Sari la conținut

Indian scout 1940


fhchth
 Share

Postări Recomandate

hello

de curind m-am apucat sa imi reconditionez indianul pt cei pasionati puteti intra pe www.bastybikes.com unde am pus poze cu tot ce am facut pina acum

 

basty

 

hello

de curind m-am apucat sa imi reconditionez indianul pt cei pasionati puteti intra pe www.bastybikes.com unde am pus poze cu tot ce am facut pina acum

 

basty

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Basty, daca tu reusesti sa termini Indianul, nu stiu cat va dura, nu conteaza, iti promit ca am sa il cumpar dupa ce va fi gata.Stiu, mustacesti, dar o sa te surprinda faptul acesta , atunci cand o sa-l cumpar de la tine.Succes si astept sa vad cum o sa iasa Indianul care im i va apartine, nu conteaza dupa cat timp, tot il vei vinde pana la urma. :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

omule imi cer mii de scuze am vorbit in vara la telefon cred ca nu iti mai amintesti orcum era vorba sa stau un timp pe langa tine nu am ajuns din cauza job ma refer in atelierul tau lucrez in armata proiectul tare de altfel toate proiectele tale respect numai bine :laugh: :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Basty, daca tu reusesti sa termini Indianul, nu stiu cat va dura, nu conteaza, iti promit ca am sa il cumpar dupa ce va fi gata.Stiu, mustacesti, dar o sa te surprinda faptul acesta , atunci cand o sa-l cumpar de la tine.Succes si astept sa vad cum o sa iasa Indianul care im i va apartine, nu conteaza dupa cat timp, tot il vei vinde pana la urma. :(

 

salut

man ma bucur ca gindesti asa asa am facut si eu cind l-am luat ...bine mie mi-a luat un an sa il iau ...si era o epava nu ce vezi in poze ... eu defapt am doua unul cu 80 la suta din piese ..( cel din poza ) mai am de cumparat restul ... si unul la care am un cadru de bordtrack cu motor , cutie totul complet ....

 

unul o sa fie o restaurare , si celelalt un racer ...

 

daca va fi sa vind ceva pretul de vinzare reconditionat va fi peretul de achizitie a unui scout 101 din 28 epava ... pt mine ala este indianul perfect ....

 

basty

 

omule imi cer mii de scuze am vorbit in vara la telefon cred ca nu iti mai amintesti orcum era vorba sa stau un timp pe langa tine nu am ajuns din cauza job ma refer in atelierul tau lucrez in armata proiectul tare de altfel toate proiectele tale respect numai bine :laugh: :D

 

salut ..nici un fel de problema ... de obicei imi place sa fiu singur cind lucrez ...

 

mersi frumos

basty

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut

man ma bucur ca gindesti asa asa am facut si eu cind l-am luat ...bine mie mi-a luat un an sa il iau ...si era o epava nu ce vezi in poze ... eu defapt am doua unul cu 80 la suta din piese ..( cel din poza ) mai am de cumparat restul ... si unul la care am un cadru de bordtrack cu motor , cutie totul complet ....

 

unul o sa fie o restaurare , si celelalt un racer ...

 

daca va fi sa vind ceva pretul de vinzare reconditionat va fi peretul de achizitie a unui scout 101 din 28 epava ... pt mine ala este indianul perfect ....

 

basty

 

 

 

salut ..nici un fel de problema ... de obicei imi place sa fiu singur cind lucrez ...

 

mersi frumos

basty

Super Indianu Basty -m-am uitat puti pe pagina ta -iti tin pumnii sa-ti iasa cum vrei tu -mult succes. :laugh: :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

spor la lucru!ma bucur ca apuci sa pui tu mana sa-l faci pian ala urma, intr-o vreme vroiai sa-l vinzi pe bani de nimica, ma refer doar la motor, asa ca spor!

bucuros va fi cel caruia i va merge mana pe acceleratia indianului!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
  • 2 months later...
daca va fi sa vind ceva pretul de vinzare reconditionat va fi peretul de achizitie a unui scout 101 din 28 epava ... pt mine ala este indianul perfect ....

 

basty

 

 

...Adica asta? Din pacate asta nu e de vanzare, insa sper sa-ti foloseasca cumva si pozele.

Succes!

post-3355-1237885934_thumb.jpg

post-3355-1237885982_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...