Sari la conținut

NU inteleg rostul


zane94
 Share

Postări Recomandate

Mam uitat zilelle astea pe topicurile destinate comunistelor, si nu le vad rostul.. de ce prefera oameni motocicletele astea? ca nici frumoase nus! nici puternice! nici noi! nici nu sunt rezistente si se gasesc o gramada de topicuri de genu "caut piesa..."! de ce va plac astea?

 

Imi cer scuze daca va simtiti jicniti da chiar nu le vad rostu..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 194
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mam uitat zilelle astea pe topicurile destinate comunistelor, si nu le vad rostul.. de ce prefera oameni motocicletele astea? ca nici frumoase nus! nici puternice! nici noi! nici nu sunt rezistente si se gasesc o gramada de topicuri de genu "caut piesa..."! de ce va plac astea?

 

Imi cer scuze daca va simtiti jicniti da chiar nu le vad rostu..

 

:laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mam uitat zilelle astea pe topicurile destinate comunistelor, si nu le vad rostul.. de ce prefera oameni motocicletele astea? ca nici frumoase nus! nici puternice! nici noi! nici nu sunt rezistente si se gasesc o gramada de topicuri de genu "caut piesa..."! de ce va plac astea?

 

Imi cer scuze daca va simtiti jicniti da chiar nu le vad rostu..

Auzi? Dar rostul tau in viata ti-l vezi ?!? :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mam uitat zilelle astea pe topicurile destinate comunistelor, si nu le vad rostul.. de ce prefera oameni motocicletele astea? ca nici frumoase nus! nici puternice! nici noi! nici nu sunt rezistente si se gasesc o gramada de topicuri de genu "caut piesa..."! de ce va plac astea?

 

Imi cer scuze daca va simtiti jicniti da chiar nu le vad rostu..

:laugh: daca taceai.......?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hahaha tocmai deaia le iubim ca nu sint bune, frumoase sau noi, cati ani ai? parca te vad si pe tine cautand nustiu ce piesa prin nus ce topic pentru nus ce comunista :laugh:

comunistele au farmecul lor aparte si e imposibil sa nu le iubesti sau macar sa le indragesti

asa ca pentru inceput stai mai mult de vorba cu baieti care au comuniste si o sa observi pana la urma si farmecul care al au motoarele astea :)

oricum eu iti urez bun venit in rindul comunistilor chiar daca nu ai o comunista :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

M-am uitat zilelle astea pe topicurile destinate comunistelor, si nu le vad rostul.. de ce prefera oamenii motocicletele astea? ca nici frumoase nus! nici puternice! nici noi! nici nu sunt rezistente si se gasesc o gramada de topicuri de genu "caut piesa..."! de ce va plac astea?

 

Imi cer scuze daca va simtiti jicgniti da chiar nu le vad rostul

..

mai treci pe la ora de romana!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mam uitat zilelle astea pe topicurile destinate comunistelor, si nu le vad rostul.. de ce prefera oameni motocicletele astea? ca nici frumoase nus! nici puternice! nici noi! nici nu sunt rezistente si se gasesc o gramada de topicuri de genu "caut piesa..."! de ce va plac astea?

 

Imi cer scuze daca va simtiti jicniti da chiar nu le vad rostu..

 

Nelamurirea ta e fix de caca. E ca si cum te-ai intreba de ce dracu' mai exista muzee, magazine de antichitati, istorie...ca oricum nu mai ajuta la nimic. Din felul cum scrii cred ca nici cultura generala nu prea te incalzeste pe tine..de gramatica ce sa mai spun. Toate astea sunt total inutile pentru tine. Vezi ca exista si editia DEX 2007 parca..e cea mai noua si sper ca nu destul de veche pentru tine ! :laugh:

Vrei sa faci posturi multe sau de ce ai deschis topicul ?

watch this:

Editat de exxxtreme
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stii cand o sa le intelegi rostul....

 

Cand o sa'ti dea "mucul" vreunu cu vreo comunista tu fiind pe o japo/italiana/ ce moto vrei tu...

 

Iar ca sa intelegi, au existat vremuri cand nu toata lumea isi permitea orice partietoare de japoneza si era destul de complicat adusul de afara.

