Sari la conținut

Donatii - dar nu in bani


Postări Recomandate

donez 2 gume anakee-fata spate-110/19 cu 150/17 dot 2003(parca),daca are cineva nevoie sa faca rar-ul

fata 50% spate 40%

 

pt strada nu le recomand

Salut! Daca merg pe BMW F 650 Clasic din '98 le vreau eu. De mult vreau niste cauciucuri de offroad dar n-am avut finante sa le cumpar.

 

donez 2 gume anakee-fata spate-110/19 cu 150/17 dot 2003(parca),daca are cineva nevoie sa faca rar-ul

fata 50% spate 40%

 

pt strada nu le recomand

Eu am 100/90-19 fata si 130/80-17 spate

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 2,5k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

anakee sunt cam de ploaie nu de offroad,daca merg pe moto si le vrei pm sau telefon(la semnatura)

Editat de dragos1972
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Donez radio-casetofon auto. Este aparatul OEM de pe Daewoo Nubira 1 cu caseta (nu are CD+mp3 etc..). Am schimbat vre'o 3 masini de atunci dar abia in seara asta am dat peste el ascuns printr'o cutie :D .

Cred ca e ok..cel putin era ok acum 10 ani :)) si de atunci a stat la conservare :P)

Nu am idee dar probabil merge pe masinile din generatia ei ex: tico/cielo/espero..

Daca are cineva nevoie de el sa'mi spuna pe PM. Oferta ramane valabila 1 saptamana aici.. apoi o bag pe forum la Daewoo.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Donez cele doua cauciucuri pe care le-am primit ca sponsorizare de la Heidenau amu ceva vreme, cu ocazia unui anumit tur al lumii care s-a transformat intr-un tur al Evropei.

 

Cauciucurile sunt noi-noute si au urmatoarele specificatii:

 

1. Cauciuc fata, Heidenau K66, tubeless, pe dimensiunile 110/70-17 M/C 54H DOT 1709

 

2. Cauciuc spate, Heidenau K60 tube-type, ENDURO (cu crampoane), dimesiunile 130/80-17 M/C DOT ..10 (nu mai tin minte cifrele de pe puncte-puncte)

 

N-au fost folosite deloc si au stat in debara, in casa, la caldurica, deci nu sunt deloc tari sau ceva.

 

Cine le vrea, le place-asa!

Il vreau eu pe cel de spate daca se poate si mai este de dat. Mersi mult!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Donez cauciuc 80/90 - 17 (no name, Eagle Grip, din ce am inteles e marca tailandeza), are cam 13000 de km. Nu stiu daca mai poate fi de folos cuiva, dar am zis sa spun. :)

 

post-47122-0-17848000-1331140728_thumb.jpg

 

Il dau jos in weekend, cu rugamintea ca doritorul/doritoarea sa vina sa il ridice. ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Imi cer scuze in avans daca am postat unde nu trebuie... rog admin sa mute daca este cazul.

 

Detin o pereche de cizme moto touring nr. 44, in buna conditie, ce au nevoie de un stapan responsabil. Eu evident nu am ce face cu ele, in plus, ma mut si nu am de ce sa le mai car.

Daca pana pe 14 nu nu reusesc sa le dau, imi pare rau pentru ele...

 

Asa ca, cine mai doreste, cine mai pofteste... sa ma caute pe privat.

 

Update. Cizmele s-au dat. Primul "venit", primul servit.

post-9488-0-08957000-1331107765_thumb.jpg

Editat de Pitbulitza
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Știu că nu e topic de cerșeală, dar dacă cineva are pe-acasă o pereche de pantaloni de piele groasă pe care nu-i mai poartă, sunt rupți sau o bucată de piele de care nu mai are nevoie să dea un semn. Am nevoie pentru a modifica perechea mea de pantaloni, care trebuie lungiți cu 7 cm la fiecare crac.

Dacă aveți pantaloni buni nu îi vreau pe că trebuie să îi stric și mai bine îi poartă cineva.

