Sari la conținut

Dumnezeu sa il ierte! Giusca Manuel (MANU)


Liviu Pavel
 Share

Postări Recomandate

In primul rand vreau sa spun de la inceput ca nu sunt motociclist dar am trait printre cativa! Vreau pe aceasta cale sa le multumesc tuturor celor care au fost langa aceasta familie indurerata macar si cu gandul in acea zi de vineri 13.12.2008, o zi neagra pentru toti cei care au cunoscut o mica parte din ceea ce a insemnat Manuel! Acei motociclisti si nu numai care au fost prezenti au facut ca acel ultim drum sa fie unul pe care nu il va uita nimeni!

 

Manu....nu ai sa fii uitat si.....sper sa iti fie iertate toate greselile!

Editat de cryseys
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

R.I.P.

 

http://rapidshare.com/files/173554251/NU_STIU.mp3.html

 

Este o melodie cantata de Manu. Intrati, click pe free user, asteptati 30 de secunde si apoi download.

 

Nu mai poate fi downloadata(s-a atins limita de descarcari maxim admisa).Poate o mai uploadezi inca o data(, eventual pe youtube).

 

Condoleante familiei!

 

:smoke: :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In seara respectiva ne-a lasat pe mine si pe inca un prieten acasa, dupa care s-a intors sa o ia pe fata care acum e in coma.. Ce om mare.. ce suflet enorm. ramasese sa ne intalnim in bucuresti de revelion. nu imi vine sa cred nici acum. ma rog ca macar Gia sa se trezeasca din coma.. Manu a fost pt multi un model de urmat. un om cu un suflet enorm. Dumnezeu sa il odihneasca in pace.. condoleante familiei pentru aceasta enorma pierdere..nu o sa uit niciodata ultima seara cu el. era atat de plin de viata..dumnezeu sa il ierte.

 

"suflet enorm" -> asta e noua ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

cu intarziere am reusit sa deschid si eu forumul si uite ce surprize imi rezerva!

 

inca nu-mi vine sa cred.... cred ca nu am citit bine si nu am vazut bine....

 

R.I.P. MANU! :o :( :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

-vremurile bune cand calaream ij-urile si repara la a lui...

-cu nepra peste 160 la ora de la Iasi la Galati,a topit pistonul drept parca,avea o gaura de vreo 20 mm in el...

-"ce faci bilute?"

si asta ii placea: http://www.youtube.com/watch?v=AO9dbmJ_2zU

 

 

nu merge embed...

Editat de lucyfire_legion
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Eu acum am aflat si mi se pare incredibil!

 

Manu mi-a mesterit la motocicleta o saptamana, asta vara in service-ul lui Razvan si ultima data cand i-am strans mana a fost pe 10.10.2008 la intrarea din realu vitan ... el ma recunoscuse coborand din masina la mine...

Era cu un r25 maro si era tare fericit, urma sa imi spuna pe unde mai lucreaza, dar nu a mai apucat ca bloca intrarea in parcare si incepuse lumea sa claxoneze! A ramas sa ne auzim la telefon dupa sarbatori si sa ne vedem la o bere eventual sa imi faca profilaxia de primavara la mobra, se pare ca a fost prea lunga data...

 

Dumnezeu sa-l odihneasca!

Sincere condoleante familiei!

Editat de maxx40
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...