Sari la conținut

Donatii - dar nu in bani


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 2,5k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Kokalau, esti un smecher.

 

Donez si eu:

-casti Nokia noi, pentru generatia XpressMusic

-Casti mufa Nokia 6230, 6234, merge si pe seria N

-casca Nokia cu microfon si controler

-card memorie mini sd de 2 gb

-becuri cu led. Le-am primit de la un fost prieten, le convertise el cu led ( se vede in poza )

 

Revin maine si cu alte piese. Stiu ca mai e ceva prin garaj.

post-85728-0-86389600-1413489274_thumb.jpg

post-85728-0-82469800-1413489286_thumb.jpg

Editat de Ciprian-Yamaha
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ehh uite ca ai reusit sa-l enervezi pe Ciprian :)))=)))

» Post actualizat in 16 Oct 2014 20:16

Incerc si eu poate... Are cineva niste protectii la genunci care nu mai are ce face cu ele ? Nu conteaza cu marata, se repara si ii port sub pantaloni doar. Ceva protectii care acopera genunchiul si in parti nu numai in fata cum am au niste panarami. Am avut un accident recent si acele protectii nu ma ajutat prea mult, ma doare genunchiul pe lateral cum am cazut. protecti de solduri nu cred ca se gasesc separat si nu cred ca doneaza nimeni asa ceva... Nu ma refer la cele care se pun la pantaloni.

Si din cate se vede negru pe alb,si tu te-ai ingramadit la pomana ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Incerc si eu poate... Are cineva niste protectii la genunci care nu mai are ce face cu ele ? Nu conteaza cu marata, se repara si ii port sub pantaloni doar. Ceva protectii care acopera genunchiul si in parti nu numai in fata cum am au niste panarami. Am avut un accident recent si acele protectii nu ma ajutat prea mult, ma doare genunchiul pe lateral cum am cazut. protecti de solduri nu cred ca se gasesc separat si nu cred ca doneaza nimeni asa ceva... Nu ma refer la cele care se pun la pantaloni.

 

 

Ciprian-Yamaha.nu mai are bani si sta cu mana intinsa :lol: Si multi alti, cand e pomana toti se ingramadesc.... Eu daca as dona, nu as dona pe net, pe net sunt numai afaceristi milogi....

Cat pe-aci sa-ti dau cadou o pereche de genunchere. INtre timp m-am razgandit...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Este cineva interesat de o toba stoc ptr Kawasaki GTR precum este modelul din poza ? Zace degeaba pe balcon si este pacat sa o prinda rugina si incerc sa fac putin loc . Toba se prezinta foarte bine , este identica cu modelul din poza si are mici zgarieturi de la manevrare / depozitare . Am ajuns in posesia ei in speranta ca voi reusi sa o modific ptr mobra mea dar cand am avut idei nu am gasit meserias iar cand am gasit meserias , imi parea rau sa o tai . Daca nu o vrea nimeni gratis , merge si un cola la schimb :) . Daca doritorul este din afara orasului , va trebui sa suporte costurile de transport .

 

 

P.S : primul venit , primul servit .


» Post actualizat in 17 Oct 2014 09:32

Daca nu apare nici un posesor de GTR interesat , pana duminica seara , toba va lua calea Clujului spre user-ul TCA86 . Cu stima


» Post actualizat in 17 Oct 2014 11:26

Adjudecata la 12:10 de user-ul Tca86 .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ehh uite ca ai reusit sa-l enervezi pe Ciprian :)))=)))

» Post actualizat in 16 Oct 2014 20:16

 

Si din cate se vede negru pe alb,si tu te-ai ingramadit la pomana ;)

Mda asa e, recunosc, dar eu nu aveam pretenti la ceva bun, putea si defecte le reparam, erau DOAR ptr mine, si cum am zis, rar fac exeptii, daca gasesc e bine daca nu... asta e, o sa cumpar eu cand pot. Fata de alti, am alta situatie financeara ca daca aveam bani sa cumpar acele protectii, nu cerceam... nu sunt o avere dar...

» Post actualizat in 17 Oct 2014 17:37

Cat pe-aci sa-ti dau cadou o pereche de genunchere. INtre timp m-am razgandit...

Mersi oricum :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Daca tot sa incheiat sezonul in mare parte, am facut curat prin lucruri si am o pereche de manusi Vanucci Racing, masura S care stau si aduna praful.

 

Manusile au nevoie de ceva atentie dar nimic foarte grav.

 

Cine le doreste ma poate contacta la telefon: 0762968996 sau pe PM

 

As prefera sa le predau personal in Bucuresti dar pot sa trimit si in tara (cel care le doreste, asigura plata transportului)

 

Rezervat pentru userul: Emanuel Emy, ora: 19:29

post-53488-0-31543000-1414775916_thumb.jpg

post-53488-0-29138700-1414775925_thumb.jpg

post-53488-0-12616200-1414775936_thumb.jpg

Editat de Jimmy24
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In urma curateniei, am dat peste cateva chestii de retelistica cu care nu am ce face, drept urmare se doneaza. Nu stiu care este starea de functionare a fiecaruia dintre ele, zac pe balcon de cativa ani in cutiile lor. Posibil ca unele sa functioneze, altele nu, habar n-am. Toate vin cu alimentare.

 

1. router wireless Digittex

2. modem Zapp, banuiesc ca ar merge si cu alta cartela.

3. modem ClickNet

 

De preferat in Bucuresti, nu prea am timp de posta si nu stiu daca merita deranjul. Daca intr-o saptamana nu le vrea nimeni, le duc la gunoi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

O mica donatie as vrea sa fac si eu...am o pereche de oglinzi nichelate foatre elegante si sport cu surub metric 8 de pe un vespa gts 300...acum am un mp3 400 lt si nu am ce face cu ele...le dau degeaba noi au costat 90euro...sunt in stare impecabila...din pacate eu sunt in austria si aici locuiesc...daca le vrea cineva si are interes ...cu cea mai mare placere...conduceti prudent!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

2 saci de dormit gasim si noi pt o donatie? Sunt pt 2 amarati care dorm in aer liber, ii vad zilnic cand ma duc la munca, stau/dorm intre 2 magazine la intersectia Magheru cu Rosetti, cu cateva randuri de boarfe puse peste ei ca sa nu inghete de frig...

2 geci groase si o pereche de pantaloni o sa le duc eu luni, dar ma gandeam ca le-ar prinde bine 2 saci de dormit, ar putea sa doarma mai bine, se incalzesc altfel.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • Kristian K changed the title to Donatii - dar nu in bani
  • l.u.v locked this topic
  • Kristian K pinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...