Sari la conținut

Poze


Titiluka
 Share

Postări Recomandate

"buna seara, si bine v-am gasit, dragii mei!" (pt cine asculta (si) Parazitii :moto:). poze? am doar cateva, deci... i'll do my best.

 

:ok:

 

post-7770-1138014604.jpg post-7770-1138014719_thumb.jpg post-7770-1138014765.jpg

 

 

scuze pt calitatea imaginilor :welcome:

Editat de BooBoo
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

"buna seara, si bine v-am gasit, dragii mei!" (pt cine asculta (si) Parazitii :)). poze? am doar cateva, deci... i'll do my best.

 

:ok:

 

post-7770-1138014604.jpg post-7770-1138014719_thumb.jpg post-7770-1138014765.jpg

scuze pt calitatea imaginilor :moto:

 

 

 

Stai linistita in legatura cu calitatea pozelor stim dor ca de vina esti tu ca esti mai uratica asa din fire.... :ok: :welcome:

 

 

 

BAH NU MAI LAUDATI FETELE CA LI SE URCA LA CAP.... (da chiar sun cam toate dragutele...)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"buna seara, si bine v-am gasit, dragii mei!" (pt cine asculta (si) Parazitii :)). poze? am doar cateva, deci... i'll do my best.

 

:ok:

 

post-7770-1138014604.jpg post-7770-1138014719_thumb.jpg

scuze pt calitatea imaginilor :moto:

 

 

Bai cea mica, ia copyright la nenea si la Stephon pt pozele astea. Si calitatea e din cauza ta mai slaba :welcome: , aparatul merge perfect

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se pare ca cineva are ceva cu mine de mi-a scos pozele! :) Care-i problema, fetele nu au voie sa mestereasca la motoare? Deranjeaza pe careva? Sau e o problema personala?

Come out, come out, wherever you are.......

:welcome:

PS: Sa o iau ca pe o provocare? Sa stii ca imi plac provocarile!

 

na ca pun poza din nou! :ok:

 

Hai ca-i ok, am aflat ca au fost sterse din greseala. :moto:

 

...si ultima ca ajunge...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multam fain! Pai cu moto mai am cava probleme cum ar fi releul sau cel mai naspa ca nu o pot inmatricula deocamdata, imi trebe o carte de la o kava ca a mea...in fine pana la vara sper sa fie ok si gata de plimbari prin tara. :ok: Uf...nu mai am rabdare!!! :welcome:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai cea mica, ia copyright la nenea si la Stephon pt pozele astea. Si calitatea e din cauza ta mai slaba :ok: , aparatul merge perfect

 

 

mda.... :lol: sa stii ca nu treb'e sa iau copyright decat de la Stephon, de la nenea tu :moto: ! :)

si de calitate stiam... speram sa nu se prinda lumea, da'... ata ete acusi...can't have it all, can i? :lol:

 

@wildthing: are dreptate skija, esti tare draguta! :ok: spor la meshterit si bafta la inmatriculat! :welcome:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asa da fetele la treaba.... asa fete vreau si io nu alea care : "puiuuutz nu este asa ca mergem si noi sa vedem un film si sa mancam 1 prajiturica.... dupa 5 ani..... hai mah sa mancamsi noi ceva ca nu mai pot de foame, dupa care mancam si un kg de inghetata si dupaia io ma uit la telenovela si tu,,, sa te puna draq sa faci galagie cu fiarele tale..."

 

iubesc fetele care dau din maini si se murdaresc pana la coate fara sa comenteze... ba chiar unora le face placere.vreau si io una sa ne uibim in garaj printre fiare :ok:......

 

(am luato razna de la lacuit carene)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

iubesc fetele care dau din maini si se murdaresc pana la coate fara sa comenteze... ba chiar unora le face placere.vreau si io una sa ne uibim in garaj printre fiare :ok: ......

(am luato razna de la lacuit carene)

 

Vedem....

Dar chiar e asa de greu sa "keep quiet", mah baieti!?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se pare ca cineva are ceva cu mine de mi-a scos pozele! :) Care-i problema, fetele nu au voie sa mestereasca la motoare? Deranjeaza pe careva? Sau e o problema personala?

Come out, come out, wherever you are.......

:welcome:

PS: Sa o iau ca pe o provocare? Sa stii ca imi plac provocarile!

 

na ca pun poza din nou! :ok:

 

Hai ca-i ok, am aflat ca au fost sterse din greseala. :moto:

 

...si ultima ca ajunge...

 

EII ce faceai cu sapca mea acolo,,,,hehe poza facuta de mine...

fain ca ai pus pozele pe aici....cind vii in tm sa studiem chopperelull ,,e tare dragut am fost si lam vazut la garaj

 

ceau si sper ca prin martie sa fii in tm

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asa da fetele la treaba.... asa fete vreau si io nu alea care : "puiuuutz nu este asa ca mergem si noi sa vedem un film si sa mancam 1 prajiturica.... dupa 5 ani..... hai mah sa mancamsi noi ceva ca nu mai pot de foame, dupa care mancam si un kg de inghetata si dupaia io ma uit la telenovela si tu,,, sa te puna draq sa faci galagie cu fiarele tale..."

