Sari la conținut

Motociclisti Aradeni prezentati-va


Marius-Vinga
 Share

Postări Recomandate

Avind in vedere ca numarul motociclistilor in Arad s-a marit considerabil,as dori sa ne prezentam fiecare .De exemplu:

-o poza cu motocicleta

-o poza cu noi

-o scurta prezentare.

V-as ruga sa nu face-ti comentari inutile sau aiurea.O sa incep chiar eu.

 

 

 

Marius, din Vinga,posesor de permis caregoria A din 1998,detin o motocicleta Suzuki gsx-600-f an 1998.

post-18930-1229864237_thumb.jpgpost-18930-1229864292_thumb.jpgpost-18930-1229864304_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 326
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Topic de felul acesta exista din februarie 2006, si e pus pe lista topicurilor importante

Parerea mea e ca ar fi mai bine sa continuam o treaba inceputa

Click AICI

 

topicul ala e de 100 de ani si m-am gindit sa il actualizam.Daca vrei sa te prezinti si tu aici esti binevent ,daca nu vrei asta e,nu te obliga nimeni. :laugh:

 

In acest topic va rog sa va prezentati ,doar atit fara comentari despre ceilalti.Va multumesc.

Editat de biggigi
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La naiba mai fratilor! Majoritatea dintre noi ne cunoastem.Sant si mai noi mobristi prin Arad care ori nu stiu unde sa apeleze sa se prezinte(nu au net) ori se simt mai bine singuri.Adevarul cum a zis Korben Dallas ca exista un topic pe sectiunea Arad in care majoritatea dintre noi ne-am prezentat,cred ca si tu esti pe acolo Gigi.Asadar nu mai are rost ma prezint inca o data,poate cei mai noi se pot prezenta aici, le e mai usor.In rest sa auzim de bine! :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...asa cum am mai spus si alta data, forumul asta a ajuns o buda cu aspect de miticia-land!..aveam si noi in sectiunea regionale un forum al aradenilor cu care ne puteam mandri cit timp am stat cu morala pe participanti, ca rasplata mi-am luat la injuraturi si urari de bine de mi s-a umplut frigiderul de tz-spe ori!..

...astea sunt efectele faptului ca nu ma mai intereseaza ce se intimpla aici in sectiunea arad, mi-e greata ....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai oameni buni ,eu am deschis un topic nou , care am vrut sa fie total diferit de celalalt.Fara balacareri,fara cotroverse,fara fabulatii. se pare ca am deranjat citiva "veterani" .Am dorit sa fie un topic serios in care sa postam citeva prezentari in mod civilizat(fara alte comentarii inutile),se pare ca uni sunt deranjati de acest lucru,voi aveti impresia ca nu stiam de celalalt topic,stiam, dar imi era schirba sa mai postez acolo.Daca doriti sa continuam discutia o putem face pe celalalt topic ca sa fim in ton cu celalalte postari.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...asa cum am mai spus si alta data, forumul asta a ajuns o buda cu aspect de miticia-land!..aveam si noi in sectiunea regionale un forum al aradenilor cu care ne puteam mandri cit timp am stat cu morala pe participanti, ca rasplata mi-am luat la injuraturi si urari de bine de mi s-a umplut frigiderul de tz-spe ori!..

...astea sunt efectele faptului ca nu ma mai intereseaza ce se intimpla aici in sectiunea arad, mi-e greata ....

Hai mai Floriane sa nu exageram...santem un grup de oameni care incapem toti intr-un tramvai,la naiba daca nici noi nu ne putem intelege atunci ce sa mai zic.Fiecare are dreptul sa-si spuna parerea aici,nu trebuie sa dramatizam orice postare fie ea a unui cunoscut sau necunoscut.Cu timpul,mai repede sau mai tarziu vor primi acea intelepciune si toleranta care ne fac mai buni.Nu trebuie sa sarim cu bata pe nimeni.E foarte usor sa aruncam cu pietre dupa unul si dupa altul.Pasiunea care ne leaga pe toti de aici este comuna.De aici trebuie sa incepem si apoi lucrat putin si la psihicul omului.Ne adunam,ne vorbim,schimbam impresii.

Problema e ca cei mai tineri le stiu pe toate si figureaza deseori cu cele mai multe R.I.P-uri.Pot sa spun ca eu unul m-am educat sub grija catorva mobristi cu vechime.Ascultam si incercam sa-i inteleg.Maturitatea si felul lor de a fi au lasat amprenta asupra mea si ca om.Nu puteai sa nu te simti bine cu ei. Nu are rost sa aprofundez aici.Chiar daca cineva ii atrage cuiva atentia nu o face ca are ceva cu acea persoana sa eliminati din start aceasta presupunere.Spre exemplu si Florian nu i-a placut ce am postat eu mai demult,mi-a atras atentia si m-am conformat,fara urma de regret si cerandu-i scuze ulterior.Astazi il consider un prieten de-al meu.Revin...sa schimbam idei aici nu vorbe grele,acest forum este destinat schimului de idei despre motociclism de orice natura.Daca ati vazut sant cateva topicuri in sectiunea Arad in care se vorbeste exclusiv despre motociclism.Cat despre Korben(Nicu) eu cred ca exagerezi cu stergerea contului tau de pe forum,iti vom simti lipsa.Mai ai multe de spus....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

quote name='kato_arad'

..Hai mai Floriane sa nu exageram...nu cred ca am exagerat, tot ce am vrut eu sa fac a fost un pic de ordine si de repect pt lucrurile bine facute!!..

