Sari la conținut

Donatii - dar nu in bani


Postări Recomandate

On 07.04.2019 at 14:48, l.u.v said:

1. Diverse cagule windstopper + vara.

 

2. Costum ploaie dintr-o bucata, marime XL

 

2. Schuberth J1, marime 59-60, L, merge si XL.

- Viziera si ochelarii de soare nezgariati.

- Captusala are uzura datorita varstei.

- Elementul de plastic semirotund este rupt la inchidere. Se poate cumpara, lipi, sau merge fara.

 

2. Shoei XR1000, marime L

- Viziera in stare buna, exteriorul foarte bun, captusala uzata pe interior datorita varstei.

 

Castile au difuzoare si microfon de la intercom - se doneaza fara!

Castile se ridica din Bucuresti, Crangasi, primul venit, primul servit.

Luigi - 0722 625 710

IMG_20190407_143238.jpg

IMG_20190407_143301.jpg

IMG_20190407_143251.jpg

IMG_20190407_134455.jpg

IMG_20190407_134514.jpg

IMG_20190407_134442.jpg

Buna!

Mai e valabila casca Shoei?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 2,5k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...

Se donează:

- geantă laptop Targus 15-16 inches, nefolosita. 

- geantă foto- video mică no name, la fel, nouă, nefolosita.

Ambele zac de ceva ani prin casă și am dat accidental peste ele făcând curățenie în dressing. Poze atașate.

CD-uri cu muzică:

Tom Jones, 26 love songs. 

The very best of Santana. 

Aurelian Andreescu. 

Cântecele noastre, toate. O colecție cu 24 melodii românești interpretate de Dan, Spătaru, Margareta Pâslaru, Angela Similea etc. 

Nicolae Furdui Iancu, Cruce albă de mesteacăn, romanțe.

Roy Orbisson, The very best. 

Roy Orbisson, love songs. 

Ștefan Hrusca, 20 ani. 

Vin colindătorii, colinde interpretate de Hrusca, Ducu Bertzi, Baniciu, Mircea Vintila etc. 

Elvis Presley, 2 CDs. 

Mozart, Eine kleine nachtmusik, Simfonia 41 în C major, Serenada 13 în G major, Concertul 2 pentru horn și orchestră. 

The Royal Philharmonic Orchestra, most famous hits, 2 CDs. 

The passion of Christ, 5 CDs, Luciano Pavarotti, Royal Music College, The Hollywood Symphony Orchestra etc. 

The most beautiful guitar music ever, 3 CDs. 

Le grands de l'accordeon, 2 CDs. 

To all the beautiful girls, 16 romantic instrumentals. 

 

Cu excepția unuia CD-urile sunt originale, cumpărate din diverse colțuri ale lumii. De aia le-am păstrat până acum. 

Primul venit, primul servit. Chiar dacă nu răspund imediat, ceea ce este foarte posibil, fiind în concediu, dacă cineva cere ceva se consideră rezervat.

Livrare în București sau Măgurele, Ilfov. Nu trimit în țară, dar dacă cineva de mai departe dorește ceva și are pe altcineva prin zonă căruia îi pot înmâna produsele, foarte bine. 

Sunt pe aici până vinerea viitoare, apoi din nou între 2 și 13 iulie. 

 

Numai bine! 

20190614_175602.jpg

20190614_175551.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@Kagemusha, aș vrea eu cd-urile astea:

Roy Orbisson, The very best. 

Roy Orbisson, love songs.

Mozart, Eine kleine nachtmusik, Simfonia 41 în C major, Serenada 13 în G major, Concertul 2 pentru horn și orchestră. 

Merci. :cheers:

P.s. dacă ieși cu floricica la plimbare spre nord poate le iei și facem joncțiunea pe undeva, eu stau pe Șos Chitilei.

Editat de john17
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu as opta pentru:

Santana

The most beautiful guitar music ever, 3 CDs.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

5 hours ago, Flower-Power said:

Pfff, nu am văzut topicul la timp..aș vrea eu tom jones. Mulțumesc. 

 

Am vorbit. 

 

 

Au mai rămas:

- geantă laptop Targus 15-16 inches, nefolosita. 

 

Aurelian Andreescu. 

Cântecele noastre, toate. O colecție cu 24 melodii românești interpretate de Dan, Spătaru, Margareta Pâslaru, Angela Similea etc. 

Nicolae Furdui Iancu, Cruce albă de mesteacăn, romanțe.

Ștefan Hrusca, 20 ani. 

Vin colindătorii, colinde interpretate de Hrusca, Ducu Bertzi, Baniciu, Mircea Vintila etc. 

Elvis Presley, 2 CDs. 

The Royal Philharmonic Orchestra, most famous hits, 2 CDs. 

