Sari la conținut

Donatii - dar nu in bani


Postări Recomandate

Donez o cheie de filtru de ulei luata de pe Louis (http://www.louis.de/_40dd0d54ed01e5aa0bb2011ed351e1329a/index.php?topic=artnr_gr&article_context=detail&grwgr=370&wgr=465&list_total=36&anzeige=0&artnr_gr=10003406)

 

Este prea mare pentru filtrul meu. Loc ar avea, dar nu se strange suficient cat sa il prinda. Se poate folosi pentru filtre de ulei de masini sau pentru motociclete cu filtru mai mare si/sau la vedere. Conditie: noua, nefolosita.

 

Bucuresti / zona Obor-Iancului / 0721 253 083

 

Mesaj completat

Donez o cheie de filtru de ulei luata de pe Louis (http://www.louis.de/_40dd0d54ed01e5aa0bb2011ed351e1329a/index.php?topic=artnr_gr&article_context=detail&grwgr=370&wgr=465&list_total=36&anzeige=0&artnr_gr=10003406)

 

Este prea mare pentru filtrul meu. Loc ar avea, dar nu se strange suficient cat sa il prinda. Se poate folosi pentru filtre de ulei de masini sau pentru motociclete cu filtru mai mare si/sau la vedere. Conditie: noua, nefolosita.

 

Bucuresti / zona Obor-Iancului / 0721 253 083

 

s-a dat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 2,5k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Am deschis un Grup pe Facebook intitulat " Nu arunca hainele pe care nu le mai porti, doneaza-le", unde asteptam persoane doritoare sa doneze sau persoane care au informatii despre locuri unde am putea duce aceste haine. Transportul in tara se poate face prin posta romana si este foarte ieftin.

Link-ul grupului: http://www.facebook.com/home.php?#!/gr...107635885923463

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Donez casca cross ThorMX SVR4. Nu am cazut cu ea, a fost folosita doar la o iesire acum vreo 2 ani. Casca are interior detasabil, se poate spala. O dau fiindca a fost facuta in 2005 si pe undeva citisem eu ca la 5 ani ar trebui schimbata...si cum oricum nu o folosesc... poate ii mai e folositoare cuiva.

Nu am poze (inca) dar e o combinatie visiniu cu galben.

Zona Bucuresti / Drumul Taberei

Editat de petrica
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Donez casca cross ThorMX SVR4. Nu am cazut cu ea, a fost folosita doar la o iesire acum vreo 2 ani. Casca are interior detasabil, se poate spala. O dau fiindca a fost facuta in 2005 si pe undeva citisem eu ca la 5 ani ar trebui schimbata...si cum oricum nu o folosesc... poate ii mai e folositoare cuiva.

Nu am poze (inca) dar e o combinatie visiniu cu galben.

Zona Bucuresti / Drumul Taberei




o vreau eu !



Ca idee, casca e marimea XL. Asta e echivalentul marimii XXL la Scorpion, XXL (62-63) la Schuberth si... XL la HJC smile.gif

Nenea motociclistcom, esti al doilea pe lista. Trebuie sa vad daca se potriveste primului nenea.

Ca idee, nu am nici o problema in a trimite casca in provincie doar ca dureaza un pic pana ma dumiresc cum/unde smile.gif

Scuze pentru delay, nu prea verific PM-urile asa des.

Alex Editat de petrica
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

2 semnalizatoare imitatie carbon(functioneaza perfect, necrapate sau sparte) si alte doua originale de pe un 1000rr (suruburile care prind geamul de corp nu prea mai prind nimic, eventual lipite cumva), ar mai fi si un rezervor rosu de F4i sport, atins extrem de putin pe o parte, in rest ca nou, poze sper sa-mi de-a omul in curand.....PM me!

Am rugamintea, pentru rezervor, a nu se lua pomana repara si vinde, apeleaza doar daca il vrei pentru tine la mobra ta!

