Sari la conținut

Poze


Titiluka
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Nu ii lua in seama, ca asa sunt ei mai rautaciosi !!! :disappointed:

Plus ca nu toate gusturile se aseamana........sunt sigur ca te considera draguta multa lume + eu !!! ;)

 

Stai liniÂştit, n-am nevoie să mă considere cineva în vreun fel anume. Mai îmi ocup timpul stând pe forum,mai bag 2-3 poze dar totuÂşi nu-i site de matrimoniale,chiar dacă apărem Âşi noi ca persoane în poze, tot jucăriile trebuie să ne iasă în evidență că practic pentru asta suntem aici nu ? Să ne mândrim cu " copilaÂşii noÂştrii " :)))

 

Eu nu o consider drăguță, ci chiar frumosă, dar cum n-am motor, sigur nu mă bagă-n seamă :bounce:

 

Mulțumesc. N-am văzut să fie cineva rănit virtual,deci nu înțeleg de ce n-aÂş putea să te bag în seamă :)))

 

Hai că am făcut destul offtopic, bag 2-3 poze că iar primesc ban =))).

post-47520-0-85109400-1330103471_thumb.jpg

post-47520-0-95997700-1330103480_thumb.jpg

post-47520-0-09837300-1330103508_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 months later...
  • 2 weeks later...

Esti cam batut in cap mestere .. si lipsit complet de tact .

 

inseamna ca n-ai avut contact (virtual) cu piticania :)

 

Mai intreaba in jur....

 

@ jerycho nu-ti mai bate capul cu el...not worth it :rolleyes:

 

 

 

poate ai fi si tu vreo bondoaca din aia "a la MDB" :))))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiam ce fatza are MillionDollarBaby,acu am vazut ca e o piticanie bondoaca cu iz de 'rrom'.......:disappointed:

Baga maestre o poza cu tine, sa vedem cine judeca... :rolleyes: Si nu e frumos sa te legi de fizicul omului, eu fiind o alta piticanie cu iz de...Drrac

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

inseamna ca n-ai avut contact (virtual) cu piticania :)

 

Mai intreaba in jur....

 

 

 

 

poate ai fi si tu vreo bondoaca din aia "a la MDB" :))))

 

Hahaha, pe semne ca al tau contact cu ea a ramas doar virtual si acum iti versi frustrarile pe aici.

Faptul ca scrii cu tz ssmd. arata faptul ca tu ai iz de rahat iar faptul ca te-ai luat de ea in felul acesta arata ca esti un rahat produs prin digerarea unui alt rahat!

 

P.S. cand spun rahat ma refer la (cuvant urat)!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Baga maestre o poza cu tine, sa vedem cine judeca... :rolleyes: Si nu e frumos sa te legi de fizicul omului, eu fiind o alta piticanie cu iz de...Drrac

 

Cauta-ma pe facebook dupa id ul de ym pe care-l am la profil. Au facut-o si altii inaintea ta, la fel de curiosi.

 

 

Mi se pare de joasa speta sa faci misto de fizicul unui om, insa nu stiu daca esti la curent, dar zdreanta aia se luase la pu.la cu jumatate de forum si in ce fel vorbea,crede-ma, e foarte justificat sa o fac tiganca pitica....

 

Intreaba in jur si o sa te convingi ...

 

Hahaha, pe semne ca al tau contact cu ea a ramas doar virtual si acum iti versi frustrarile pe aici.

Faptul ca scrii cu tz ssmd. arata faptul ca tu ai iz de rahat iar faptul ca te-ai luat de ea in felul acesta arata ca esti un rahat produs prin digerarea unui alt rahat!

 

P.S. cand spun rahat ma refer la (cuvant urat)!

 

Cred ca ma confunzi ca nu am obiceiul sa scriu cu diacritice de 'mirc'...

 

Se pare ca esti alt idiot care nu stie ce notorietate de zdreanta-tare-n-clanta avea pixda aia, cum i-am zis si lui Pupila, mai intreaba in jur si o sa descoperi cati forumisti sunt de acord cu mine....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu-s la curent cu "altercatiile" forumistice, doar ca nu-mi plac jignirile legate de fizic, cu atat mai mult virtuale. Nu-s asa curios incat sa te caut pe net, era o idee sa vedem comparatia :scratch:

 

Iar eu din complezenta incerc sa-ti explic faptul ca MillionDollarBaby aia a meritat exceptia, in sensul ca a meritat si merita orice jignire.

 

Pacat ca au sters niste moderatori 'binevoitori' topicul unde a luat la pu.la/injurat/jignit jumatate de forum....

 

Au fost si cateva domnisoare prezente si pe topicu' asta care s-au luat in gura cu ea, pot sa-ti confirme,daca vor binevoi...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Uite bre justitiarul luminii, cel mai indreptatit sa jigneasca!!Aici e doar partea tandra din el :rolleyes:

 

eu inteleg ca te ataci,dar deja esti penibila sa postezi o poza de 3 ori ....

 

Daca ai coae ,pune si o poza cu tine, ca de sapat facebook ul dupa poze care-s publice .....poate oricine...

 

 

Vezi ca am o pozat cu mine in chiloti cu pu.la sculata pe un site de homalai. Si nu glumesc. Te las pe tine sa ma cauti sa vad daca ma gasesti si sa mi-o postezi dupa aia...

 

Probabil esti tot o 'frumusete' ca si MDB aia de tot sari cu clanta :crack:

Editat de Adrian B
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...