..Problema e ca cei mai tineri le stiu pe toate si figureaza deseori cu cele mai multe R.I.P-uri.Pot sa spun ca eu unul m-am educat sub grija catorva mobristi cu vechime.Ascultam si incercam sa-i inteleg.Maturitatea si felul lor de a fi au lasat amprenta asupra mea si ca om.Nu puteai sa nu te simti bine cu ei....da, si eu am procedat la fel! tot respectul pt cei in virsta care m-au invatat lucruri bune si m-au invatat ce inseamna respectul pt cineva care are ceva de zis!..

..Spre exemplu si Florian nu i-a placut ce am postat eu mai demult,mi-a atras atentia si m-am conformat,fara urma de regret si cerandu-i scuze ulterior.Astazi il consider un prieten de-al meu...multumesc mult pt aprecieri, dupa o analiza mai amanuntita a situatiei ai sa vezi ca ceea ce vreau eu nu-i chiar o idee rea!..

 

..on topic!...prezentarea mea o gasiti aici: /index.php?showtopic=35823

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:laugh: pai ,,vorbim discutii",nu-i asa?

 

Nu m-ai inteles Kato ,incercam sa deschid alt topic pentru ca in celalalt se scria orice numai prezentari nu si am incercat sa fac ceva serios vezi (vezi primele posturi)Se pare ca nu am reusit.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se pare ca nu am reusit.

...nici eu nu am reusit si am ceva vechime pe aici!..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Domnilor cu experienta, sunt unul din tinerii care are multe de invatat de-a lungul acestei vieti si mai ales in domeniul motociclismului, avand permis doar de 2 ani.

Problema e ca aveam pretentii si asteptam o intelepciune aparte de la cei cu vechime, dar sunt dezamagit. Nu vad altceva pe fiecare topic decat 2-3 oameni "cu experienta" care vor sa para altcvea decat ceea ce sunt defapt. Repet asta e parerea mea care poate fi schimbata oricand daca mi se demonstreaza altceva.

Tot e bine ca sunt actiuni si din pacate majoritatea in doliu la care aradenii pe motoare stiu sa mai mearga impreuna, asta pt ca se creeaza pe aceste forumui diverse conflicte care fara sa exagerez cred ca sunt cautate cu lumanarea.

 

Si ca sa fiu si on topic...

 

Mi se spune Tavi, am 29 de ani cu permis din august 2007, am inceput cu un yamaha xr de 125 care apropo este de vanzare...si am luat asta vara un yamaha fz6 care momentan are nr de timisoara, poza nu am acum ca nu sunt acasa dar revin cu poze.

 

Si in ianuarie voi fi tatic...!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si in ianuarie voi fi tatic...!

...felicitari! :laugh: ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc!

 

O va chema Ana si o voi pune pe motor de mica, bine'nteles pentru gabaritul ei:)! poza cand vor fi...si cred ca nu am fost off topic cu prezentarea asta scurta facuta in avans :laugh:! Sper sa fie una din motociclistele aradene! Alegerea ii va apartine...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc!

 

O va chema Ana si o voi pune pe motor de mica, bine'nteles pentru gabaritul ei:)! poza cand vor fi...si cred ca nu am fost off topic cu prezentarea asta scurta facuta in avans :D ! Sper sa fie una din motociclistele aradene! Alegerea ii va apartine...

 

sa-ti fie sanatoasa fetita Tavi si mamica la fel! Viitorul e asigurat!

 

Nu m-ai inteles Kato ,incercam sa deschid alt topic pentru ca in celalalt se scria orice numai prezentari nu si am incercat sa fac ceva serios vezi (vezi primele posturi)Se pare ca nu am reusit.

gata,nu mai zic nimic,tu esti seful... :laugh:

Editat de kato_arad
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Korben Dallas nu va va mai deranja, puteti fi multumiti

Am cerut admin-ului sa-mi inchida contul si sa-mi stearga toate posturile

Va doresc numai bine si un forum cu adevarat civilizat

 

D-le Korben, nu ne cunoastem decat de pe forum, mie cel putin nu mi se par ok posturile tale si sper sa te razgandesti, fiecare are dreptul la opinia sa si unii au murit ca sa obtinem asta, hai frate, si asa suntem marginalizati de restul lumii, altfel, ce urmeaza? vinzi motorul?, te inchizi in casa?. Nu se poate, avem nevoie unii de altii. Daca unora le e greata, sunt destule remedii prin farmacii: smecta, metoclopramid, chiar si unele remedii naturiste...

 

Hai fratilor sa fim mai ingaduitori unii cu altii ca altfel ne trezim ca ramanem fiecare singur pe topic-ul lui.

 

Toate cele bune, multa sanatate si sarbatori fericite.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Korben Dallas nu va va mai deranja, puteti fi multumiti

Am cerut admin-ului sa-mi inchida contul si sa-mi stearga toate posturile

Va doresc numai bine si un forum cu adevarat civilizat

Nu inteleg de ce anumite valori trebuie sa recurca la asemenea gesturi.Oricum respect orice decizie,valoarea motociclistica nu se dovedeste pe forum ci pe drum fie on road sau off road.Oricum :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...