Jump to content

Recommended Posts

Cine imi doneaza si mi-e o carte de legislatie rutiera.Daca e nevoie o cumpar:D dar probabil la un pret mai mic.

P.S : Sunt din Bucuresti...

am cartea de la national de anul asta, eu am luat azi carnetul, daca o vrei, o dau gratuit :moto:

Edited by AlinRotten

Donez:

- PLACA DE BAZA - cu slot pentru placa video pe AGP, nu ii merge un slot din cele 3 pentru RAM. Nu stiu ce model este dar cineva care se pricepe cat de cat isi da seama cam pe ce sistem ar merge.

- TASTATURA - trebuie curatata in interior ca se mai blocheaza cate un buton din cand in cand.

- ROLE - masura 39-40, o roata a evadat cumva si i s-a pierdut urma :angry:

- RECEPTOR - pentru interfon

Contact PM sau 0723.210.277 Cristi

post-3178-1241892696_thumb.jpg

post-3178-1241892704_thumb.jpg

post-3178-1241892714_thumb.jpg

post-3178-1241892722_thumb.jpg

post-3178-1241892735_thumb.jpg

post-3178-1241892743_thumb.jpg

Eu completez cu vita de monitor Sony care mi-a ramas de la Craciun. Ideal ar fi sa fie preluata pana marti, deoaresice ma mut si ultima oara cand am incercat sa mut vita m-am trezit cu tratament pentru diverse tendoane inflamate. Anyone? Monitorul e mare, ce-i drept, insa e excelent pentru jocuri ;)

Help? :angry:

AH, si in continuare am doua cutii pline cu haine si niscaiva pungi cu haine si jucarele, ramase de la Craciun. O parte s-au dus la Pro Vita, acuma, daca e nevoie de ele, rog bazaiti, imi recunosc comoditatea in procesul de mutare. Da' daca nu e nevoie, le iau cu mine. :blink:

Cine imi doneaza si mi-e o carte de legislatie rutiera.Daca e nevoie o cumpar:D dar probabil la un pret mai mic.

P.S : Sunt din Bucuresti...

salut

daca vrei pot sa ti fac si eu o copie dupa un programel care simuleaza examentul pe calculator sustinut la politie si care contine si legislatia. PM daca esti interesat

salut

daca vrei pot sa ti fac si eu o copie dupa un programel care simuleaza examentul pe calculator sustinut la politie si care contine si legislatia. PM daca esti interesat

M-ar interesa pe mine...

iti las id-ul de mess, sau comunicam aici..poate o sa le fie si altora de ajutor.

radu_18_ok

Mersi frumos.

Btw...sunt un impatimit al motocicletelor de viteza, dar Honda ta e absolut superba.

M-ar interesa pe mine...

iti las id-ul de mess, sau comunicam aici..poate o sa le fie si altora de ajutor.

radu_18_ok

Mersi frumos.

Btw...sunt un impatimit al motocicletelor de viteza, dar Honda ta e absolut superba.

toate examenele si chestionarele oficiale le gasesti pe net acum. pe site-ul politiei. mai cauta pe forum. L-am scris si eu la incepator in iasi.

bafta

Nu stiu daca trebuie cuiva ce am eu de dat,dar incerc :rose: un monitor Horizon de 17" (cu tub) in perfecta stare , si un calculator de vreo 5-6 ani,sau ce-a mai ramas din el,adica nu mai are hard si nici cd-rom. este un AMD 1,8 cu video sunet si lan integrate, 128 MB. Ofer si transport in limita timpului disponibil.

post-39348-1254502529_thumb.jpg

Edited by Seb

CAUT STIKER CU motociclistii exista in trafic

sau ceva asemanator...

care posezi :crack:

Monitorul si unitatea cu piesele ramase vor pleca azi catre judetul Olt. :alcy:

Super! :alcy:

Mai e valabil? Vreau sa donez un monitor cu tub, perfect functional, dar doar cu conditia ca acesta sa ajunga la cineva care chiar are nevoie de el si nu isi permite.

Cum fac?

CAUT STIKER CU motociclistii exista in trafic

sau ceva asemanator...

care posezi ;)

Eu am cu "Atentie motociclisti" (de la AMR). Am primit zilele trecute cateva si am si de dat. Daca te intereseaza, comunica-mi pe PM.

Donez cizme touring Probiker marimea 37 purtate 2 sezoane, partea din fata este deteriorata - vezi foto.

Pentru detalii: PM.

Mesaj completat

Donez cizme touring Probiker marimea 37 purtate 2 sezoane, partea din fata este deteriorata - vezi foto.

Pentru detalii: PM.

Date.

Mesaj completat

Mesaj completat

Date.

post-13599-1261656986_thumb.jpg

post-13599-1261656993_thumb.jpg

Offtopic :)

DONEZ ORGANE !!!

Daca cineva vrea o inima sau un ficat, chiar si un plaman... Donez si sange daca trebuie!!!

