Jump to content

Recommended Posts

Donez cauciuc 80/90 - 17 (no name, Eagle Grip, din ce am inteles e marca tailandeza), are cam 13000 de km. Nu stiu daca mai poate fi de folos cuiva, dar am zis sa spun. :)

Cauciucul a plecat spre un ceberica :)

O saltea de pat 120x200, e buna. Se afla in apropiere Romana.

Cel de 140 mai duce multi km . Cel de120 vara asta te scoate no problem

0762277915 Orlando

Prefer sa le dau in Buc predare presonala fara curier

post-65360-0-84745900-1338327910_thumb.jpg

post-65360-0-95437400-1338327928_thumb.jpg

post-65360-0-18925800-1338327946_thumb.jpg

post-65360-0-64065100-1338327961_thumb.jpg

post-65360-0-79680700-1338327981_thumb.jpg

post-65360-0-48784300-1338328000_thumb.jpg

Am postat anuntul acum cateva luni, dar nimeni nu a fost interesat. Daca tot a inceput sezonul postez iar... donez carte codul rutier - Intrebari si teste motociclete categoria A. editura National 2009. Predare in zona tei - Facultatea de Constructii.

Donez* un televizor CRT de 70 inch, Nordmende, cam obosit dar funcțional (inc telecomandă). Se poate ridica din Buc. sectorul 5.

* case de copii sau alte chestiuni legate de așa ceva

post-4023-0-19037000-1339241904_thumb.jpg

Cel de 140 mai duce multi km . Cel de120 vara asta te scoate no problem

0762277915 Orlando

Prefer sa le dau in Buc predare presonala fara curier

S_au dat

As avea mare nevoie de o viziera pentru casca Shark S650 si capacele de la aerisiri.Daca schimba cineva viziera si nu mai are nevoie de cea veche si vrea sa o doneze il rog sa ma contacteze.De asemenea daca doneaza cineva o pereche de manusi indiferent de starea lor,marimea S il rog sa ma contacteze.Din pacate momentan nu-mi pot permite sa imi cumpar o viziera si aerisiri pt casca!Multumesc :friends:

DONEZ 2 acumulatori , bosch si yuasa , necesita electrolit ... :)

adauga niste detalii, pls, ca sa-si poata face oamenii o idee dc ii pot folosi pe mobrele lor :cheers:

adauga niste detalii, pls, ca sa-si poata face oamenii o idee dc ii pot folosi pe mobrele lor :cheers:

Cel bosch sa scurs cand am avut accidentul si daca ii pui acid merge sigur niste acid as mai avea eu dar nu ajunge decat pt un sfert de baterie .... cel yuasa merge si ala dar credca trebuie pus umpic si pe redresor pt ca sta in debara de 1 an

Cel bosch sa scurs cand am avut accidentul si daca ii pui acid merge sigur niste acid as mai avea eu dar nu ajunge decat pt un sfert de baterie .... cel yuasa merge si ala dar credca trebuie pus umpic si pe redresor pt ca sta in debara de 1 an

bune detalii. :cheers: poti spune si ce coduri sunt trecute pe ele? ca asa stiu oamenii dc se potrivesc pe mobre. sau dimensiunile fiecareia, cum ti-e mai usor.

Donez costum de ploaie din doua piese, marime XS , luat de la Louis acum un an. L-am folosit o data, cand mai mult mi-a luat sa-l imbrac decat a durat ploaia. El zice ca e XS dar mi-e mare, eu am 1.70/ 58kg, cred ca se potriveste si cuiva care poarta M in marimi normale.

Cine doreste cine are nevoie, please PM.

seara buna.

DONEZ 2 acumulatori , bosch si yuasa , necesita electrolit ... :)

S-au dat , cer scuze pt detaliile de cacao :D

Doresc eu costumul de ploaie daca inca mai e valabil :D

Donez geaca moto piele, stare bunicica, marime XXL

S'a dat.

Donez costum de ploaie din doua piese, marime XS , luat de la Louis acum un an. L-am folosit o data, cand mai mult mi-a luat sa-l imbrac decat a durat ploaia. El zice ca e XS dar mi-e mare, eu am 1.70/ 58kg, cred ca se potriveste si cuiva care poarta M in marimi normale.

Cine doreste cine are nevoie, please PM.

seara buna.

am vorbit pe pm, iti cerusem un nr de telefon! daca mai e de dat, astept numarul de telefon! seara faina! :cheers:

Donez cauciucuri mezeler Z8

fata 120/70x17

spate 190/50x17

uzura 50% (8000km)

Primul replay - primul serivit. Nu dati pm.

Se pot ridica din bucuresti, piata giulesti.

Donez cauciucuri mezeler Z8

fata 120/70x17

spate 190/50x17

uzura 50% (8000km)

Primul replay - primul serivit. Nu dati pm.

Se pot ridica din bucuresti, piata giulesti.

vreau si eu fata il mai ai ?

Le vreau pe amanadoua daca le mai ai. Multam!

Le vreau pe amanadoua daca le mai ai. Multam!

Sorry dar le-am dat.

daca are cineva un releu de incarcare pentru Yamaha fzr........care ii cat de cat functionabil.....as fii foarte bucuros daca s-ar putea la un pret redus....fiind stau prost cu banii si vreau sa ajung pe asfalt cat de curand.....va multumesc asfalt uscat !

...donez doua cauciucuri de dragstar. Au carne pe ele, se prezinta f bine singura problema este anul 2000 pe spate si 2003 pe fata. Cauciucurile sunt aici - http://www.autoagust...-moto-bucuresti. Le pastrez maximum o saptamana

...donez doua cauciucuri de dragstar. Au carne pe ele, se prezinta f bine singura problema este anul 2000 pe spate si 2003 pe fata. Cauciucurile sunt aici - http://www.autoagust...-moto-bucuresti. Le pastrez maximum o saptamana

guma fata s-a dat

Ca tot scrie "donatii de orice natura"..Donez un peste, din specia "betta splendens"

Este un peste foarte frumos, dar din pacate nu pot sa tin mai mult de 1 mascul intr-un acvariu, pentru ca se iau la bataie..Nu este un peste pretentios..

post-56201-0-04306600-1353252427_thumb.jpg