Sari la conținut

Donatii - dar nu in bani


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 2,5k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Donez urmatoarele flacoane din imagine.

 

Ultimile doua sunt pe jumatate, restu aproape pline.

 

Am un dulap plin de chestii de genu si ma mai usurez si eu.

De comoditate le dau in Bucuresti, folositi PM - zicei ce va intereseaza si ne intelegem cu intalnitul --> Primul venit, primul servit

» Post actualizat in 25 Jul 2015 09:56

Acuma am revenit, am curatat si uns lantu :)

 

Am promis sprayurile, maine in mod normal vine si le ridica, daca cade faza anunt pe urmatorul

 

 

Revin cu anuntul:

 

-Spray de uns lant S100 un pic mai mult de jumate

-Spray de uns lant Spray Tool aproape plin

- Spray de curatat casca S100 plin

-Spray ingrijirea pielii S100 aproape plinSpray de curatat materiale (spuma) 2+2 mai putin de jumate

-Spray Silicon Kroon Oil aproape jumate

 

cine s-a aratat prima data interesat nu am reusit sa ma coordonez sa ne intalnim si acuma nu a mai raspuns la PM

au mai fost doi doritori dar stiind ca sunt date le-am sters PM-urile

 

deci, din nou, primul venit, primul servit

 

folositi PM,

 

merci

» Post actualizat in 29 Jul 2015 11:59

Promise, toate bucatile

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutari.Daca are cineva nevoie donez un filtru de aer stock pentru Kawasaki zx6r 2000-2002. Filtrul este nou, curat si uns. Nu " a stat" decat 10 min. pe motocicleta, am vrut sa revin la stock dar am ramas tot pe k&n. Predare personala in sectorul 2 mia exact Sos. Andronache. Tel: 0752.281.054

post-69298-0-87336600-1438724096_thumb.jpg

post-69298-0-75733300-1438724119_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Da' jaca n-o vrea nimeni?! :-L

Jaca as lua-o eu, am 1.87 dar n-am intre 90 si 100kg, sunt ceva mai subtirel :)

Sunt incepator si n-am inca echipament complet, doar casca+manusi (am bagat toti banii in repararea mobrei). :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deoarece geaca din imaginile urmatoare a stat cam mult timp nefolosita, inchisa intr-o punga (cred ca a prins ceva mucegai, este evaziv, dar se poate vedea o pulbere fina, alba...), se doneaza!

Se potriveste unei persoane de circa 190-200 cm inaltime si 90-100 kg.

Nu este rupta, fermoarul functioneaza corect, spalata la un centru specializat va face din ea o geaca perfecta pentru un motociclist nevoias. Este din piele groasa, are interiorul din velur, fara rupturi sau urme de uzura majore.

Doritorul plateste curierul (nu pot trimite prin posta!).

Mai este geaca ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da, mai este doar azi...fiindca de miine va pleca la noul proprietar, @Cristian Filip...care m-a contactat primul si mi-a lasat datele pentru a trimite coletul prin curier! Imi pare rau pentru ceilalti, dar pe PM am primit imediat mesajul...

Data viitoare fiti mai receptivi, geaca sta la donatii de mai bine de doua luni...si nimeni nu m-a intrebat nimic despre ea...si-acum vad ca deja se inghesuie lumea!

Oricum, doresc noului stapin s-o poarte mindru si sa n-o tavaleasca...fiindca se pateaza! :peace:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da, mai este doar azi...fiindca de miine va pleca la noul proprietar, @Cristian Filip...care m-a contactat primul si mi-a lasat datele pentru a trimite coletul prin curier! Imi pare rau pentru ceilalti, dar pe PM am primit imediat mesajul...

Data viitoare fiti mai receptivi, geaca sta la donatii de mai bine de doua luni...si nimeni nu m-a intrebat nimic despre ea...si-acum vad ca deja se inghesuie lumea!

