din pacate inca nu am motor...in vara asta sansele sunt cam de 80% sa-mi iau motor.Vara trecuta m-am mai plimbat cu motoarele prietenilor, am si o cazatura la activ(asta vara, nimik grav, doar julituri) bineinteles din lipsa de experienta. :cheers:

 

Buna Andreea si bine ai venit printre noi pe forum! :D

Bafta multa in vederea achizitionarii motocicletei pe care ti-o doresti... Din cate imi amintesc era vorba de un ZX400, nu? :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...