 

E ca si cum i-ai spune mamei tale ca nu intelegi olita fiindca s-a inventat maxi pampersul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sincer nici noi nu iti intelegem rostul pe forumul asta copile, nici destept nu prea esti daca pui intrebari dastea, ai doar o aprilia de 50 cc, nu e nici noua, nu e nici rezistenta...simte'te JIGNIT nu "jicnit" :laugh: bine ca nu ne intrebi "de ce e luna pe cer?"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:) :laugh: :laugh: :P

 

io nu intelege cum voi placeti comunistele (nici nu stie de ce se cheama asa) io cand ma fac mare imi iau supersport de mega viteza ca nu mi place cu tamburi si nici in 2 timpi (pun pariu ca nu stie treaba cu timpii) ca jicnim si mam si tiar si nearticulatu si ... stai in padure?

 

cred ca se refera la cum arata motocicletele strict. asta e generatia messenger deci....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca daca l-am ignora si nu ar mai scrie nimeni nimic ar disparea de la sine asemena tampenii spuse de catre uni fara minte pt. ca noi dezvoltand acest subiect nu facem decat jocul celui care a scris acete lucruri si care nu mai poate de ras acum cand ne vede cat de ofuscati suntem .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mam uitat zilelle astea pe topicurile destinate comunistelor, si nu le vad rostul.. de ce prefera oameni motocicletele astea? ca nici frumoase nus! nici puternice! nici noi! nici nu sunt rezistente si se gasesc o gramada de topicuri de genu "caut piesa..."! de ce va plac astea?

 

Imi cer scuze daca va simtiti jicniti da chiar nu le vad rostu..

mai baiete...,,jicnit,, daca tu te-ai nascut cu fundul diect pe o japoneza sau alta mobra occidentala nu inseamna ca nu vezi rostul ,,comunistelor,, aci.Multi dintre noi am inceput cu aceste motociclete sa invatam tainele motociclismului.Mecanica si alte chestii care ne-au facut adevarati motociclisti tot pe comuniste am invatat. Satisfactii multe am avut din partea lor si acum privim multi dintre noi cu nostalgie la vederea unei comuniste...Tu esti chibit in ceea ce priveste exprimarea atat scris cat si ca si idee...daca taceai linistit dormeai,amu ti-ai pus cenusa in cap singur.Adevaratii motociclisti te vor renega...esti o paria pe aici...ptiu,piei Satana! :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca daca l-am ignora si nu ar mai scrie nimeni nimic ar disparea de la sine asemena tampenii spuse de catre uni fara minte pt. ca noi dezvoltand acest subiect nu facem decat jocul celui care a scris acete lucruri si care nu mai poate de ras acum cand ne vede cat de ofuscati suntem .

ai foarte mare dreptate sa nu-i m-ai facem jocul

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:) :laugh: :laugh: :P

 

io nu intelege cum voi placeti comunistele (nici nu stie de ce se cheama asa) io cand ma fac mare imi iau supersport de mega viteza ca nu mi place cu tamburi si nici in 2 timpi (pun pariu ca nu stie treaba cu timpii) ca jicnim si mam si tiar si nearticulatu si ... stai in padure?

 

cred ca se refera la cum arata motocicletele strict. asta e generatia messenger deci....

 

hai sa fim serios...nu am vorbit chiar asa... si sunt adeptul motoarelor in 2t, si stiu cat de cat care e diferenta... recunosc nu le am cu mecanica da un pic de teorie stiu....intr-adevar mai fac si greseli, dar asta pentru ca scriu in viteza... stai calm ca vorbesc corect... n-am probleme de astea... si ce daca am 15 ani... dar asta nu inseamna ca nu stiu cat de cat cu ce se mananca motocicletele...eu pur si simplu am intrebat de ce uni le prefera... au ele vreun as in maneca?

 

mai baiete...,,jicnit,, daca tu te-ai nascut cu fundul diect pe o japoneza sau alta mobra occidentala nu inseamna ca nu vezi rostul ,,comunistelor,, aci.Multi dintre noi am inceput cu aceste motociclete sa invatam tainele motociclismului.Mecanica si alte chestii care ne-au facut adevarati motociclisti tot pe comuniste am invatat. Satisfactii multe am avut din partea lor si acum privim multi dintre noi cu nostalgie la vederea unei comuniste...Tu esti chibit in ceea ce priveste exprimarea atat scris cat si ca si idee...daca taceai linistit dormeai,amu ti-ai pus cenusa in cap singur.Adevaratii motociclisti te vor renega...esti o paria pe aici...ptiu,piei Satana! :D

 

acum de ce sunteti asa de dusmanosi... eu pur si simplu nu intelegeam de ce sunt asa iubite... inteleg ca multi dintre motociclisti au invatat pe astea...cum era si de asteptat... si eu as vrea sa invat pe una mai bine...dar doar sa invat... dar nu sa merg zi de zi...iar chestia cu "jicniti" am gresit deoarece mi-a alunecat mana pe tastatura, si am pus c in loc de g... si am observat si eu prea tarziu...