The passion of Christ, 5 CDs, Luciano Pavarotti, Royal Music College, The Hollywood Symphony Orchestra etc. 

Le grands de l'accordeon, 2 CDs. 

To all the beautiful girls, 16 romantic instrumentals. 

 

@Pandy: trimite-mi datele de contact, sau ne vedem după 3 iulie.

 

Între timp s-au dat și altele. Valabile încă:

- geantă laptop Targus 15-16 inches, nefolosita. 

 

Aurelian Andreescu. 

Cântecele noastre, toate. O colecție cu 24 melodii românești interpretate de Dan, Spătaru, Margareta Pâslaru, Angela Similea etc. 

Nicolae Furdui Iancu, Cruce albă de mesteacăn, romanțe.

Ștefan Hrusca, 20 ani. 

Vin colindătorii, colinde interpretate de Hrusca, Ducu Bertzi, Baniciu, Mircea Vintila etc. 

Elvis Presley, 2 CDs. 

To all the beautiful girls, 16 romantic instrumentals. 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am intrat in posesia The Royal Philharmonic Orchestra, most famous hits, 2 CDs. The passion of Christ, 5 CDs, Luciano Pavarotti, Royal Music College, The Hollywood Symphony Orchestra etc. Le grands de l'accordeon, 2 CDs .

II multumesc din sufelt pe aceasta cale D-nului Kagemusha si ii doresc tot binele din lume.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In geanta aia de laptop ar incapea oare un Lenovo T61, de ~27cm/36cm/5cm...?

Intreb fiindca de dimineata am observat ca geanta mea in care-mi car scula la munca a crapat pe langa fermoar! Daca nu se pupa o sa o leg cu sfoara de canepa, sa nu-mi traga curentu' scula, ca raceste la inteligenta!

Daca se pupa, platesc transportul si berea!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

8 hours ago, ivan pedala said:

In geanta aia de laptop ar încăpea...

Merge lejer.

N-are rost să trimit prin curier, e păcat să plătești și e păcat de timpul meu. Ori găsești pe cineva în București care vine acolo, ori o trimit la Slatina și vedem ce facem mai departe.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ok, il rog pe ginerica sa te contacteze si sa o ia el...si mi-o aduce cand trece pe la mine. Lasa-mi pe PM un numar de mobil, o strada sau zona in care poti ajunge usor si o sa te caute el (vezi ca poate vine cu lilu-lilu, ca-i mili'...sa nu te sperii) ! ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La 25.03.2019 la 9:05, Ribo a spus:

Salut,

 

Se ofera spre donatie de catre un prieten, niste genti givi (topcase+laterale) sistem monolock.

Precizez ca gentile nu au chei si topcase-ul nu are incuietoare ( se gaseste pe genti.ro)

 

O sa le pastrez maxim 1 luna dupa care le arunc ca ocupa spatiu in garaj.

 

image.thumb.png.1cc62c6e1a17ce3373c91d09e32c645d.png

salut

cutiile laterale mai sunt valabile ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Donez urmatoarele:

 

  

-Viziera HJC HJ-20M    pentru castile: IS-17 / FG-17 / R-Pha ST / FG-ST / C70    se ofera viziera + suruburile de pinlock. Fara insertul de pinlock.     Stare: butonul de inchidere s-a rupt si a fost lipit. L-am folosit fara probleme o perioada (tinut doar inchis), pana am montat viziera noua, insa dezavantajul este ca nu se poate inchide/deschide precum atunci cand era functional butonul. In rest, prezinta semne normale de uzura.


-set simeringuri furca Athena P40FORK455054            Stare: nou. "Mostenite" de la fostul proprietar al motoretei


-Placa de baza Asus P5QL Pro + backplate            Stare: functionala dar instabila. Se blocheaza dupa 0,5-3h de ubuntu, insa a rulat cateva ore de memtest fara erori.  Posibil vreun condensator sau regulator de tensiune dus. In cel mai fericit caz (sansa foarte mica) e doar vreun contact oxidat. Nu am nici timp nici interes pentru testare mai detaliata.


-Ghidon + pipa bicicleta 1"          Stare: sh dar folosibil. Otel, culoare neagara, estetic ok. Pipa este de 25,4mm diametru (sistemul vechi cu filet, fara floare) si include pana de strangere + piulita surubul aferent. Inaltime: 13,5cm (incl pana strangere) Lungime: 15,5cm (nu e greseala, merge fol pt cine are un cadru cu 1-2 masuri prea mic). Ghidon: latime: 57cm, inaltime (cu tot cu rise): 4,5cm, pullback: ~4cm

 

Predarea se face doar in zona academia militara (Bucuresti). Nu trimit prin curier.

Contact prin mesaj privat.

Editat de walking^human
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...