Oricum, doresc noului stapin s-o poarte mindru si sa n-o tavaleasca...fiindca se pateaza! :peace:

multumesc frumos inca o data! :10: asfalt uscat si ma revansez in timisoara, daca veniti prin toamna! :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma fac samsar la pe topicul asta..

Cine are WiiU (repet Wii U) dau urmatoarele jocuri:

 

ZombiU si JustDance 2014.

Ele sunt in tipla dar ca sa nu se ajunga sa fie vandute (faza cam de cacao) o sa scriu cu markeru pe cd-uri numa dedicatii de bine!

Folositi PM

post-41997-0-45539300-1439485578_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare ! Ma ajuta cineva cu o geaca de piele (ecologica sau nu) uzata, ce nu se mai poate folosi ? Sau ceva piele de la o canapea/fotoliu, tapiterie auto, orice... Imi trebuie pentru un proiect foarte low-cost sa zicem---o şa ceva gen cafe racer/scrambler.

 

Multumesc :)


» Post actualizat in 19 Aug 2015 22:00

Salutare ! Ma ajuta cineva cu o geaca de piele (ecologica sau nu) uzata, ce nu se mai poate folosi ? Sau ceva piele de la o canapea/fotoliu, tapiterie auto, orice... Imi trebuie pentru un proiect foarte low-cost sa zicem---o şa ceva gen cafe racer/scrambler.

 

Multumesc :)

Sau ceva saltea semi-distrusa de la o sala de sport...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare ! Ma ajuta cineva cu o geaca de piele (ecologica sau nu) uzata, ce nu se mai poate folosi ? Sau ceva piele de la o canapea/fotoliu, tapiterie auto, orice... Imi trebuie pentru un proiect foarte low-cost sa zicem---o şa ceva gen cafe racer/scrambler.

 

Multumesc :)

» Post actualizat in 19 Aug 2015 22:00

Sau ceva saltea semi-distrusa de la o sala de sport...

Da-mi o dimensiune in mare pentru ce iti trebuie tie. S-ar putea sa am eu ceva piele de culoare neagra pt tapitat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Donez căruț bebeluș 3 în 1. Pentru copii 0-3ani. Căruțul este folosit ,are urme de uzura dar funcționează fără probleme. Include landou,scoica auto și cel clasic pentru transport. Culoarea este rosu cu negru. Prefer sa îl dau unei familii care deocamdată nu își permite sa cumpere unul nou. Evitați vă rog întrebări de genul...."dai doar scoica auto!!". Se poate ridica din București sector 3 zona Baba Novac. Mai multe detalii pe P.M Bafta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut, am un monitor dell 21" ecran flat, mode P1130 si o carcasa pt cu unitate optica ( dvd-rom) de donat.

La monitor nu am cablul de alimentare si cel ce intra in unitate ( le folosesc la monitorul actual) Functioneaza perfect.

Unitatea este nefolosita.

 

Doresc sa le donez de la domiciliu sau in apropiere, deoarece monitorul este greu si nu as vrea complicatii cu curieratul. ( Locatie: Valea Jiului )

Multumesc


» Post actualizat in 27 Aug 2015 15:11

Multumesc, s-au dat !

post-47564-0-32046300-1440683374_thumb.jpg

post-47564-0-82634700-1440683382_thumb.jpg

post-47564-0-71093700-1440683391_thumb.jpg

post-47564-0-58501300-1440683398_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Donez căruț bebeluș 3 în 1. Pentru copii 0-3ani. Căruțul este folosit ,are urme de uzura dar funcționează fără probleme. Include landou,scoica auto și cel clasic pentru transport. Culoarea este rosu cu negru. Prefer sa îl dau unei familii care deocamdată nu își permite sa cumpere unul nou. Evitați vă rog întrebări de genul...."dai doar scoica auto!!". Se poate ridica din București sector 3 zona Baba Novac. Mai multe detalii pe P.M Bafta

rezervat ptr userul @yahym85

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nolan N52 Smart
-1215g

-bulinele albe sunt reflectorizante

-prindere GoPro de la GoodKat

-prindere DD

-casca a fost achizitionata in urma cu ceva ani pentru mersul in oras cand sunt peste 30g
-practic este purtata cateva mii km (nu multi)

-nu am dat-o pe jos sau accidente

-urme de uzura normale

 

Problema: acuma 2-3 saptmanai mi s-a dezlipit captuseala si s-a cam dus dracu buretele din crestetul capului.

