Sari la conținut

Poze


Titiluka
 Share

Postări Recomandate

Jeezaz ... imi pare rau ... ai mai multe suruburi decat motorul meu Chiar sunt necesare atatea suruburi? ... uffff

Insanatosire grabnica !

:) da, am 8 suruburi, si DA trebuie atata... :D daca ai chef si timp citeste aici:

/index.php?showtopic=435259

 

...dar nu (mai) ii stres :P dupa 9 luni, de 1 mai m-am pus inapoi pe armasarul meu, si de atunci am facut 4600 km... recuperez timpul pierdut... :wacko:

 

mersi,.. asfalt uscat, fara incidente... :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,5k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

:) da, am 8 suruburi, si DA trebuie atata... :D daca ai chef si timp citeste aici:

/index.php?showtopic=435259

 

...dar nu (mai) ii stres :P dupa 9 luni, de 1 mai m-am pus inapoi pe armasarul meu, si de atunci am facut 4600 km... recuperez timpul pierdut... :wacko:

Aham...deci nici tu n-ai avut voie sa mergi cu mobra cat ai avut placuta :) ...ca eu am mers si mi-a zis nenea doctoru sa nu mai conduc ca mi se deplaseaza placuta de pe os de la vibratii

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si tu Brutus? Cum ai patit-o? Imi pare rau sa va aud vorbind de placute si suruburi in oase :)

Pai nu ma puteam hotara sa-mi inchei sezonu anu trecut prin decembrie si s-a gandit unu sa-l mi-l incheie ...

On topic: o poza de melancolie as cu mobra veche :)

post-23984-1277369213_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aham...deci nici tu n-ai avut voie sa mergi cu mobra cat ai avut placuta :) ...ca eu am mers si mi-a zis nenea doctoru sa nu mai conduc ca mi se deplaseaza placuta de pe os de la vibratii

...sunt cam off-topic, scuze...

pai la mine toata tortura a durat atata... cu cele 2 operatii si cu sudarea osului..... placa o mai am, si nu-mi scot de n-o sa fie musai.... placa ce a fost inlocuita l-am pus breloc la cheia de la motor... :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:D da, am 8 suruburi, si DA trebuie atata... :P daca ai chef si timp citeste aici:

/index.php?showtopic=435259

 

...dar nu (mai) ii stres, dupa 9 luni, de 1 mai m-am pus inapoi pe armasarul meu, si de atunci am facut 4600 km... recuperez timpul pierdut...

 

mersi,.. asfalt uscat, fara incidente... :)

OMFG :) ... astia chiar-s macelari ... am citit tot ... nush ce sa zic. Imi e mie rusine pentru doctorii astia.

Am si eu un caz in familie ... Verisoara mea era in taxi cand i-a lovit cineva din spate. Fractura de cot. Doctorul din Bucuresti i-a pus mana in ghips si a lasat-o asa 5 saptamani ! Un criminal macelar.

Din septembrie 2009 se chinuia cu recuperari ... si normal ca nu mergea. A facut inca 2 operatii, si deabia poate sa miste mana 15-20 grade. Acum o s-o faca pe a 3-a ...

Multa sanatate ... si ai grija!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

OMFG :) ... astia chiar-s macelari ... am citit tot ... nush ce sa zic. Imi e mie rusine pentru doctorii astia.

Am si eu un caz in familie ... Verisoara mea era in taxi cand i-a lovit cineva din spate. Fractura de cot. Doctorul din Bucuresti i-a pus mana in ghips si a lasat-o asa 5 saptamani ! Un criminal macelar.

Din septembrie 2009 se chinuia cu recuperari ... si normal ca nu mergea. A facut inca 2 operatii, si deabia poate sa miste mana 15-20 grade. Acum o s-o faca pe a 3-a ...

Multa sanatate ... si ai grija!

Mersi. de atunci circul cu ochii in 14.. bine ca nu a fost mai grav..

:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunt cam off topic ...