Mesaj completat

Multumesc de PM-uri dar s-au dat semnalizatoarele! A ramas rezervorul

Mesaj completat

Asta este rezervorul

post-28501-1270576469_thumb.jpg

post-28501-1270620024_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

2 semnalizatoare imitatie carbon(functioneaza perfect, necrapate sau sparte) si alte doua originale de pe un 1000rr (suruburile care prind geamul de corp nu prea mai prind nimic, eventual lipite cumva), ar mai fi si un rezervor rosu de F4i sport, atins extrem de putin pe o parte, in rest ca nou, poze sper sa-mi de-a omul in curand.....PM me!

Am rugamintea, pentru rezervor, a nu se lua pomana repara si vinde, apeleaza doar daca il vrei pentru tine la mobra ta!

Mesaj completat

Multumesc de PM-uri dar s-au dat semnalizatoarele! A ramas rezervorul

Mesaj completat

Asta este rezervorul

 

multam pt semnale, maine le montez !

spor :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut baieti si fete, de donat nu doneaza nimeni si un Chopper in stare de functionare?

De 2 ani tot incerc sa ami cumpar dar situatia materiala nu ami permite....

Unu micut macar de 125...si nu de pe vremea razboiului....

Eventual dau la schimb un latop pe care l-am primit este in garantie cu acte si functional..dar cu care nu te poti da decat pe net!!! :blink: + o mica diferenta....poate aude si vocea mea cineva......

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

care ma poate imprumuta cu un cauciuc spate de 180 ca sa ma duc la RAR? pe urma il returnez. multumesc

 

Daca mai ai nevoie am eu un batlax. Daca il vrei poti sa nu mi-l mai returnezi caci e o dimensiune cu care eu sa, sa nu mai am ce face... PM me!

Mesaj completat

.............sau poti schimba service-ul unde faci ITP-ul

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca mai ai nevoie am eu un batlax. Daca il vrei poti sa nu mi-l mai returnezi caci e o dimensiune cu care eu sa, sa nu mai am ce face... PM me!

Mesaj completat

.............sau poti schimba service-ul unde faci ITP-ul

 

se duce la RAR

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

se duce la RAR

 

Banuiesc ca nu doar pentru autentificare ci si pentru ITP, altfel de ce s-ar uita la cauciucuri!? S-apoi RAR cere 150 lei pe ITP, pe cand altfel poti gasi si cu 50 lei, urmand sa se duca cu ITP-ul deja facut la RAR

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ms baieti dar am rezolvat.

 

PS. Ma duc la RAR unde mai nou din cauza catorva accidente mai recente cei de la RAR s-au cam suparat pe noi si ne cauta la sange la mobra chiar daca mergem doar ptr autentificare. Stiu personal vreo 3 care au fost intorsi din drum ptr ca aveau toba prea galagioasa sau gumele alte dimensiuni decat este trecut in talon. Iar cineva care lucreaza la RAR mi-a confirmat ca s-au pus pe noi si ca trebuie sa ai gumele ca-n talon, toba stoc, semnale, oglinzi si numar intacte.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ms baieti dar am rezolvat.

 

PS. Ma duc la RAR unde mai nou din cauza catorva accidente mai recente cei de la RAR s-au cam suparat pe noi si ne cauta la sange la mobra chiar daca mergem doar ptr autentificare. Stiu personal vreo 3 care au fost intorsi din drum ptr ca aveau toba prea galagioasa sau gumele alte dimensiuni decat este trecut in talon. Iar cineva care lucreaza la RAR mi-a confirmat ca s-au pus pe noi si ca trebuie sa ai gumele ca-n talon, toba stoc, semnale, oglinzi si numar intacte.

 

Nu e o chestie recenta, e de mult chestia cu cautatul la cauciucuri si n-are nicio legatura cu accidentele recente.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu te contrazic. Asa mi-a zis cineva de acolo.

Oricum am rezolvat si cu toba, o sa pun una stoc ca sa nu am probleme.

 

Si ca sa fiu ontopic, donez pereche de booti (ptr placa) masura 40.

