Sari la conținut

Donatii - dar nu in bani


Postări Recomandate

donez 2 gume 110/80zr17 si 160/60zr17

nu sunt cine stie ce , dar care se afla pe litoral si nu mai are cu ce sa ajunga pana acasa..............

asfalt uscat si sa auzim de bine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 2,5k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Salut,

 

Prietena Ana, ea insasi motociclista, doneaza cui o vrea o bicicleta din aia pe care pedalezi in casa pana iti ies ochii si tot nu ajungi nicaeri (bicicleta ergometrica cred ca se cheama). Bicicleta e marca HMS w 7207 si merge. Ma rog, in sensul ca functioneaza, ca normal ca nu merge, daca e bicicleta de apartament.

 

Instalatia se poate ridica de la domiciliul apropitarei, din strada Turda.

 

Ana raspunde la telefon: 0722 252 150. Daca nu raspunde din prima, insistati.

 

Biciclit placut va doresc!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

donez 2 gume 110/80zr17 si 160/60zr17

nu sunt cine stie ce , dar care se afla pe litoral si nu mai are cu ce sa ajunga pana acasa..............

asfalt uscat si sa auzim de bine

 

 

 

Multumesc mult ctrad pentru cauciucul de pe fatza, nota 10 pentru acest om. respect si asfalt uscat !

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

un cauciuc de fata s-a dat , a mai ramas cel de spate 170/60/17

are ceva uzura , dar ca sa-ti faci treaba merge

si ca fapt divers , cu toate ca nu consum alcool deloc , cel ce l-a luat chiar a dat o bere :rolleyes: ( o avea pregatita in portbagajul masinii cu care a venit sa-l ia )

am dat-o si eu la randul meu , cum e vorba " sa circule din mana-n mana " , dar gestul conteaza

asfalt uscat tuturor

Editat de ctrad
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare tuturor !

vreau sa incep un proiect : Snow Bike !

daca aveti piese de bicicleta / motoare astept pm, pentru bucuresti ma deplasez eu oriunde doriti.

lucrez cu 2 prieteni si avem garaj cu tot ce trebuie ca service auto :))

momentan am un cadru de bmx, ghidon bmx, motor electric scuter ( pt.bike cu senile caut si motor de 49 , ar fi perfect ) ... accept orice fiare de care vreti sa scapati, daca aveti ceva complet cu tot cu acte pana in 10 mil ( comunista , orice ) . As vrea sa facem chiar mai multe bucati :D e distractie maxima pe zapada ... astept pm. va doresc o zi frumoasa :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut. Ma intereseaza sa cumpar ( ieftin :)) o pereche de ghete marimea 42-43. Nu conteaza starea doar sa le pot purta la scoala si la examen. Am avut sapt trecuta prima sedinta si a spus ca la examen am nevoie neaparat de ghete. Pun aceasta intrebare deoarece acum nu ma mai tine buzunarul sa iau unele noi. Multumesc anticipat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut. Ma intereseaza sa cumpar ( ieftin :)) o pereche de ghete marimea 42-43. Nu conteaza starea doar sa le pot purta la scoala si la examen. Am avut sapt trecuta prima sedinta si a spus ca la examen am nevoie neaparat de ghete. Pun aceasta intrebare deoarece acum nu ma mai tine buzunarul sa iau unele noi. Multumesc anticipat.

Da niste bocanci nu ai pe acasa?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,

Ma intereseaza un parbriz transparent sau o bucata de parbriz sa fac o protectie la farul vacutzei mele. Trebuie sa fie din material plastic sau ceva cam asa, ca trebuie sa-l pot taia cu un bomfaier sau ceva asemanator. Daca aveti, cred ca si 20 x 15cm mi-ar fi de ajuns. Poate fi de la orice tip de moto sau scooter, poate fi si curbat, doar sa fie cat mai transparent.

Ma deplasez eu sa-l iau (din Bucuresti) sau platesc posta daca e cazul.

Am incercat sa decupez o tava transparenta, dar e prea fragila si in teste s-a spart imediat. Bucati mici de plastic nu am gasit pe la magazine (decat foi mari, de cativa m2).

Merci,

Vice.

Editat de vice
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,

Ma intereseaza un parbriz transparent sau o bucata de parbriz sa fac o protectie la farul vacutzei mele. Trebuie sa fie din material plastic sau ceva cam asa, ca trebuie sa-l pot taia cu un bomfaier sau ceva asemanator. Daca aveti, cred ca si 20 x 15cm mi-ar fi de ajuns. Poate fi de la orice tip de moto sau scooter, poate fi si curbat, doar sa fie cat mai transparent.

Ma deplasez eu sa-l iau (din Bucuresti) sau platesc posta daca e cazul.