Omg ... am citit topicul de la cap la coada, nu imi vine sa cred ... Asa de mica este valoarea unui om in Romania ? Probabil daca ii bagai in buzunar 200-300 de E te trata altcumva. Macelari ... nu doctori. Cum iti este bratul acum ? Cu banii te-ai descurcat pana la urma ? Si cum te simti pe motocicleta acum, cu bratul mai ales ? Numai bine si asfalt uscat, sau sa zic ... fara surdo-muti (dar cei cu acest handicap au voie pe scuter? Nu prea cred ...).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunt cam off topic ...

Omg ... am citit topicul de la cap la coada, nu imi vine sa cred ... Asa de mica este valoarea unui om in Romania ? Probabil daca ii bagai in buzunar 200-300 de E te trata altcumva. Macelari ... nu doctori. Cum iti este bratul acum ? Cu banii te-ai descurcat pana la urma ? Si cum te simti pe motocicleta acum, cu bratul mai ales ? Numai bine si asfalt uscat, sau sa zic ... fara surdo-muti (dar cei cu acest handicap au voie pe scuter? Nu prea cred ...).

Problema ii ca am dat bani... bine nu 200-300 dar 100+50 tot am dat, degeaba...

Bratul este ok acum,... dar dupa a 2-a operatie s-a sudat mult mai lent... de-abia in mai mo lasat medicul sa ma pun inapoi pe mobra... ma doare un pic, cateodata,.. cand il fotez prea mult dar in principiu ii ok,.. placa ramane acolo,.. daca organismul nu imi respinge, ce se poate intampla peste o saptamana sau peste 10 ani, sau niciodata,.. dar eu nu ma duc sa ma tai a 3-a oara daca nu o sa fie musai...

cu banii.... m-au ajutat fff mult prietenii, motociclistii din arad si nu numai,.... sunt recunoscatoare pt asta...

... si nu, un surdo-mut in mod normal n-ar avea ce cauta in trafic, dar asta e... cum am zis,.. ma consider oricum norocoasa... am scapat ieftin... traiesc,.. si am trecut peste faza... nu am avut de ales... :D

Aveti mare grija,... asfalt uscat. :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In al doilea film se vede ca osul nu a format nici un fel de calus, nici vorba de sudare..plus apare decalcificat masiv.Parerea mea este ca ai facut o infectie, osteomielita se numeste, motiv pentru care nu s-a facut nici un fel de calus, osul a pierdut din structura si astfel a iesit surubul.Nu ai intrebat pe nici un alt ortoped?Nici cu Ungaria nu imi este rusine, intradevar au scule mai bune- dar nimic nu este gratis, vine si nota de plata, am vazut tot felul de prostii debitate si de doctorii de pe acolo.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In al doilea film se vede ca osul nu a format nici un fel de calus, nici vorba de sudare..plus apare decalcificat masiv.Parerea mea este ca ai facut o infectie, osteomielita se numeste, motiv pentru care nu s-a facut nici un fel de calus, osul a pierdut din structura si astfel a iesit surubul.Nu ai intrebat pe nici un alt ortoped?Nici cu Ungaria nu imi este rusine, intradevar au scule mai bune- dar nimic nu este gratis, vine si nota de plata, am vazut tot felul de prostii debitate si de doctorii de pe acolo.

...ba da am intrebat cel mai bun ortoped din arad, care mi-a raspuns intr-un mod interesant,... "pai daaa,... pai,... intradevar..... pai..... daaa, trebuieau macar 6 suruburi" ... si dupa ce mi-a zis sa ma prezint luni la a 2 operatie care o sa-l efectueze un team din care face parte si medicul meu... am zis nu mersi....

...da am platit in ungaria, nu putin, dar acuma sunt bine,..si imi pare rau ca nu m-am dus din prima...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...ba da am intrebat cel mai bun ortoped din arad, care mi-a raspuns intr-un mod interesant,... "pai daaa,... pai,... intradevar..... pai..... daaa, trebuieau macar 6 suruburi" ... si dupa ce mi-a zis sa ma prezint luni la a 2 operatie care o sa-l efectueze un team din care face parte si medicul meu... am zis nu mersi....

...da am platit in ungaria, nu putin, dar acuma sunt bine,..si imi pare rau ca nu m-am dus din prima...

