Sari la conținut

La Multi Ani dragi olteni


dijmarescu
 Share

Postări Recomandate

Salutare oltene!

Uite ca unii se trezira, dar altii zac inca in birlog...din cauza frigului care aduce mai abitir a iarna decit primavara!

Pentru mine sezonul asta a inceput de pe 02.01.2015...si continua! :bike-037:

Mă-sa mare de telefon...puse alt nume deasupra

Am zăcut Ivane câteva luni de zile,am avut un accident cam nasol la sfeclă,nu intra casca pe cap după operație

În curând ies și eu la plimbare.Activitatea mea s-a rezumat numai la lucru în garajpost-17897-0-93320200-1428104056_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 118
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Detaliaza...spune mai pe larg ce ai patit! Acum ti-ai revenit, esti ok?

Iar dihania din poze este a ta? Pare un K75 daca nu ma insel.

Te-ai apucat de bricolaje moto? Nu fii zgircit la vorba...baga!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mi-am tras două plăci de titaniu la obrazul drept,operație de vreo 3 ore,cauza din fericire a fost fotbalul...am avut sfecla umflată câtva timp norocu cu medicamentele astea meseriașe.Activitatea moto s-a desfășurat în totalitate în incinta garajului,nah terapie psihică,și asta-i rezultatul,K75 băgată la cură de slăbire forțată,,a slăbit 42kile,și cred că că a luat pe puțin 12 -15 cai .Nu m-am dat pe motor din Octombrie,abia aștept.Văd că aveți vreme bună,distracție plăcută,pe 16 am și eu primul enduro.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nasol, neica! Recuperare rapida si totala iti doresc si lasa-l draq de fotbal, e prea periculos...axeaza-te pe motociclism, este un sport mai pasnic si...de viitor! :crack:

Si daca tot m-ai ametit cu poza aia, fa un bine si trage-i o sedinta foto "caramizii", ca sa vada si ochiu' meu (si nu numai!) ce minune ai in batatura! :hug:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eh, frig, ieri am bagat vreo 400 km pe capra si in afara de termicele de la Lidl nu am avut nici macar mesada pantalonilor textili, am plecat pe 4*-5*C si am revenit acasa spre seara pe aceleasi temperaturi, plus un vint din toate directiile care m-a zapacit, am facut febra musculara la git ca sa pot tine capul si casca deasupra asfaltului! :crack:

Asa ca se poate, vointa sa fie! :peace:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sânt hodorogit deja Ivane,vrei dă mă hodorogesc mai mult?Când o să mor o să mă refuze ăia pe lumea cealaltă,ca mașinile lovite refuzate de fier vechi!Prea multe oase rupte și balamale dărâmate!cred că o să ne mutăm în câțiva ani,m-am săturat de zăpadă anu' ăsta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
  • 11 months later...

Se repeta faza...asa ca spun azi un "LA MUTI ANI!" reptilei, cu sanatate si mult noroc, kilometri multi pe moto si bani de benzina! Sa traiesti, Serpisorule! :mexicanwave:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 8 months later...
  • 5 years later...
  • 4 weeks later...

Azi, de Sf.Stefan, ii zic "La multi ani!" lu' Fane Babanu, alias @marauder...si cu beuta, 'om vedea noi cum rezolvam! Daca ajungi in judet, Stefane, treci sa gusti cateva soiuri de prajituri facute de muierea mea, stiu ca nu ma refuzi!🍾

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...