Editat de q_simi
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am o pereche de pantaloni de vara din doc, pe care nu-i mai port si care pot fi purtat cand e cald pentru ca genunchii sunt croiti astfel incat sa poti pune niste genunchere pe dedesubt. Ar veni foarte bine cuiva pe la 1.75-1.85 si 75-80 Kg. Sunt albastri deschis si au o mica gaura la un genunchi ca am cazut cu ei acu vreo 5 ani si nu i-am mai purtat.

Mesaj completat

contact la bcesar16 pe YM

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

imi cer scuze pentru dublarea unei poze

Mesaj completat

in incercarea de a scoate una dintre poze, am reusit sa tai textul in care va intrebam daca va prisoseste ceva ce i-ar putea bucura pe acesti copii amarati :wacko:

post-14765-1271693817_thumb.jpg

post-14765-1271693840_thumb.jpg

post-14765-1271693860_thumb.jpg

Editat de mama lu' Adi
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna.Sunt noua pe forum si din intamplare am nimerit si pe la acest topic.Eu as avea niste haine de care nu m-ar deranja deloc sa ma despart.Intrebarea este,cu cine trebuie sa vorbesc sau unde sa le aduc? :wacko:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna.Sunt noua pe forum si din intamplare am nimerit si pe la acest topic.Eu as avea niste haine de care nu m-ar deranja deloc sa ma despart.Intrebarea este,cu cine trebuie sa vorbesc sau unde sa le aduc? :wacko:

 

 

bine ai venit :laugh: ..nu trebuie sa le aduci nicaieri.baga acolo si tu niste poze cu ce donezi si care vrea ceva se anunta;)..ori oe topic ori iti trimite un PM

 

bafta la donat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ms dodoliciiious.Pai sincer nu am cum sa fac poze la toate hainele pentru ca sunt destul de multe,pot insa sa dau cateva detalii despre mine,in ideea ca poate cunoasteti persoane carora li s-ar potrivi.Am 1,65 si cam 47 kg (mentionez ca sunt fata desi apar ca membru :wacko: ).Initial am scris pentru ca vazusem reply-ul facut de "mama lui Adi" si am observat in pozele postate acolo o fata mai maricica.

Pentru orice intrebari sau nelamuriri imi puteti da un pm si va raspund bucuroasa.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ms dodoliciiious.Pai sincer nu am cum sa fac poze la toate hainele pentru ca sunt destul de multe,pot insa sa dau cateva detalii despre mine,in ideea ca poate cunoasteti persoane carora li s-ar potrivi.Am 1,65 si cam 47 kg (mentionez ca sunt fata desi apar ca membru :wacko: ).Initial am scris pentru ca vazusem reply-ul facut de "mama lui Adi" si am observat in pozele postate acolo o fata mai maricica.

Pentru orice intrebari sau nelamuriri imi puteti da un pm si va raspund bucuroasa.

 

aha inteleg..pai acu in pare parte la hainele mai dragute(nu ca nu ar fii toate dragute sa nu intelegi altceva) ai putea face cateva poze.iar resstu le poti da prin vecini/prietene...macar sa.si faca fetele o idee.na vezi tu cum faci.

 

te.am pupat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Donez o cheie de filtru de ulei luata de pe Louis (http://www.louis.de/_40dd0d54ed01e5aa0bb2011ed351e1329a/index.php?topic=artnr_gr&article_context=detail&grwgr=370&wgr=465&list_total=36&anzeige=0&artnr_gr=10003406)

 

Este prea mare pentru filtrul meu. Loc ar avea, dar nu se strange suficient cat sa il prinda. Se poate folosi pentru filtre de ulei de masini sau pentru motociclete cu filtru mai mare si/sau la vedere. Conditie: noua, nefolosita.

 

Bucuresti / zona Obor-Iancului / 0721 253 083

 

Mesaj completat

 

 

s-a dat!

Din nou disponibila, pt Bucuresteni -- eu mi-am facut treaba cu ea :wacko:

 

Pt detalii, PM la mine.

Editat de switch
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Kristian K changed the title to Donatii - dar nu in bani
  • l.u.v locked this topic
  • Kristian K pinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...