 

bine ca s-a rezolvat pana la urma :smoke: dar ar fi fost si mai bine daca nu te plimbau atat si faceau treaba asa cum trebuie..imi pare rau sa aud asta, ortopedia din Arad aveau un renume bun la un moment dat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

M-am jucat si eu putin cu niste poze. Rezultatul o posesoara de motocicleta si de permis poate una din cele mai batranele

post-13245-1278193875_thumb.jpg

post-13245-1278193882_thumb.jpg

post-13245-1278193889_thumb.jpg

post-13245-1278193895_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

neatza... da-ti-mi si mie un vot ...plzz... Voteaza-mi poza pe CANCAN [Link scos - pozele se pun aici pe site] ....si in felul asta ma prezint si eu ... :( ) ...Alexandra , Iasi, momentan pasagera ...in curand sper motociclista cu acte...sa ne auzim cu bine...

Editat de Lt. Navarro
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
Doamne ce topic... femeile pun poze care mai de care misto/sau nu... iar barbatii radiaza asa cu posturi pe langa ele... cred k e ultima distractie in materie de femeie pe motociclism Viata !

 

:P :) :) :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare. Daca tot am inceput sa postez pe-aici, hai sa pun si niste poze cu mine si 2 din rotile din dotare:

 

"Frumusica pustoaica ... frumusica ..." - Tamango :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fara nici o intentie matrimoniala. De ieri si de azi. O motociclista batrana...

post-13245-1280858213_thumb.jpg

post-13245-1280858219_thumb.jpg

post-13245-1280858227_thumb.jpg

post-13245-1280858233_thumb.jpg

post-13245-1280858240_thumb.jpg

post-13245-1280858256_thumb.jpg

post-13245-1280858264_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare,

Nou venita pe forum, salut motociclistele si atasez cateva poze, sa facem cunostinta!

 

Simona

trebuie sa recunosc simona, cu tot respectul pentru toate frumoasele de pe motociclism ca frumusete ca a ta rar e dat omului sa vaza.

cunoscandu-o personal doresc sa asigur suflarea masculina de pe forunul motociclistic ca nici photoshop-ul si nici vreun fotograf nu au merite... totul este asa cum se vede

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

trebuie sa recunosc simona, cu tot respectul pentru toate frumoasele de pe motociclism ca frumusete ca a ta rar e dat omului sa vaza.

cunoscandu-o personal doresc sa asigur suflarea masculina de pe forunul motociclistic ca nici photoshop-ul si nici vreun fotograf nu au merite... totul este asa cum se vede

ce-ai facut man?

si-acum te lauzi?

huahuahua

 

!?wtf?!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da mai eliza asta e psihologie inversa... tot ne uitam dupa aia batrana dar nu o gasim nicaieri.

Mesaj completat

Salutare,

Nou venita pe forum, salut motociclistele si atasez cateva poze, sa facem cunostinta!

 

Simona

 

 

pe motociclisti nu ii saluti?

nu eu ... dar unii poate se simt neglijati

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eliza,fata,eu sunt batran nu tu ca am 34 de ani si mi-a iesit parul prin piele de la batranete.

Apropo,cum ai dormit sambata noapte? :P

Cand ai plecat i-ai trezit pe toti cu pistonul ala al tau :) ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eliza,fata,eu sunt batran nu tu ca am 34 de ani si mi-a iesit parul prin piele de la batranete.

Apropo,cum ai dormit sambata noapte? :D

Cand ai plecat i-ai trezit pe toti cu pistonul ala al tau :P :P

 

Nu am dormit deloc sambata noapte si imi cer scuze ca v-am trezit dar am incercat sa fiu cat mai silentioasa cu putinta. Dar pana la urma sunt convinsa ca macar unul ditre voi a visat sa se trezeasca cu mine intr-un fel sau altul :)

Cat despre varsta eu am spus "MOTOCICLISTA BATRANA" nu femeie batrana, pentru ca am permisul de 8 ;) opt ani ceea ce printre motociclistele de aici poate fi considerat un fel de batranete.

 

 

PS: Frumusetea mea se masoara in kilometri parcursi pe motor.

post-13245-1280914568_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...