Sari la conținut

Donatii - dar nu in bani


Postări Recomandate

Bre da rau ati ajuns sa va certati...

 

Lasati harta... cine are ceva de postat sa posteze... lasati rautatea deoparte.

 

 

Donez 4 bujii DENSO tip U27ESR-N. Sunt in stare buna, folosite in jur de 2500km... o nimica toata.

 

Cele bune.

Editat de CaptainBusa
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 2,5k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

E foarte simplu prietene....sa zicem ca donez o casca.Pun anunt aici si sigur se va gasi unul care chiar are nevoie de ea. Ma crezi? :P De aceea se numeste topicul "DONATII".Daca se numea "CERSELI", nu aveam absolut nimic de obiectat.Dar la noi cersitul face parte din meserii, daca ma intelegi.

 

 

PS: cand ai un motor si sa zicem ca deocamdata nu ai bani sa-ti cumperi o geaca mai buna, sau niste manusi, iti voi dona cu foarte mare placere, dar din moment ce tu nu ai nici macar o mobra, dar in viitor vrei.....atunci de ce pana mea iti trebuie echipament si stai si cersesti pe aici tot ce prinzi?(nu ma refer la tine, dar citeste ca sunt cazuri).Sper ca de data asta ne intelegi si pe noi, astia care suntem mai "nervosi" asa....

moshnegutzu

View Member Profile

Add as Friend

Send Message

Find Member's Topics

Find Member's Posts 4 minutes ago Post #2

 

 

4ever2weels

 

 

Group: Membru

Posts: 222

Joined: 12-October 08

From: Tg-Neamt

Member No.: 43.166

Moto: ceva cu 175 da nush ce anume 175

Club: SOIMII NEMTENI

 

 

 

as avea eu o geaca. protectii full. da-mi PM daca esti interesat

 

 

--------------------

 

vand sau schimb combinezon masura 54 sau schimb cu ceva mai mic masura 50, o geaca piele tot 54, si mai dau foarte ieftin o pereche de pantaloni de piele masura 48/28. PM cine vrea DETALII SI POZE AICI

poate pt asta! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator moshnegutzu
moshnegutzu

View Member Profile

Add as Friend

Send Message

Find Member's Topics

Find Member's Posts 4 minutes ago Post #2

 

 

4ever2weels

 

 

Group: Membru

Posts: 222

Joined: 12-October 08

From: Tg-Neamt

Member No.: 43.166

Moto: ceva cu 175 da nush ce anume 175

Club: SOIMII NEMTENI

 

 

 

as avea eu o geaca. protectii full. da-mi PM daca esti interesat

 

 

--------------------

 

vand sau schimb combinezon masura 54 sau schimb cu ceva mai mic masura 50, o geaca piele tot 54, si mai dau foarte ieftin o pereche de pantaloni de piele masura 48/28. PM cine vrea DETALII SI POZE AICI

poate pt asta! :)

nenea da ce ai vrut sa zici prin acest mesaj. ca nu inteleg nimica

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

donez si eu o pereche de manusi Probiker, cu protectii soft, masuna S (dar eu as zice M). si eu le-am primit tot prin donatie :P

sincer chiar m-as abona eu la manusi ....m-am cam saturat sa merg cu mainile goale :D ...daca mai sunt de actualitate !

multumesc si astept PM :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Salutare,

 

Desi nu este echipament moto

 

Donez Laptop Dell Inspiron 5150, micorprocesor IntelPentium Mobile 4, frecventa 3.2Ghz.

Donatia este ptr piese... nu este functional...a luat o tranta de pe birou, am scos din el hardul si memoria Ram... nu e spart sau zgariat... eventual s-a zdruncinat rau de tot... :lol:

 

Daca-l vrea cineva sa zica...

 

God speed.

Mesaj completat

Laptopul s-a dat....pleaca la Galati Luni...

 

Cele bune.

Editat de CaptainBusa
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am mai dat anuntul asta pe undeva..........unde a si ramas ingropat, vad in schimb ca asta-i topic consacrat de asa ceva, astfel ca am si eu de donat o chiuloasa complet echipata, carburatoarele si un schimbator viteze de gpx 750

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
salut

daca vrei pot sa ti fac si eu o copie dupa un programel care simuleaza examentul pe calculator sustinut la politie si care contine si legislatia. PM daca esti interesat

 

 

M-ar interesa pe mine...

iti las id-ul de mess, sau comunicam aici..poate o sa le fie si altora de ajutor.

 

radu_18_ok

 

 

Mersi frumos.

 

 

Btw...sunt un impatimit al motocicletelor de viteza, dar Honda ta e absolut superba.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

M-ar interesa pe mine...

iti las id-ul de mess, sau comunicam aici..poate o sa le fie si altora de ajutor.

 

radu_18_ok

 

 

Mersi frumos.

 

 

 

Btw...sunt un impatimit al motocicletelor de viteza, dar Honda ta e absolut superba.

 

toate examenele si chestionarele oficiale le gasesti pe net acum. pe site-ul politiei. mai cauta pe forum. L-am scris si eu la incepator in iasi.

bafta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cineva m-a sunat si a si luat-o. S-o poarte cu placere! Imi pare rau pentru cei care mai erau interesati. Numai bine!

Iti multumesc foarte mult pentru geaca. Sunt foarte incantat de ea mai ales ca aveam mare nevoie. La fata locului am ramas fara cuvinte. Cand va veni timpul, la randul meu voi continua sirul acestor gesturi. Iti multumesc inca o data. Numai bine si asfalt uscat. :makeout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Iti multumesc foarte mult pentru geaca. Sunt foarte incantat de ea mai ales ca aveam mare nevoie. La fata locului am ramas fara cuvinte. Cand va veni timpul, la randul meu voi continua sirul acestor gesturi. Iti multumesc inca o data. Numai bine si asfalt uscat. :wink:

S-o porti sanatos!

 

Asfalt uscat! :makeout:

 

PS :angajez pe cineva sa stea cu ochii pe thread-ul asta!

Editat de EarthFish
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Donez 2 oglinzi mici de R6, una din ele sparta (stanga)

 

+ maneta de ambreiaj originala julita putin, + una de frana "reising" :rose:

 

PM va rog sau nr de tel din semnatura.

 

post-11321-1254307296_thumb.jpg post-11321-1254307455_thumb.jpg

Mesaj completat

Ok, mai adaug un cadru bord de R6, sudat, e cam varza dar e folosibil, in situatii extreme, financiare :blink:

 

Poza:

 

post-11321-1254372543_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu daca trebuie cuiva ce am eu de dat,dar incerc :rose: un monitor Horizon de 17" (cu tub) in perfecta stare , si un calculator de vreo 5-6 ani,sau ce-a mai ramas din el,adica nu mai are hard si nici cd-rom. este un AMD 1,8 cu video sunet si lan integrate, 128 MB. Ofer si transport in limita timpului disponibil.

post-39348-1254502529_thumb.jpg

Editat de Seb
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Donez niste plastice de Bandit, semnale si o oglinda. Daca aveti nevoie de ceva, dati un pm pt date de contact :kiss:

 

PS

doar pt bucale va rog, ca nu am cand/cum ajunge pe la posta

post-40715-1257190156_thumb.jpg

post-40715-1257190184_thumb.jpg

post-40715-1257190203_thumb.jpg

post-40715-1257190218_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Captain Busa...tot respectu pentru acest topic , la fel si celor care au donat pana acum! este o modalitate foarte buna de a face un bine :crack: Numai bine!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Kristian K changed the title to Donatii - dar nu in bani
  • l.u.v locked this topic
  • Kristian K pinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...