Sari la conținut

Poze


Titiluka
 Share

Postări Recomandate

Easybiker - usureanu cu kouru ca ai de trecut de destui sa ajungi la el :hug: : Escu, Irina, Manuela, Eu si altii...

 

Ai uitat tot Dac Motors-ul... Nu ca Maria ar avea nevoie de ajutor. Ficatul meu e martor... Sar'na Mariaaaa....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,5k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Ce facusi ma? Te-ai dat la fata? :hug: :( :P

 

Mi-a aratat in joaca (zicea ea), o mica mostra de croseu la ficat (cica cu aproximativ 25% din forta ei), la Snagov, la nunta lui Kali si a lui Toma. Nu ai vazut sambata trecuta ca fugeam de ea? Nu mai vreau, frate, o alta demonstratie, decat daca e vreo ambulanta prin zona sau daca nu sunt anesteziat bine inainte. Paza buna trece primejdia rea...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mi-a aratat in joaca (zicea ea), o mica mostra de croseu la ficat (cica cu aproximativ 25% din forta ei), la Snagov, la nunta lui Kali si a lui Toma. Nu ai vazut sambata trecuta ca fugeam de ea? Nu mai vreau, frate, o alta demonstratie, decat daca e vreo ambulanta prin zona sau daca nu sunt anesteziat bine inainte. Paza buna trece primejdia rea...

 

 

 

Lolllll....Legionare....eu ti-am mai zis....imi cer scuze daca te-a durut....ne jucam doar....nu am dat cu toata forta....si cand ma mai vezi in fusta nu mai fugi...ca nu dau.....:lol:

 

 

Ai uitat tot Dac Motors-ul... Nu ca Maria ar avea nevoie de ajutor. Ficatul meu e martor... Sar'na Mariaaaa....

 

 

:blink:

 

:crack:

Draga Maria, iti sta super pe motor! :lol: si nu conteaza cum li se pare altora ca stai, cu _curul in afara sau altfel, important e sa te simti si sa mergi bine. Poti sa mergi si in maini atata timp cat tu si nimeni altcineva simti ca e ok. Sper sa te vad in curand pe moto tau cu _curu in afara sa moara carcotashii de oftica! :(

 

Manu, iti sunt datoare o bere! Eu sunt aia blonda de la poligon din august careia i-ai purtat noroc la examen! Sa ai asfalt uscat si moto stralucitoare! :what:

 

Si sa nu fiu OT, iete o poza cu mine, dar nu cu motorul meu. E din arhiva de suflet :hug: post-9136-1162196259_thumb.jpg

 

 

:crack: :crack:

thx

 

Manuela, pe rezervor pe stanga ce naiba ai mai patit? Iarasi ai picat? ca e infundat putin inauntru exact pe la sfarsitul siglei.

 

Easybiker - usureanu cu kouru ca ai de trecut de destui sa ajungi la el :P : Escu, Irina, Manuela, Eu si altii...

 

 

mercic si tie survolaj....vecinu meu....care nu trece nici seara buna sa zica.... :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hai salut survolaj!!yamaha mea a vazut de multe ori cimentul.si-a facut botezul.bine ca dupa buselile mele nu arat asa :( prietenele stiu de ce!!!

mai motogirl da ce de badigarzi ai!!!escu,ninja skija,eu si survolaj :hug:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hai salut survolaj!!yamaha mea a vazut de multe ori cimentul.si-a facut botezul.bine ca dupa buselile mele nu arat asa :( prietenele stiu de ce!!!

mai motogirl da ce de badigarzi ai!!!escu,ninja skija,eu si survolaj :hug:

 

:P pai daca sunt mica si simpatica.... :crack: :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lolllll....Legionare....eu ti-am mai zis....imi cer scuze daca te-a durut....ne jucam doar....nu am dat cu toata forta....si cand ma mai vezi in fusta nu mai fugi...ca nu dau.....:(

 

Pai daca am ramas socat si cu sechele ce vrei? :hug: :P Sa speram ca imi va trece in cativa ani...

 

Oops, am dat-o in off-topic si o sa se ia nenea moderatorii de noi. Sorry, nenea moderatoriiiiii........

Editat de legionaru
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu ma bucur ca nu doar din cauza mea... :( Am stat putin ca sa se mai linisteasca apele, iar acum revin cu o poza pt cei care m-au vrut mult mai imbracata: :crack:

 

post-13814-1162208348_thumb.jpg

 

Era duminica, dupa ce s-a terminat "BIKES ON ICE"-ul. Oare acei motociclisti care s-au grabit cu acuzatiile ce faceau in timp ce eu eram prezenta acolo? :P In fine, nu conteaza, hai no-rock!!!! :hug:

 

 

io nu te vad bine ..cu mijlocul gol :crack: ...sa nu racesti :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

stati asa ca am ametit! :cheers: ma refeream la SUZUKIU galben din poza lui MADY.

 

gixeru...

 

imi place coloristica si.. normal ca e nervos, doar e suzuki.

E de 6 sau 1? Daca esti de prin bucuresti, mi-ar placea sa-l vad si eu odata. mai pune poze cu el. Tx, Multa Bafta!

 

ps: ce inseamna "tot al nostru"? "nostru"? ... mai ai altele, de ce vbesti la plural? etc :)

 

edit: m-am prins.

Editat de disney
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

stati asa ca am ametit! :cheers: ma refeream la SUZUKIU galben din poza lui MADY.

 

gixeru...

 

imi place coloristica si.. normal ca e nervos, doar e suzuki.

E de 6 sau 1? Daca esti de prin bucuresti, mi-ar placea sa-l vad si eu odata. mai pune poze cu el. Tx, Multa Bafta!

 

ps: ce inseamna "tot al nostru"? "nostru"? ... mai ai altele, de ce vbesti la plural? etc :)

 

edit: m-am prins.

Adica eu si prietenul meu avem firma de mai sus si toate motoarele sunt ale noastre(de vanzare),dar ne si plimbam cu ele.

Este de 600 si poti sa vezi mai multe poze pe UPSMOTORCYCLE.RO

Bafta!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...