Sari la conținut

Donatii - dar nu in bani


Postări Recomandate

Salut , poate are cineva un set de cuzineti de furca dimensiunile 41mm/20mm/1mm & 41mm/20mm/2mm care inca mai sunt in stare cat de cat buna si nu mai are ce sa faca cu ei .. multumesc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 2,5k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Ianachime de unde esti ca m-ar interesa tastatura pentru la munca ... ca statul nu inlocuieste nimic din ceea ce se strica ...

bucuresti

 

vine vara

asa ca nu strica o combina frigorifica la casa omului

deci se "doneaza"

combina este ardo in stare de functionare

varianta 1 sa o dau la cel care imi aduce combina noua contra taxei de transport si bani de buzunar la baieti

varianta 2 sa o dau unui om care are nevoie pe 100 ron cat sa dau de transport si spaga la baieti ca o baga in casa

cine e interesat??????

 

URGENT CA DAU COMANDA AZI

Editat de ianachim
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fara suparare!

Eu unul nu mai consider donatie atata timp cat ceri o suma de bani!

Sincer,donez ceva, se da moca!!!.

Ceri bani,inseamna ca se vinde.Firmele care vand asa ceva au transportul gratuit.Iar daca esti nevoit sa dai baietilor 100 lei inseamna ca este foarte scumpa viata!,acolo de unde se da ora exacta.

Bafta la inlocuirea frigiderului!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Tocmai vin de la posta , am primit. Multumesc foarte mult.

Nenea de la posta nu mi- a cerut banii, astept de la tine un nr de cont sa-ti innapoiez banii pt transport !

 

salut, nu e nevoie ca nu m-a costat mult.

Sa o folosesti cu placere.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut la toti...Din intamplare este cineva care vrea sa doneze o bicicleta sau o pereche de role nr 41/42 ? Chiar nu'mi permit sa achizitionez una dintre ele si imi doresc foarte mult..Muncesc undeva pe 1000 ron si din acesti bani trebuie sa dau in casa si sa'mi cumpar creme pentru piele deoarece am o boala pe sistem nervos "psoriazis"...La randul meu am si eu ceva de oferit pentru cine are nevoie : Scanner Hp fara cablu de date si cd cu drivere,am la el alimentatorul.mai ofer o baterie buna de UPS.o camasa maneca scurta alba marimea S.

Ma puteti contacta la nr de tel 0764.416.658 Eduard....Nu am timp sa trimit in afara bucurestiului prin curier sau posta deoarece muncesc 6 zile pe saptamana de dimineata pana seara...Sanatate

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A venit primavara, asa ca donez si eu cate ceva, in ajutorul celor cu potential mai scazut dar iubitori de moto:

- casca Vemar, marimea M dar, purtata si largita, intra si o "bila" mai mare. Pentru pasager este ok. O viziera clara, zgariata pe lateral, nu deranjeaza, in urma unei tavaleli (nu trante !) si o viziera fumurie. Ah, si nu in ultimul rand, HUSA, ca sa fie tacamu' complet.

- manusi Vanuci, lungi, de sport, nu mai tin minte modelul, alb/albastru, XL, uzate, folosibile, are o "aerisire" de vreo 7-8 mm la buricul unui deget, usor zgariate pe protectia pumnului la una din ele, tot in urma acelei tavaleli mai sus mentionate.

Livrare numai in Bucuresti, imi pare rau dar n-am timp de expedieri.

Cine este interesat sa ma contacteze.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A venit primavara, asa ca donez si eu cate ceva, in ajutorul celor cu potential mai scazut dar iubitori de moto:

- casca Vemar, marimea M dar, purtata si largita, intra si o "bila" mai mare. Pentru pasager este ok. O viziera clara, zgariata pe lateral, nu deranjeaza, in urma unei tavaleli (nu trante !) si o viziera fumurie. Ah, si nu in ultimul rand, HUSA, ca sa fie tacamu' complet.

- manusi Vanuci, lungi, de sport, nu mai tin minte modelul, alb/albastru, XL, uzate, folosibile, are o "aerisire" de vreo 7-8 mm la buricul unui deget, usor zgariate pe protectia pumnului la una din ele, tot in urma acelei tavaleli mai sus mentionate.

