Sari la conținut

Poze


Titiluka
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Foarte frumos, sa fiti fericite in continuare si sa aveti parte numai de experiente placute. Te-am vazut la intrunuirea de la Brasov dar erai cu gasca si nu te-am abordat. :friends:

post-13245-1228070381_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si eu... :friends:

 

Plus o poza mai...de "nunta"

Salutare!

Si eu mi-am luat motorul de la doamna...:P) si e un F650. Dand din intamplare peste poza cu GSul tau...voiam sa-ntreb: este o comunitate serioasa pentru enduristii cu BMW? Faci parte dintr-una?

Printre altele, ma bucur de fiecare data cand vad un F si ma bucur de fiecare data cand vad cate o doamna/don'soara pe motor sau la volan cu incredere in sine. Doar asa vom ajunge civilizati si fara diferentieri de sex in trafic. Cat despre motociclism, ce sa mai zic...mai toti suntem pionieri in Romania...asa ca asfalt uscat si cat mai repede OFF-ROAD(pentru enduristi)!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si io p-aici, din categoria echipament din textil si piele, pielea fiind aia aia din dotarea proprie, adica :)

post-19398-1228325734_thumb.jpg

ce frumos e motorasul tau! :P super...

 

ete si o poza cu mine mai recenta...eu mi-s roscata :laugh:

KomcbQ773387-02.jpg

 

si una mai veche...

C7sU8c814137-02.jpg

Editat de ravenitza
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ravanitzo, vrei sa strangi material pt topicul ala al tau cu "Minte-ma frumos!" ? :laugh: :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
Salutare!

Si eu mi-am luat motorul de la doamna...:D) si e un F650. Dand din intamplare peste poza cu GSul tau...voiam sa-ntreb: este o comunitate serioasa pentru enduristii cu BMW? Faci parte dintr-una?

Printre altele, ma bucur de fiecare data cand vad un F si ma bucur de fiecare data cand vad cate o doamna/don'soara pe motor sau la volan cu incredere in sine. Doar asa vom ajunge civilizati si fara diferentieri de sex in trafic. Cat despre motociclism, ce sa mai zic...mai toti suntem pionieri in Romania...asa ca asfalt uscat si cat mai repede OFF-ROAD(pentru enduristi)!

 

He,he BMW s-a transformat in Suzuki GS 500, oricum nu era al meu. Am incercat sa merg pe el dar e mult prea mare si greu de manevrat pentru mine.

 

Urmeaza un update ...de la GS500 la Suzuki Gladius. I'm in love :smoke:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...