 

Nu peste mult timp o sa vină vremea când o sa donez și eu pe acest topic.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

donez o casca moto.nu este cine stie ce de capul ei,are interiorul putin deteriorat,dar in rest ii ok.daca o vrea cineva,sa-mi dea de stire :) :cheers:

 

Specifica marimea, eventual si o poza. Poate ajuta pe cineva, ca si asa a inceput sezonul, macar pentru pasager.

 

Asfalt uscat tuturor.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

donez o casca moto.nu este cine stie ce de capul ei,are interiorul putin deteriorat,dar in rest ii ok.daca o vrea cineva,sa-mi dea de stire :) :cheers:

salut. mai este valabil? as fi interesat de o casca pentru pasager.

PS:sunt din sibiu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Donez cauciuc spate Michelin Macadam 150/70/18 DOT 2005

Predarea personala in Buc/Militari. Detalii pe PM.

post-46304-0-23544200-1333105680_thumb.jpg

Editat de Falkenberg
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Donez cauciuc spate Michelin Macadam 150/70/18 DOT 2005

Predarea personala in Buc/Militari. Detalii pe PM.

 

L-ai avut montat pe GPz?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

L-ai avut montat pe GPz?

Da. Original trebuie sa fie marimea 130/80/18 pe modele A1-A6, iar pe modelele A7-A8 a fost montat 150/70/18. A mea am cumparat-o cu 150 montat, desi e un A3.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

Donez cauciuc 80/90 - 17 (no name, Eagle Grip, din ce am inteles e marca tailandeza), are cam 13000 de km. Nu stiu daca mai poate fi de folos cuiva, dar am zis sa spun. :)

 

Cauciucul a plecat spre un ceberica :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

I-a ramas cuiva o carte de legislatie si teste pt categoria A, relativ recenta (adica sa fie in vigoare)? Ca am inscris-o pe prietena la scoala de soferi si nu as vrea sa dau banii si pe carte. Fondurile sunt limitate in ultima perioada. Dau o bere!:cheers:

Promit s-o returnez posesorului sau s-o dau mai departe cuiva ce va avea nevoie.

Merci,

Vice.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

I-a ramas cuiva o carte de legislatie si teste pt categoria A, relativ recenta (adica sa fie in vigoare)? Ca am inscris-o pe prietena la scoala de soferi si nu as vrea sa dau banii si pe carte. Fondurile sunt limitate in ultima perioada. Dau o bere!:cheers:

Promit s-o returnez posesorului sau s-o dau mai departe cuiva ce va avea nevoie.

Merci,

Vice.

 

Salut,

 

Am gasit cartea de legislatie/teste categoria A, cumparata in 2009. E disponibila sa intre in circuit.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut, merci pt oferta, dar stiu ca din vara trecuta s-au modificat cateva chestii. Si nu vreau s-a ma acuze ca i-am dat ceva dupa care a invatat unele chestii diferit...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Am eu o baterie de motor care-i cam expirata, in sensul ca trebuia sa fie de 12 V si ea scoate 3 V. Nu stiu daca sa o arunc sau iti mai treb'e. Da-mi un raspuns, oricare-ar fi el, ca sa stiu ce sa fac.

 

PS: e d-aia sigilata, nu cu acid.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

are careva vreo baterie , cu acid , care nu-i mai trebuie ? nu trebuie sa fie buna , doar sa aprinda un bec mic :)

preferabil sector 2 sau 3

Am eu una, functionala, doar ca daca da de frig 1-2 zile incepe sa nu ii mai placa :)

Sector 3, lasa un PM cu nr de tel si vorbim.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Donez ghete Probiker marimea 41. Nu sunt intr-o stare tocmai buna, dar decat fara e mai bine si cu ele pentru cine le vrea.

Se pot ridica din zona Obor si raspund numai la PM. Uit sa revin pe topic.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Kristian K changed the title to Donatii - dar nu in bani
  • l.u.v locked this topic
  • Kristian K pinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...