Am mai mers o saptamana cu ea si e naspa, ma enerveaza, plus ca nu am chef sa "repar" nimica

 

Folositi doar PM! in felul urmator: la Subiect scrieti -N52 "marimea"-

 

Cum am procedat cand am dat si X-Lite-ul, fac la fel si aicea: cine nimereste marimea o capata..

 

Din comoditate o dau in Bucuresti

 

Merci!

 

 

 



post-41997-0-20447900-1440751343_thumb.jpg

post-41997-0-78826500-1440751353_thumb.jpg

post-41997-0-65244200-1440751364_thumb.jpg

post-41997-0-42452600-1440751378_thumb.jpg

post-41997-0-61030500-1440751391_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se doneaza un mouse Microsoft Designer prin bluetooth.

E nou nefolosit, beneficeaza si de 2 ani garantie.

Cine e interesat sa dea PM.

 

en-INTL-L-Microsoft-Designer-Bluetooth-M


» Post actualizat in 30 Aug 2015 12:42

Se doneaza un mouse Microsoft Designer prin bluetooth.

E nou nefolosit, beneficeaza si de 2 ani garantie.

Cine e interesat sa dea PM.

 

en-INTL-L-Microsoft-Designer-Bluetooth-M

Adjudecat :)

Editat de Leprechaun
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Casca rezervata pentru @bezaru


» Post actualizat in 01 Sep 2015 05:25

Manusi Alpinestars SP2 marimea L

Au peste 50K, uzura serioasa, stanga are o bucata ce se vede in poze descusuta in mare parte (cu un pic de interes si indemanare se poate coase la loc).
Chiar si asa obosite mai bine fata de nimic..

Folositi PM

Din nou de comoditate si ambitie le dau in Bucuresti

Merci


» Post actualizat in 01 Sep 2015 18:29

Casca marimea M s-a dat, au ramas manusile L

post-41997-0-11683100-1441085078_thumb.jpg

post-41997-0-57328600-1441085089_thumb.jpg

post-41997-0-19309900-1441085101_thumb.jpg

post-41997-0-21208500-1441085114_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Donez un set de placute scoase de pe un F4i. Sunt de fața. Unul dintre seturi era tocit complet si am decis sa le schimb pe ambele cu toate ca cel in cauza mai are cca 4 mm din placuta ... cine e interesat astept PM. prefer predare personala in Bucuresti.


Asfalt uscat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru pasionatii de gaming donez Counter-Strike Complete pack, care contine liceente pentru urmatoarele 6 jocuri:

Includes 6 items: Counter-Strike, Counter-Strike: Condition Zero, Counter-Strike: Condition Zero Deleted Scenes, Counter-Strike: Source, Counter-Strike: Global Offensive, Counter-Strike: Global Offensive - SDK

Acestea pot fi activate pe platforma Steam

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru pasionatii de gaming donez Counter-Strike Complete pack, care contine liceente pentru urmatoarele 6 jocuri:

Includes 6 items: Counter-Strike, Counter-Strike: Condition Zero, Counter-Strike: Condition Zero Deleted Scenes, Counter-Strike: Source, Counter-Strike: Global Offensive, Counter-Strike: Global Offensive - SDK

Acestea pot fi activate pe platforma Steam

Salut, as vrea eu pachetul, daca se poate :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Kristian K changed the title to Donatii - dar nu in bani
  • l.u.v locked this topic
  • Kristian K pinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...