Sari la conținut

[Sondaj] Aprilia rs125 vs Cagiva mito125


Ce ati alege  

147 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 60
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Aleg rs pentru:

1-Gasesc piese mult mai usor pentru el..

2-tot 2t ca si cagiva (praf)...

3-la putere si viteza am dat clasa la 2 cagiva..Acum nu stiu si cat de bune erau.

 

 

 

Dar baga`ti ¬¬in ele.,..tot 2t sunt si tie frica s`o mai scoti din garaj sa n`o stricci

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aleg rs pentru:

1-Gasesc piese mult mai usor pentru el..

2-tot 2t ca si cagiva (praf)...

3-la putere si viteza am dat clasa la 2 cagiva..Acum nu stiu si cat de bune erau.

 

 

 

Dar baga`ti ¬¬in ele.,..tot 2t sunt si tie frica s`o mai scoti din garaj sa n`o stricci

 

da ci rau esti tu :P))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Mito are viteza maxima un pic mai mare decat RS ul... asa am observat eu. Sunt mai lungi rapoartele parca.. :D

Dar am ales RS pentru ca: -arata mult mai bine decat mito (mai ales modelele 96-98 la RS care arata cel mai bine, parerea mea)

-gasesti mai usor piese

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

eu... am ales cagiva normal ca asta detin dar sincer e greu de gasit piese pt mito ... dar la aspect ma refer la modelele noi su cam la egalitate mito cu rs miemi sunt placute dar ... mito ma uimeste cateodata ink nu stiu tot ce poate adik cap cap si nu cred ca rs ar face mito la viteza na depinde de dotari tuning carburator marit filtru sport etc , s.a

Mesaj completat

eu... am ales cagiva normal ca asta detin dar sincer e greu de gasit piese pt mito ... dar la aspect ma refer la modelele noi su cam la egalitate mito cu rs miemi sunt placute dar ... mito ma uimeste cateodata ink nu stiu tot ce poate adik cap cap si nu cred ca rs ar face mito la viteza na depinde de dotari tuning carburator marit filtru sport etc , s.a

...

Cagiva Mito a fost prima motocicleta a lui Valentino Rossi, care a devenit mai tarziu campion mondial MotoGP de 7 ori. În 1994, Rossi a primit o motocicleta de serie Cagiva Mito din partea echipei managerului Claudio Lusuardi si motocicleta a fost condusa spre titlu.

...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 10 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...