Sari la conținut

Poze


Titiluka
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

v'am si rugat sa nu-mi sariti in cap ca era doar o intrebare...dar voi sunteti veterane si nu puteti sa nu comentati...am inteles...era o intrebare si atat...si dak stateati sa ganditi un pic...dak stau pe forum de 2 ani...nu ma apucam acum sa adun posturi...ca in 2 ani tot aveam ce sa fac, nu? :D si permis am de anu trecut pt k abia atunci am facut 18 ani

 

acum problemele care sunt?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

v'am si rugat sa nu-mi sariti in cap ca era doar o intrebare...dar voi sunteti veterane si nu puteti sa nu comentati...am inteles...era o intrebare si atat...si dak stateati sa ganditi un pic...dak stau pe forum de 2 ani...nu ma apucam acum sa adun posturi...ca in 2 ani tot aveam ce sa fac, nu? :D si permis am de anu trecut pt k abia atunci am facut 18 ani

 

acum problemele care sunt?

 

sa fie vorba de invidie :D

 

:P 10x fetele :lol:

Mare iubire,mareee....

 

foarte frumos :rose: :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:D

 

--- Mesaj completat în 12 Mar 2008 09:04 -------------

:D

post-13245-1205304906_thumb.jpg

post-13245-1205304923_thumb.jpg

post-13245-1205305445_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare! roxana sunt, din brasov, dar in buc la facultate. ziceti-mi si mie unde se intalnesc bikerii in buc? dar aia fara fitze care-i accepta si pe cei care au motoare mititele pe acasa...eu nu pot sa-mi aduc motorul in buc dar as iesi la un pahar de vorba! :crack:

 

 

 

post-31470-1205509086_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La arc e intalnire in fiecare miercuri seara in general. Personal am renuntat sa mai trec p-acolo. Nu neaparat din cauza faptului ca se uita lumea la mine ca la Yeti cand am venit cu Minsku prin august anul trecut (personal - cred ca asta ar fi un avantaj :crack: ), dar au aparut si-acolo "fitzele". Nu merge fara motor daca n-ai chef de vorbit cu tot soiu de baieti "saritori" dornici sa te dea o tura (cu motorul (?) ). De fapt... nici calare nu mai merita.

 

Incearca Biker's (ala de pe Matei Voievod 67). Ca sa fii sigura ca intalnesti ceva lume - vineri/sambata seara.

 

Vorbeste cu cineva care stie Bucurestiul (colegi, prieteni), sa-l/s-o pui sa te "plimbe" putin, sa-ti mai arate pe ici pe colo! Nu cunosti pe nimeni?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nici eu nu mai merg la Arc :blbl:

In schimb se intalnesc fetele joi seara, dar nu stiu unde e localul, poate baga Raluca un ochi pe aici si ne lamureste.

Si daca e topic cu poze pun si eu o poza de ieri, cand m-am intalnit cu fetele la o cofa :crack:

 

DSC00898.jpg

Editat de Katy
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pozele sunt chiar ok...

imi afisa ca s-au postat... loc berechet... si... puii mei, era sa zic eu ceva...

poate imi sterge si mie cineva jafurile astea de aici :(

pa... al'dat

 

--- Mesaj completat în 01 Apr 2008 12:03 -------------
pozele sunt chiar ok...

imi afisa ca s-au postat... loc berechet... si... puii mei, era sa zic eu ceva...

poate imi sterge si mie cineva jafurile astea de aici :ok:

pa... al'dat

 

--- Mesaj completat în 01 Apr 2008 12:03 -------------
pozele sunt chiar ok...

imi afisa ca s-au postat... loc berechet... si... puii mei, era sa zic eu ceva...

poate imi sterge si mie cineva jafurile astea de aici :ok:

pa... al'dat

 

--- Mesaj completat în 01 Apr 2008 12:03 -------------
pozele sunt chiar ok...

imi afisa ca s-au postat... loc berechet... si... puii mei, era sa zic eu ceva...

poate imi sterge si mie cineva jafurile astea de aici :moto:

pa... al'dat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Oi! E plina lumea de motocicliste frumusele, dragute, frumoase sau frumoase foc :(

 

PS: primul post :ok:

Bine v-am gasit!

Editat de shinu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...