Livrare numai in Bucuresti, imi pare rau dar n-am timp de expedieri.

Cine este interesat sa ma contacteze.

Salut!As vreau eu casca daca se poate imi trebuie pentru pasager si momentan nu dispun de o suma pentru a cumpara una.As vrea daca se poate sa o tii cumva,daca nu cer prea mult pana sambata viitoare cand ajung in Bucuresti la SMAEB,sau o poti trimite si prin curier daca cumva doresti si platesc eu transportul,poti lasa un numar de telefon in PM daca este sa ne auzim.Multumesc foarte mult, o seara buna!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut la toti...Din intamplare este cineva care vrea sa doneze o bicicleta sau o pereche de role nr 41/42 ? Chiar nu'mi permit sa achizitionez una dintre ele si imi doresc foarte mult..Muncesc undeva pe 1000 ron si din acesti bani trebuie sa dau in casa si sa'mi cumpar creme pentru piele deoarece am o boala pe sistem nervos "psoriazis"...La randul meu am si eu ceva de oferit pentru cine are nevoie : Scanner Hp fara cablu de date si cd cu drivere,am la el alimentatorul.mai ofer o baterie buna de UPS.o camasa maneca scurta alba marimea S.

Ma puteti contacta la nr de tel 0764.416.658 Eduard....Nu am timp sa trimit in afara bucurestiului prin curier sau posta deoarece muncesc 6 zile pe saptamana de dimineata pana seara...Sanatate

 

am o pereche de role folosite acum foarte mult timp.

Sunt marimea 40-41.

Ghetele sunt din plastic, culoare albastra, cu 3 clapete de plastic.

Rotile sunt din silicon dar fac galagie, fiind de acum 10 ani, alta tehnologie, cele din ziua de azi sunt moi, silentioase.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut. eu am o pereche de role.43-44. Le-am folosit doar o vara acum cativa ani,de atunci stau pe balcon prafuite. Sunt in stare buna , rotile sunt ok,nu sunt tocite sunt negre. Daca vrei,le poti avea sa te bucuri de ele. Vorbim pe PM daca esti interesat

 

Bafta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Scuze, cred ca m-am exprimat aiurea si am fost inteles gresit, bineinteles. Husa este pentru casca nu pentru o moto. Cei interesati ... PM



Manusile si casca si-au gasit noii purtatori. Sa le poarte sanatosi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare, tocmai ce le-am primit, nu-mi sunt utile, mare valoare nu au avut, asa ca le pun la donat...

2 adaptoare de prezoane pt prinderea oglinzilor, pt Yamaha. Filetul exterior este M8, filet invers (cum este la Yamaha in dreapta), filetul interior este M10, pas normal. Se dau cate unul pt ca, evident, o motocicleta are nevoie doar de unul, pe stanga fiind filet normal.

As prefera din Bucuresti, sa nu ma plimb pe la posta... dar in caz ca e nevoie, oi ajunge intr-un final sa le pun colet.

post-69984-0-62404300-1396025154_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Donez geaca uvex 4 sezoane pt incepator cu buget redus

 

Vine bine pt 175-180

73-80 kg

 

In we se poate proba in Branesti si in timpul saptamanii in bic cu tel in prealabil.

 

Att prefer sa fie folosita nu sa stea intr un dulap.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut. eu am o pereche de role.43-44. Le-am folosit doar o vara acum cativa ani,de atunci stau pe balcon prafuite. Sunt in stare buna , rotile sunt ok,nu sunt tocite sunt negre. Daca vrei,le poti avea sa te bucuri de ele. Vorbim pe PM daca esti interesat

 

Bafta

 

Multumesc din suflet pt role Mihai.sa'ti dea Dumnezeu sanatate tie si familiei tale

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@alinbugnar Neavand deloc pantaloni de moto, nu stiu ce marime port, dar daca esti dragut sa tragi o masuratoare la ei sa-mi dau seama daca imi vin sau nu, dau o bere si te scap eu de ei. Dar ma indoiesc ca am eu norocul asta, 52 suna a marime mare...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Kristian K changed the title to Donatii - dar nu in bani
  • l.u.v locked this topic
  • Kristian K pinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...