:love:

Daca vreti sa va pastrez ceva, spuneti-mi.. :drink:

Donez un monitor CRT Sampo Alphascan 511 de 14" si un iTrip Griffin .

Trimit prin curier .

Mesaj completat

iTrip-ul s-a dat

post-14351-1262863747_thumb.jpg

post-14351-1262863759_thumb.jpg

Am deschis un Grup pe Facebook intitulat " Nu arunca hainele pe care nu le mai porti, doneaza-le", unde asteptam persoane doritoare sa doneze sau persoane care au informatii despre locuri unde am putea duce aceste haine. Transportul in tara se poate face prin posta romana si este foarte ieftin.

Link-ul grupului: http://www.facebook.com/home.php?#!/gr...107635885923463

Salut baieti si fete, de donat nu doneaza nimeni si un Chopper in stare de functionare?

De 2 ani tot incerc sa ami cumpar dar situatia materiala nu ami permite....

Unu micut macar de 125...si nu de pe vremea razboiului....

Eventual dau la schimb un latop pe care l-am primit este in garantie cu acte si functional..dar cu care nu te poti da decat pe net!!! :blink: + o mica diferenta....poate aude si vocea mea cineva......

Buna seara,

Stie cineva unde pot dona niste haine care nu le mai folosesc eu si prietena mea?....e pacat sa le aruncam, cand putem sa le donam cuiva care are nevoie de ele.

Va multumesc.

imi cer scuze pentru dublarea unei poze

Mesaj completat

in incercarea de a scoate una dintre poze, am reusit sa tai textul in care va intrebam daca va prisoseste ceva ce i-ar putea bucura pe acesti copii amarati :wacko:

post-14765-1271693817_thumb.jpg

post-14765-1271693840_thumb.jpg

post-14765-1271693860_thumb.jpg

Edited by mama lu' Adi

Buna.Sunt noua pe forum si din intamplare am nimerit si pe la acest topic.Eu as avea niste haine de care nu m-ar deranja deloc sa ma despart.Intrebarea este,cu cine trebuie sa vorbesc sau unde sa le aduc? :wacko:

Buna.Sunt noua pe forum si din intamplare am nimerit si pe la acest topic.Eu as avea niste haine de care nu m-ar deranja deloc sa ma despart.Intrebarea este,cu cine trebuie sa vorbesc sau unde sa le aduc? :wacko:

bine ai venit :laugh: ..nu trebuie sa le aduci nicaieri.baga acolo si tu niste poze cu ce donezi si care vrea ceva se anunta;)..ori oe topic ori iti trimite un PM

bafta la donat

Ms dodoliciiious.Pai sincer nu am cum sa fac poze la toate hainele pentru ca sunt destul de multe,pot insa sa dau cateva detalii despre mine,in ideea ca poate cunoasteti persoane carora li s-ar potrivi.Am 1,65 si cam 47 kg (mentionez ca sunt fata desi apar ca membru :wacko: ).Initial am scris pentru ca vazusem reply-ul facut de "mama lui Adi" si am observat in pozele postate acolo o fata mai maricica.

Pentru orice intrebari sau nelamuriri imi puteti da un pm si va raspund bucuroasa.

Ms dodoliciiious.Pai sincer nu am cum sa fac poze la toate hainele pentru ca sunt destul de multe,pot insa sa dau cateva detalii despre mine,in ideea ca poate cunoasteti persoane carora li s-ar potrivi.Am 1,65 si cam 47 kg (mentionez ca sunt fata desi apar ca membru :wacko: ).Initial am scris pentru ca vazusem reply-ul facut de "mama lui Adi" si am observat in pozele postate acolo o fata mai maricica.

Pentru orice intrebari sau nelamuriri imi puteti da un pm si va raspund bucuroasa.

aha inteleg..pai acu in pare parte la hainele mai dragute(nu ca nu ar fii toate dragute sa nu intelegi altceva) ai putea face cateva poze.iar resstu le poti da prin vecini/prietene...macar sa.si faca fetele o idee.na vezi tu cum faci.

te.am pupat

(...)

in incercarea de a scoate una dintre poze, am reusit sa tai textul in care va intrebam daca va prisoseste ceva ce i-ar putea bucura pe acesti copii amarati :wacko:

Buna! Zi-ne si noua, te rugam, unde gasim aceasta familie, si poate altele in aceeasi situatie. In urma actiunii Moshociclistii ne-au ramas niste calculatoare perfect functionabile, cu periferice cu tot. Ne-am bucura sa le dam cuiva care are nevoie. Si hainute la fel.

@zts13 & macarov Hai sa vedem cum facem, poate ne adunam cumva, candva intr-un weekend, si impreuna cu cei care mai au cate ceva de dat, sa mergem sa le ducem cui are nevoie. Eventual stabilim o zi de colecta, dupa care le ducem unde e nevoie. Asta bineinteles, dupa ce avem macar 2-3 destinatii sigure.

In atentia celor care cunosc situatii ale unor familii nevoiase, este de dorit sa posteze; cu siguranta se vor gasi lucrusoare de dat.

Edited by sweet_like_the_sin