 

iubesc fetele care dau din maini si se murdaresc pana la coate fara sa comenteze... ba chiar unora le face placere.vreau si io una sa ne uibim in garaj printre fiare :lol:......

 

(am luato razna de la lacuit carene)

 

 

:moto: :) :ok: deci asta mi-a palcut! wahahahahha telenovele si un kil de inghetata :ok: :welcome:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Wrong! just me arata asa ca in poza urmatoare (sper sa nu ma omoare ca i-am pus poza aici ) :ok:

poza e din galati din toamna asta

iar motoru e din braila de la magazinul honda

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Acel butonas de sub avatarul fiecaruia, in limita din stanga jos a fiecarui post incadrat intr-un "chenar" si asociat fiecarui useri, butonel care arata cam asa: post-3218-1141648994.gif funcioneaza! - va garantez eu. Si funcitoneaza si mai departe treaba cu id-ul si alte alea :cheers: daca stii cum sa vorbesti. Asa ca lasati dreq matrimonialele.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Revenind la subiectul topicului.....

Ea e prietena mea @adrana; intra mai rar pe forum dar e motociclista de-a noastra

Majoritatea pozelor cu ea sunt la mine in calc, de aia o "prezint" eu.....

 

@adrana

@adrana si @titiluka

@adrana, @ iris si o alta prietena de-a noastra anca (deocamdata pasagera)

post-2012-1141855511_thumb.jpg

post-2012-1141855546_thumb.jpg

post-2012-1141855574_thumb.jpg

Editat de Titiluka
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

asa greu de inteles va este ca aici nu e forum de agatat! sau puteti folosi PM!

 

Parere. (nu o luatzi de buna neaparat)

 

Off-topic: Ar trebui facut un subforum intitulat "Baieti motociclisti", pe principiul fete motocicliste; in forumul de baieti motociclishti un topic (sau mai multe) intitulat "Poze cu noi"... asta ca sa eliminam discriminarea :laugh:. Altfel se poate intzelege asha: Comunitatea Motociclishtilor din Romania are ca parte componenta o chestie numita "Motocilciste", o chestie f curioasa shi deosebita care are nevoie de un sub-forum propriu, cu poze and stuff unde sa vina tot omu' sa se minuneze ca exista asha ceva (un fel de freak-show)...

 

On-topic: Atata timp cat se pun pun poze cu fete mai intai shi in al doi-lea rand cu motocicliste vor exista cu sigurantza shi "admiratorii" cu post-urile aferente :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Topicul a plecat de la aceste lucruri, nu de la altceva:

Mi-am dat seama ca pe putine dintre voi va "cunosc" dupa cum aratati. Putine aveti poza la profil.

Poze,poze.......

 

T.

ps: m-am lovit de "problema" asta in vara cand am cunoscut-o pe Reli; a trebuit sa dam 10 tel si 5 mesaje ca se ne identificam

 

@skullz, legat de off-topic-ul tau -> exista topicul "Hai sa ne cunoastem" unde majoritari sunt baietii care au postat, s-au prezentat si au pus si poze. Asta din cele 314 reply-uri de-a lungul timpului. De aici rezulta inutilitatea acelui subforum de care spui tu.

Si legat on-topic-ul tau: oricunde apare o poza cu o gagica draguta incep zeci de comentarii care de care mai "istete".... asta e, multi statutzi sau iubitori de prietene virtuale :laugh:

 

P.S. Am mai facut curatenie la posturile care nu isi au rostul, cele de "vai ce draguta esti" sau "esti si rokerita? hai sa-ti scriu niste versuri dintr-o melodie sa te cuceresc"

 

Get real... :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Topicul a plecat de la aceste lucruri, nu de la altceva:

@skullz, legat de off-topic-ul tau -> exista topicul "Hai sa ne cunoastem" unde majoritari sunt baietii care au postat, s-au prezentat si au pus si poze. Asta din cele 314 reply-uri de-a lungul timpului. De aici rezulta inutilitatea acelui subforum de care spui tu.

Si legat on-topic-ul tau: oricunde apare o poza cu o gagica draguta incep zeci de comentarii care de care mai "istete".... asta e, multi statutzi sau iubitori de prietene virtuale :lol:

 

P.S. Am mai facut curatenie la posturile care nu isi au rostul, cele de "vai ce draguta esti" sau "esti si rokerita? hai sa-ti scriu niste versuri dintr-o melodie sa te cuceresc"

 

Get real... :laugh:

 

 

Cre'ca ai intzeles la ce m-am referit :laugh:

 

Apropos de curatzenie... se cam simtzea nevoia, good work! Poate ar trebui facuta mai des :cheers:

Spor la treaba, anyway, ca o sa ai de munca :D

Editat de skullz
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si pentru baieti e valabila faza cu pozele... Era cat pe ce sa vin ieri seara in Hanu' cu tei, dar eram singura-singurica si m-am emotionat. :laugh: Baiazid, poza aia e cam neclara... :lol: Poate ar fi fost o solutie sa bat din poarta-n poarta... :laugh:

Iata si o poza de asta vara... :cheers:

E super in Croatia... :D

Monica.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Buna. Uite sunt si eu pe aici. Poze de pe traseu inca nu am. Sunt incepatoare. Inca nu am iesit din Bucuresti.

post-9493-1144337023_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...