Sari la conținut

Dumnezeu sa il ierte! Giusca Manuel (MANU)


Liviu Pavel
 Share

Postări Recomandate

Prea tanar, mult prea devreme. Nu a fost accident de motor insa a fost un motociclist in toata puterea cuvantului. S-a stins ieri dimineata intr-un accident de masina. Nu credeam sa scriu asa ceva vreodata.

 

Cumplit, n-am cuvinte! Dumnezeu sa-l odihneasca!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am vorbit cu Liviu, azi la ora 11 e inmormantarea, in Galati.

 

Ziua de ieri ne-a luat 2 prieteni, Cavantu (cancer metastazat) si Manu(accident auto). Ambii motociclisti, ambii morti din alte cauze decat motocicleta. Dumnezeu sa ii odihneasca.

 

Pentru cei care nu-l cunosc pe Manu, el a facut si bune si nebune, insa in sufletul lui era un om extraordinar, pe care daca il sunai la orice ora era dispus sa ajute. Il cunosc de cand a venit in Bucuresti, inainte sa o cunoasca pe iubirea vietii lui, cu care se casatorise anul acesta pe data de 23 August.

 

Iarta-ma Manu pentru ultimele cuvinte pe care ti le-am spus. As fi vrut sa iti spun ca vom fi prieteni mereu. In mintea mea tu nu ai murit, iti vad si acum mutra vesela si optimista, si de fiecare data cand voi merge in Vama ma voi gandi la tine.

 

Manu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

NUUUUUUUUUUU

spuneti-mi ca e o greseala, nu se poate asa ceva.

Saptamana trecuta mi-a trimis un SMS: "a trecut vara si noi tot n-am baut berea aia"... trebuia sa ne intalnim...

Dumnezeu sa te odihneasca-n pace Manu

N-am alte cuvinte

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

R.I.P. Inca nu pot sa cred...acum doua veri ma culegea de pe jos si radea de mine ca ma urc cu toti tampitii pe motor...avusesem un accident din care am scapat cu o rana dragutza la mana...si el ma lua la misto sa-mi schimb bandajul ca o sa fac una mai mare si ca nu vrea sa-mi aduca suculetu la spital.... Acuma cine mai face misto de mine??? :laugh: De ce?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In seara respectiva ne-a lasat pe mine si pe inca un prieten acasa, dupa care s-a intors sa o ia pe fata care acum e in coma.. Ce om mare.. ce suflet enorm. ramasese sa ne intalnim in bucuresti de revelion. nu imi vine sa cred nici acum. ma rog ca macar Gia sa se trezeasca din coma.. Manu a fost pt multi un model de urmat. un om cu un suflet enorm. Dumnezeu sa il odihneasca in pace.. condoleante familiei pentru aceasta enorma pierdere..nu o sa uit niciodata ultima seara cu el. era atat de plin de viata..dumnezeu sa il ierte.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Citesc rand cu rand .. si raman asa .. nu stiu .. blocat ... Of OF Offf !!! Ce alegeri mai face si Cel De SuS ! Pfffuaii !

 

 

Dumnezeu sa te Odihneasca in PACE ! :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sunt socat.. nu il cunosteam foarte bine.. m-a ajutat asta vara cu motoreta mea, aveam probleme cu ea.. am iesit si la cateva ture impreuna.. ce pot spune, un om deosebit.. mare caracter, iti facea placere sa stai de vorba cu el..

 

R.I.P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...