Sari la conținut

Fetelor, Prezentati-va


Smokey
 Share

Postări Recomandate

Sar'mana

 

baiazid666 saluta pe irina666.

 

Uite aici un triumf pt tine:

http://www.zyworld.com/custombikes/More%20Me/me2_2.jpg

 

E demential

faza este ca nu este un triumph ...este o yamaha 4 cilindri in linie:::::::mai cum poti spune ca este triumph?????

stai caci caut eu o poza cu un triuph :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

:laugh: ce supersport vrei juristo?

unu' pe care mai mult sa arate sexy decat sa se dea,probabil...si inca ceva,viitoare mica avocatica,ai grija cu hainele alea sexy pe supersport,ca te bate un vaaaaaant...oare de ce e legata Justitia la ochi?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hello din nou

m-am intors cu gandul sa nu va mai las niciodata...nu va ganditi la prostii :what: si mi-a fost super dor de voi.Noutati sau Boutati cum ar zice Dobrovolski nu am pentru ca din nefericire iata anu asta a trecut asa rpd si cineva de acolo de sus nu m-a lasat sa fac scoala...dar nu-i timpul pierdut chiar daca ma simt mai batrana ca o baba de 80 de ani..si in primavara ma duc sa dau ce am mai bun in mine...si sa iau plasticul ala smecher odata..adica,carnetul.In momentul asta o plimbare cu motorul ar fi singura dovada ca traiesc si ca viata e frumoasa..dar in lipsa ....stau pe forum si traiesc cate un pic prin fiecare.Ma bucur ca sunt din ce in ce mai multe fete cat despre accidentele de care vb cineva mai sus...stii vb aia batraneasca...cand o fi sa se intample se intampla...asa ca viata merge inainte.sa dea dzeu sau cine-o da sa reusesc sa iau carnetul si...mai ales sa reusesc in afaceri sa-mi pot lua un motor mai repede.Nu sunt studenta la drept :laugh: termin anul asta rei-ul.rel economice internationale..dar asta e mai putin important...mai vb pana atunci aveti grija de voi dar si de altii...... :baldy:

asta e fata mea..restu ..pe motor

post-9-1101809977_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut! Ma cheama gigica si sunt motociclista.Imi plac mult motoarele si mai ales alea pe care am o pozitie sexi.N-am carnet da sper sper sa-mi aduca mosu( nu-i chiar asa batran, cam 60 de ani) o motocicleta draguta si atunci imi iau si carnet :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutari!!!... Livia ma numesc, sunt (dupa cum scrie si pe prima pagina) cea mai noua membra a site-ului :laugh: . Permis am de ceva vreme...iar motorul... vine cel tarziu sambata :what: Detalii despre mine (cu siguranta nu prea multe) le gasiti daca imi accesati profilul.

 

Toate bune!

 

 

 

:baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Livia suntem coplesiti atat de abundenta de informatii din profil cat si de calitatea pozei. De aceea nu stim sigur daca esti fata sau baiat. De departe si prin ceata credem ca stai pe/langa o motocicleta. Lamureste-ne.

True, true! :laugh:

Nu se vede prea clar, dak incerk sa mai uit la poza aia ca s-o vad mai clar, uite asa ma fac: :baldy:

post-9-1102406559.gif

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:laugh:

Dupa cum am spus si in primul msg detaliile despre mine sunt putine...cu toate acestea te pot asigura k sunt fata. Despre poza...sa zicem ca vor urma altele mai dragutze (cu o rezolutzie mai buna etc) In rest...alte nelamuriri?! Intreaba pur si simplu, si-ti voi raspunde in masura in care pot. Sper k te-au ajutat cu ceva informatiile de mai sus.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fiecare avem acea "beast" :laugh: in noi poate reprezenta orice...principalul este sa nu o lasi sa moara...sau mai rau ...sa iti propui in mod deliberat sa o elimini. Semnificatia pentru mine este mai profunda...si nu cred ca e cazul sa intru in detalii pe forum :what: :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In acest context "man" se refera la OM la modul general...nu la barbat. Cu toate aceste promit k voi afisha ceva poze cu mai putzine textile k sa va convingetzi de faptul k sunt tipa :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In acest context "man" se refera la OM la modul general...nu la barbat. Cu toate aceste promit k voi afisha ceva poze cu mai putzine textile k sa va convingetzi de faptul k sunt tipa :ok:

mai putzine textile

:hug:

cand cand cand ??????!?!?!??!!?!? :laugh: :lol: :baldy: :what:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...