 

Si ce sa va zic... voi mari motociclisti... aveti varsta si atat... va sarit imediat tandara ca v-am intreba asta... nu e vina mea ca nu eram nascut cand comunistele erau pricipalele motociclete... si parinti mei is adepti infocati ai masinilor, cine naiba sa imi fi explicat care e treaba cu ele... motociclisti vechi nu cunosc prea multi iar cei ce i cunosc nu am timp sa vorbesc cu ei ... si apropo ghilimele de la sfarsit se pun sus, cu cine ziceai ca ai faut romana?

 

 

 

Stii cand o sa le intelegi rostul....

 

Cand o sa'ti dea "mucul" vreunu cu vreo comunista tu fiind pe o japo/italiana/ ce moto vrei tu...

 

Iar ca sa intelegi, au existat vremuri cand nu toata lumea isi permitea orice partietoare de japoneza si era destul de complicat adusul de afara.

 

E ca si cum i-ai spune mamei tale ca nu intelegi olita fiindca s-a inventat maxi pampersul.

 

da de unde sti tu de maxi pampers...ca eu nici nam auzit... vad ca ai experienta in domeniu, deci cu ce te ocupi mananci cacao din ele, sau doar porti?

 

 

 

 

 

 

UN SG LUCRU AM AFLAT DESPRE COMUNISTE CA CEI CARE AU COMUNISTE SI AU POSTAT PARCA AR FI VOMITAT SUNT NISTE IDIOTI... CU RESTU NAM NIMIC

 

ai foarte mare dreptate sa nu-i m-ai facem jocul

 

Deci bine zis nu imi ,,m-ai " faceti jocul

Editat de zane94
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Domnilor, domnilor, a intrebat si el...

e drept ca habar nu are ce inseamna o comunista, dar toti motociclistii pe care ii stiu, multi ex-comunisti, nici nu s-ar uita la o comunista acum cind au japoniste. Pina la urma, pentru ei sint numai motoare, atit ii intereseaza pe majoritatea, sa se dea cu ele, sau sa atraga fetele (si sint multi de'shtea)... :laugh:

 

Comunisti adevarati, sint extrem de rari (in craiova mai stiu decit unul - si culmea, are 15 ani)

 

Numai bine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Domnilor, domnilor, a intrebat si el...

e drept ca habar nu are ce inseamna o comunista, dar toti motociclistii pe care ii stiu, multi ex-comunisti, nici nu s-ar uita la o comunista acum cind au japoniste. Pina la urma, pentru ei sint numai motoare, atit ii intereseaza pe majoritatea, sa se dea cu ele, sau sa atraga fetele (si sint multi de'shtea)... :laugh:

 

Comunisti adevarati, sint extrem de rari (in craiova mai stiu decit unul - si culmea, are 15 ani)

 

Numai bine

 

 

ms... oricum mi motoarele imi plac nu pt ca atrag fete si atat...eu le iubesc deoarece iti ofera o anumita libertate, fata de o masina

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ms... oricum mi motoarele imi plac nu pt ca atrag fete si atat...eu le iubesc deoarece iti ofera o anumita libertate, fata de o masina

Copchile, jumatate din cei care ti-am raspuns aici n-avem comuniste....asa ca sfatul meu este : Don't be a fool! Stay in school ! :laugh:

Editat de pantera
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

UN SG LUCRU AM AFLAT DESPRE COMUNISTE CA CEI CARE AU COMUNISTE SI AU POSTAT PARCA AR FI VOMITAT SUNT NISTE IDIOTI... CU RESTU NAM NIMIC

 

 

 

Deci bine zis nu imi ,,m-ai " faceti jocul

Baiete' .....mai bine te-ai duce la culcare...ce zici ?

sau ti-ai gasit jucarie.....? :laugh:

Editat de CatalinRUSE
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mam uitat zilelle astea pe topicurile destinate comunistelor, si nu le vad rostul.. de ce prefera oameni motocicletele astea? ca nici frumoase nus! nici puternice! nici noi! nici nu sunt rezistente si se gasesc o gramada de topicuri de genu "caut piesa..."! de ce va plac astea?

 

Imi cer scuze daca va simtiti jicniti da chiar nu le vad rostu..

Lasa ca faci tu 18 ani si iti cumperi racheta...

Ne vedem cu julituri.

Salut !

PS:Intrebare mai proasta ca asta n-am mai auzit de multi ani...

Editat de brick23
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...