Sari la conținut

Donatii - dar nu in bani


Postări Recomandate

Va salut.

 

Am de donat niste jucarele, plusuri, dvd-uri cu desene animate. Sunt in stare foarte buna, plusurile le-am bagat la masina de spalat, sunt ca noi.Sunt cam trei plase de supermarket.

daca e nevoie, am sa le fac niste poze si le postez.

 

Mi-ar placea sa ajunga la cineva care are nevoie de ele. Nu am masina asa ca nu stiu cum sa fac cu transportul, in cazul in care este cineva interesat, iar sa le leg de motor, nu e treaba:).

 

Numarul meu de telefon este 0724. trei patru noua. 750.

 

Daca nu raspund trimiteti sms si va sun ulterior.

ia legătura cu organizatorii : /index.php?/topic/737836-man-romania-editia-a-iv-a-18-21-august/page-4
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 2,5k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Donez 4 anticoagulante .. 3 fraxiparine si 1 clexan. Pe langa astea mai are un prieten cateva de donat. Asadar daca stitinpe cineva care are nevoie de ele 0725370590

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

Salut, mai donez un TV Sony triniton cu tub. Stare foarte buna, se vede impecabil. Nu stiu diagonala e destul de mare.

Nu am masina, cine il doreste trebuie sa vina sa il ia. Zona Metrou Nicolae Grigorescu, Sector 3.

 

https://www.photobox.co.uk/my/photo?album_id=4351221405&photo_id=21300044025#21300044025

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare tuturor,

Donez cateva lucruri ramase prin beci in stare buna:

 

Cuptor cu microunde LG Alimentare 110v (model pentru america).

 

Instalatie de lumini de craciun cu alimentare 110v

 

Fluturasi de prindere pentru profile rigips (din tabla)

 

Un motor de aspirator LG cu alimentare 110

 

Momentan nu am poze dar cred ca maine reusesc sa fac.

Prefer cu predare in Bucuresti ca nu cred ca merita puse la curier (sunt valori mici)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutari. Cum spune si titlul donez un combinezon Berik dintr-o bucata. Este alb cu albastru, toate protectiile cu care vin ele. Marime 54. A fost modificat datorita luarii in greutate, dar foarte simplu se scoate surplusul de piele adaugat la croitor. M-a salvat de 2 ori, dar consider ca-si mai poate face treaba foarte bine inca ceva vreme

Nu vreau nimic pe el, dc cineva chiar are nevoie doar sa ma anunte.

Cosmin 0722604881

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,

 

Donez o pereche de cizme touring Spada Hurricane: http://www.firecrestmoto.co.uk/spada-hurricane-motorcycle-boots.html

 

Sunt purtate la ture lungi vreo 2 sezoane, estimez ca au vreo 6-7000km. Le-am luat ca fiind waterproof, insa s-au udat de fiecare data cand m-a plouat cu ele. Per total sunt in stare buna, doar crapaturi mici in "piele" in zona din fata, unde se indoaie cand pasesti.

 

Se pot vedea/proba in Bucuresti, sau le trimit in tara, cu plata transportului de catre doritor.

 

Valabil cam 1 saptamana, dupa care se arunca.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se da una bucata geaca marimea 54, nu e rupta sau altceva, e exact cum se vede in poze.

Zonele albe s-au cam murdarit, desi am spalat-o nu s-a dus, si gaica sau cum se numeste ea de la fermoar s-a rupt.

 

 

Daca cineva e interesat sa dea un PM sau un mesaj aici.

 

Multumesc,

Andrei


» Post actualizat in 07 Sep 2016 16:52

Scuze colegu ca am postat din greseala peste topicul tau, vroiam sa pun la donatii :D

post-92473-0-27927700-1473266227_thumb.jpg

post-92473-0-28016100-1473266233_thumb.jpg

Editat de fratzyk
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se da una bucata geaca marimea 54, nu e rupta sau altceva, e exact cum se vede in poze.


Zonele albe s-au cam murdarit, desi am spalat-o nu s-a dus, si gaica sau cum se numeste ea de la fermoar s-a rupt.




Daca cineva e interesat sa dea un PM sau un mesaj aici.



Multumesc,


Andrei


post-92473-0-89412100-1473267147_thumb.jpg

post-92473-0-10072500-1473267152_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Donez un cod gift card de 3$ pentru o comanda de peste 30$ la dx.com. Valabil pana pe 30.09. Daca are cineva nevoie sa imi dea un mesaj.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Kristian K changed the title to Donatii - dar nu in bani
  • l.u.v locked this topic
  • Kristian K pinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...