Sari la conținut

Donatii - dar nu in bani


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 2,5k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Am si eu de dat imbracaminte si incaltaminte pentru fete si pentru o bebelusa intre 1-2 ani (sunt de la mine si de la fetita mea).

Ma bucur ca ai facut topicul asta, ca fapt divers, si eu cautam pe cineva care sa aiba nevoie de hainute, mai ales pentru copii.

 

Te ajut si eu cu tot ce pot.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Super, Nicolette, multumesc! :(

 

 

Acest topic este deschis pentru toata tzara, nu numai pentru Bucuresti. Daca stiti cazuri disperate, spuneti-le aici si le expediem ce avem, ca n-o fi un capat de tzara sa punem un colet la posta (in cazul in care nu reusim sa ne deplasam noi sau sa gasim prieteni/motociclisti care sa aiba drum incolo :laugh: ).

 

:o

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Am de donat o baterie cu acid. Bateria a fost folosita 5 zile pana mi-a sosit bateria cu gel. Nu sunt adeptul beteriilor cu acid ! Va spun din start ca bateria nu are surubul si piulita cu care se prinde firul de borna, dar faceti voi rost de 2 suruburi :scratch:

 

Lungime: 15 cm

Latime: 9 cm

Inaltime: 9,5 cm

 

Bateria are 12V si 7AH

 

Primul venit, primul servit

 

Ps: Eu o trimit cu ramburs i-ar voi platiti drumul !

Editat de pocket bike
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am de donat o baterie cu acid. Bateria a fost folosita 5 zile pana mi-a sosit bateria cu gel. Nu sunt adeptul beteriilor cu acid ! Va spun din start ca bateria nu are surubul si piulita cu care se prinde firul de borna, dar faceti voi rost de 2 suruburi :scratch:

 

Lungime: 15 cm

Latime: 9 cm

Inaltime: 9,5 cm

 

Bateria are 12V si 7AH

 

Primul venit, primul servit

 

Ps: Eu o trimit cu ramburs i-ar voi platiti drumul !

 

 

Salut, am io nevoie de o baterie pentru URAL, un proiect de reconditionare. Daca o mai ai si o poti trimite cu posta ramburs astept un PM.

 

Salut

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Super, Nicolette, multumesc! :D

 

 

Acest topic este deschis pentru toata tzara, nu numai pentru Bucuresti. Daca stiti cazuri disperate, spuneti-le aici si le expediem ce avem, ca n-o fi un capat de tzara sa punem un colet la posta (in cazul in care nu reusim sa ne deplasam noi sau sa gasim prieteni/motociclisti care sa aiba drum incolo :P ).

 

:scratch:

daca ai timp sa iei un monitor de 17" model mai vechi(tub) dar care e in stare foarte buna de functionare da-mi un semn,este destul de mare si greu si nu am cu ce sa-l `deplasez`

Editat de redslayer
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator moshnegutzu

salut sant la inceput de "cariera moto" :wink: iar situatia financiara nu imi permite nimic. daca mai aveti ceva echipament ma gasiti la acelasi id pe mess am 1,65-1,70 63-66Kg (M 48-50) ma chinui sa fac un credit sa-mi iau un motor SH. raman dator pentru cei care stiu ca au fost ca mine :laugh: :laugh:

ASFALT USCAT!!!

Editat de moshnegutzu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Nu stiu daca e ok sa postez aici, dar se doneaza una bucata casca CMS, masura S (cred, nu stiu exact). Este cea din poze. Problema ar fi ca nu se inchide viziera cum trebuie (lipseste un capacel de la viziera pe partea stanga, ceea ce tine viziera un pic deschisa), cum se poate observa din poze. Vreau sa ajunga la cineva care sa o foloseasca si care sa aibe nevoie de ea si nu are bani sa-si cumpere. In rest casca e in stare buna, interiorul este si el in stare f buna, viziera un pic zgariata.

 

Sorry! S-a dat...

Editat de legionaru
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

odata cu achizitionarea unor noi pantaloni (in sfarsit), donez o pereche pantaloni de piele, cu buzunare pt. protectii genunchi, aerisire in spatele genunchilor, usor harjoliti la genunchiul stang. am 1,83, 73kg, dar merg si la 75-78 kg, negri. pun si poze cand incarc acumulatorii.

 

bafta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

odata cu achizitionarea unor noi pantaloni (in sfarsit), donez o pereche pantaloni de piele, cu buzunare pt. protectii genunchi, aerisire in spatele genunchilor, usor harjoliti la genunchiul stang. am 1,83, 73kg, dar merg si la 75-78 kg, negri. pun si poze cand incarc acumulatorii.

 

bafta

i-ash vrea eu ca tot nu am nici un fel de pantaloni moto. am 1,78 si 79 de kg. io zic ca imi vin.

dak vrei da-mi pm.

merci :cheers:

sau un nr de tel si te sun eu

Editat de stancu5
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

no problem man, mai ales ca-s obisnuiti pe honde d'astea cu rr in coada...0766746584 sau 0726548736

 

cand esti in buc, da un semn, sau un add pe mess daca ti-e mai usor

Editat de betzigash
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca are cineva vre-un bord electronic defect/spart sau vreo pereche de manusi care nu-i mai trebuiesc...da-ti-mi un semn ca am nevoie de asa ceva :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am dat foaia de fzr.Restul asteapta.Si un set original de semnale spate de busa.Dau 10 cp la orice motor. :cheers:

salut

mai ai semnalele?

as vrea sa le pun eu pe nsr, pe fata.

semnalele pe care le am eu acum sunt cam "boante", mici si nu prea se vad. nu sunt cu brat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare,vreo toba are cineva?carbon,aluminiu sau eu stiu din mai ce se fac,oricum ceva sa faca zgomot.

Nu vreau neaparat donatie,ofer si bani daca sunt pretentii.

Va multumesc :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Scoala mea este in daramaturi de acum 4 ani... :D Ne-au distrus scoala... :D Pt moment, invatam pe unde ne "tolereaza" unii. Oricum, vom avea d-astea. Ar fi bine sa gasim un camin sau o fundatie. La asta lucrez acum. Am primit, de altfel, un PM cu o oferta de carti si chiar ma gandesc sa ajutam cat mai multa lume, cum om putea.

 

Va multumesc mult pt implicare. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Kristian K changed the title to Donatii - dar nu in bani
  • l.u.v locked this topic
  • Kristian K pinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...