Sari la conținut

Donatii - dar nu in bani


Postări Recomandate

Salutare. Nici un produs nu a plecat nicaieri, stau acasa in dulap toate. Cei carora am apucat sa le raspund la pm-uri le raman produsele (pe vremea aia -- acum mai bine de 1 luna -- radiatorul nu era dat so @no01else daca nu a dat nimeni pm inaintea ta, e al tau), undeva dupa 15 ian revin si scriu atunci ce produs si unde merge si vedem atunci daca mai sunt produse de dat. Imi pare rau de intarziere dar nu se pupa mereu socoteala de acasa cu aia din targ. Sarbatori fericite!

Si tie la fel! :love:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 2,5k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

donez unui motociclist telefon Samsung SGH X510

merge brici,are super semnal,bateria tine cam 4-5 zile (vorbit la greu) doar ca timpul si uzura si-au lasat urme pe "carenele" lui

asadar,care v-ati imbatat si v-ati scapat telefonul prin baltoace,sau pur si simplu nu mai aveti unul,contactati-ma

toate cele bune :love: post-21500-1262018096_thumb.jpg

Mesaj completat

donez unui motociclist telefon Samsung SGH X510

merge brici,are super semnal,bateria tine cam 4-5 zile (vorbit la greu) doar ca timpul si uzura si-au lasat urme pe "carenele" lui

asadar,care v-ati imbatat si v-ati scapat telefonul prin baltoace,sau pur si simplu nu mai aveti unul,contactati-ma

toate cele bune :) post-21500-1262018096_thumb.jpg

telefonul merge la userul Baiatu Tony de la Targu Mures.Sa-l stapanesti sanatos :drink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ofer si eu unui singur motociclist sau motociclista (ce se nimereste) in Bucuresti asistenta tehnica (mai putin partea electrica) timp de 1 an in micul meu garaj. Asta inseamna ca nu plateste manopera la nicio operatiune efectuata, doar piesele sau consumabilele folosite in cazul in care le cumpara de la mine.

Si nu ar fi frumos ca sa dau aceasta sansa primului care citeste. O sa facem in felul urmator. Cel care trimite PM si se nimereste sa fie al 9-lea participant este cel care beneficieaza de aceasta "donatie".

O sa va tin la curent cu cea sau cel care a castigat cat si cu ordinea celor care au trimis pm.

Nu se accepta decat 1 pm pentru fiecare participant, luandu se in considerare primul.

Multumesc si va doresc doar sanatate, ca de restul aveti voi grija.

Editat de Florin -v
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ofer si eu unui singur motociclist sau motociclista (ce se nimereste) in Bucuresti asistenta tehnica (mai putin partea electrica) timp de 1 an in micul meu garaj. Asta inseamna ca nu plateste manopera la nicio operatiune efectuata, doar piesele sau consumabilele folosite in cazul in care le cumpara de la mine.

Si nu ar fi frumos ca sa dau aceasta sansa primului care citeste. O sa facem in felul urmator. Cel care trimite PM si se nimereste sa fie al 9-lea participant este cel care beneficieaza de aceasta "donatie".

O sa va tin la curent cu cea sau cel care a castigat cat si cu ordinea celor care au trimis pm.

Nu se accepta decat 1 pm pentru fiecare participant, luandu se in considerare primul.

Multumesc si va doresc doar sanatate, ca de restul aveti voi grija.

 

 

hai, hai cu incredere. Fetelor, dati zvon la voi ca baietii se mai descurca ei. Si baiat am avut anul asta, a fost primul client al meu si cel care restul anului a avut gratuit.

Editat de Florin -v
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Donez un monitor CRT Sampo Alphascan 511 de 14" si un iTrip Griffin .

Trimit prin curier .

 

P.S. Multumesc KIDROCK :crack:

Mesaj completat

iTrip-ul merge la Bucuresti la Lucian45 .

post-14351-1262863515_thumb.jpg

post-14351-1262863522_thumb.jpg

Editat de baiatu_tony
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

din ciclul "ce bine sa mai faci curatenie " tin sa anunt ca am gasit o alarma care stiu sigur ca merge,si care o ofer spre donatie unui motociclist care nu doarme bine noaptea din cauza motocicletei parcate pe strada.

Este made in china,are telecomanda si este nefolosita.

 

PS:cu placere Tony,sper ca te-am nimerit :crack:

Editat de KIDROCK
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

deci.

1 instalatie electrica completa(fara relee & stuff ) zzr 600 din '91

2 ambreiaj sh bun (placi arcuri)

3 pompa frana fata sh functionala

4 "piulite" plastic pt parbriz

se doneaza !

Mesaj completat

deci.

1 instalatie electrica completa(fara relee & stuff ) zzr 600 din '91

2 ambreiaj sh bun (placi arcuri)

3 pompa frana fata sh functionala

4 "piulite" plastic pt parbriz

se doneaza !

instalatie electrica completa(fara relee & stuff ) zzr 600 din '91 pleaca la Braila.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare. Nici un produs nu a plecat nicaieri, stau acasa in dulap toate. Cei carora am apucat sa le raspund la pm-uri le raman produsele (pe vremea aia -- acum mai bine de 1 luna -- radiatorul nu era dat so @no01else daca nu a dat nimeni pm inaintea ta, e al tau), undeva dupa 15 ian revin si scriu atunci ce produs si unde merge si vedem atunci daca mai sunt produse de dat. Imi pare rau de intarziere dar nu se pupa mereu socoteala de acasa cu aia din targ. Sarbatori fericite!

Minie mai ai oglinzile alea ?si plasa pt casca ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
deci.

1 instalatie electrica completa(fara relee & stuff ) zzr 600 din '91

2 ambreiaj sh bun (placi arcuri)

3 pompa frana fata sh functionala

4 "piulite" plastic pt parbriz

se doneaza !

Mesaj completat

 

instalatie electrica completa(fara relee & stuff ) zzr 600 din '91 pleaca la Braila.

au plecat toate pesele'!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

donez o casca probiker masura L

sunt rupte ambele sisteme care tin viziera ridicata (am scapat-o de prea multe ori pe jos)

 

daca o vrea cineva sa imi dea de stire (prefer PM ca nu ma uit la donatii mereu)

 

in zona stadion ghencea sau universitate

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Donez o guma Pirelli Dragon Super Corsa, 160/60/17, Dot 1006.

Mai are carne pe ea, aderenta ok cand se incalzeste, numai ca are mici fisuri de suprafata pe laterale.

Daca aveti nevoie de un cauciuc temporar, asa de criza dati un pm (doar Bucuresti).

Mesaj completat

Guma o sa plece la Brasov :wacko:

post-40715-1268521190_thumb.jpg

post-40715-1268521196_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

donez geaca textil AXO, protectii umeri si coate. culoare crem-rosu si putin negru. nu mai merge fermoarul dar se poate inlocui. merge la o persoana ~1.80 - 1.85m, 80-90 kg. PM sau 0722 471 174, zona Timpuri Noi, acasa, sau Pipera, la servici.

Mesaj completat

s-a dat geaca AXO.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Kristian K changed the title to Donatii - dar nu in bani
  • l.u.v locked this topic
  • Kristian K pinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...