Am incercat sa decupez o tava transparenta, dar e prea fragila si in teste s-a spart imediat. Bucati mici de plastic nu am gasit pe la magazine (decat foi mari, de cativa m2).

Merci,

Vice.

 

Imi pare rau ca sunt din Arad, dar ca idee orienteaza-te spre o alimentara unde ai catusi o relatie; ei folosesc niste cutii pentru bomboane vrac din plastic transparent, sau daca vezi baietii de la wrigley prin oras apeleaza la ei, pt ca ei monteaza ,,panouri'' din plastic in fata standurilor de guma pentru efect anti-furt; la Obbi si la Practiker ai cautat?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am o casca Shoei XR1100 masura L de donat. Am cazut cu ea si am dat prin pietris. Viziera zgariata si casca zgariata si o aerisire rupta. Daca o vrea cineva in orice scop astept un pm. Zona Bucuresti - Floreasca.

 

Am o casca Shoei XR1100 masura L de donat. Am cazut cu ea si am dat prin pietris. Viziera zgariata si casca zgariata si o aerisire rupta. Daca o vrea cineva in orice scop astept un pm. Zona Bucuresti - Floreasca.

 

Rezolvat. Multumesc frumos.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Salut,

 

Prietena Ana, ea insasi motociclista, doneaza cui o vrea o bicicleta din aia pe care pedalezi in casa pana iti ies ochii si tot nu ajungi nicaeri (bicicleta ergometrica cred ca se cheama). Bicicleta e marca HMS w 7207 si merge. Ma rog, in sensul ca functioneaza, ca normal ca nu merge, daca e bicicleta de apartament.

 

Instalatia se poate ridica de la domiciliul apropitarei, din strada Turda.

 

Ana raspunde la telefon: 0722 252 150. Daca nu raspunde din prima, insistati.

 

Biciclit placut va doresc!

 

Bicicleta a ajuns la mine și vreau să vă mulțumesc pe această cale!

Toate bune! :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am de dat o casca ProBike marimea M. Este in stare foarte buna, zgarieturi minore, viziera si ea in stare foarte buna. Singura problema e ca una dintre prinderile vizierei mi-a cazut in mers si nu am mai gasit-o. Deci viziera mai are o singura prindere. Se poate merge cu ea fara viziera, ori, daca e cineva mai ingenios, poate isi face cumva o prindere. Nu pun la colet, n-am chef sa ma complic. O predau in Bucuresti, preferabil prin centru.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am de dat o casca ProBike marimea M. Este in stare foarte buna, zgarieturi minore, viziera si ea in stare foarte buna. Singura problema e ca una dintre prinderile vizierei mi-a cazut in mers si nu am mai gasit-o. Deci viziera mai are o singura prindere. Se poate merge cu ea fara viziera, ori, daca e cineva mai ingenios, poate isi face cumva o prindere. Nu pun la colet, n-am chef sa ma complic. O predau in Bucuresti, preferabil prin centru.

 

 

casca a ajuns la mine. Multumiri si mult respect!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

As vrea sa cumpar si eu o casca marimea M . Stiu ca nu am postat mesajul unde trebuia insa mai sunt oameni care doneaza lucruri si ma gandeam ca poate are cineva vreo casca sau ceva echipamente care nu le foloseste . Pentru casca as putea oferi pana in 100 lei . Daca are cineva vreuna pe care nu o foloseste si vrea sa ma ajute si sa castige un banut cinstit astept un pm. Multumesc pentru intelegere !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 5 weeks later...

as vrea sa ajut si eu, am ceva haine gen, costum de balul absolventilor, blugi, pulovere, tricouri, camasi, bluze, geci de iarna, insa toate sunt pt cei peste 1.80.... pana mea am o geaca de iarna de aia groasa cu puf in ea pe care am purtat-o de 2 ori si sta de 5 ani in dulap, tot o aman sa nu o arunc ca mi-e draga si e pacat de ea ca e al naibii de calduroasa, in cele mai friguroase conditii am stat doar intr-o bluza in ea si tot transpiram.. nu stiu daca la casele de copii sunt asa de inalti insa eu o donez cu drag, sunt din zalau, dar stau in cluj. weekendul viitor voi merge acasa sa vad ce si cum si o sa le impatur si le voi pune toate deoparte la loc bun si sigur, pana vor avea o intrebuintare. am incercat sa le donez la biserici sa le dea la nevoiasi dar nu le iau nimeni. 0742599248 andrei este numele. numai bine! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Un tricou, marimea L, pentru o gagicuta cu Honda.

/index.php?/topic/109041-echipamente-pentru-fete/page__st__990

 

Un tricou, marimea L, pentru o gagicuta cu Honda.

/index.php?/topic/109041-echipamente-pentru-fete/page__st__990

 

 

Tricou dat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Kristian K changed the title to Donatii - dar nu in bani
  • l.u.v locked this topic
  • Kristian K pinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...