Jump to content
Sign in to follow this  
inanna

Motociclisti in pijamale pt Mirela!

Recommended Posts

Salutare!Dupa cum stiti poate deja ,Mirela are de facut un drum lung pt a se insanatosi.Dupa ce in 2006 un accident nenorocit a aruncat-o intr-un scaun cu rotile, acum are o sansa reala la a merge iar.Tratamentul de recuperare locomotorie trebuie efectuat in Franta.Campania Motociclisti in pijamale are ca scop strangerea de fonduri pt a o ajuta sa ajunga acolo pe langa faptul ca ne vom distra copios.

Va avea loc o licitatie in genul celei tinute in 2007 , doar ca de data asta ne vom scoate la licitatie , asa cum spuneam in descrierea topicului , in nadragii in care dormim.Intrarea la petrecere se va face de fapt pe baza pijamalei (cei care dormiti la nudu gol sa nu va aud ca faceti mutre).In licitatia asta nu este nimic promiscuu , nimic indecent,, e doar un joc, ceva amuzant prin care putem strange si ceva banuti.

Cei care doresc sa se inscrie la licitatie sunt rugati sa lase pm userului Roxana CBR ,ea va va da toate detaliile de care aveti nevoie.

Se va organiza si o tombola la care va puteti inscrie contra sumei de 10 lei...O sa va placa mai mult ca sigur!!

Cei care inca nu cunoasteti cazul Mirelei va rog sa accesati site-ul facut pt ea www.speranta2007.ro Veti gasi aici povestea completa inclusiv tot ce s-a putut face pana acum pt ea.Vestea cea mai smechera dupa operatia din China este ca Mirela a inceput sa isi simta iar picioarele.In concluzie eforturile voastre (indiferent de cat de mari sau mici sunt ) nu sunt inutile.Ea are o sansa mare pe care nu trebuie sa o ignoram.Tratamentul de recuperare tine 2 ani.Insumeaza 10 sedinte.Costul unei singure sedinte ajunge la 6000 euro.Sunt bani multi , e drum lung, dar nu imposibil de realizat.Asa ca hai sa punem osul sa facem ceva.

Acum ceva detalii despre locatie:

Petrecerea va avea loc in barul SHOUT (moaaa cat e de mare :)) in Constanta (evident :D) in strada Semanatorului nr 5.

In calitate de MC ne va incanta cu chelia lui iubitul nostru tembel Adie...Surprizele vor fii mai multe inca ne mai vin idei asa ca pana pe data de 30 IANUARIE le punem la punct pe toate.

Dap...So pe scurt hai sa ne strangem pe 30 ianuarie seara la bar si ne distram pt Mirela...

Voi reveni cu detalii cat de curand se poate...

Si pentru ca e tot o licitatie, si mai e si-n pijamale, subsemnata se prezinta la datorie. Nu ma mai vand iar, ii las pe altii sa scoata bani :D Hopa sus si hai la vanzare, multi tineti minte ce iures a iesit prima oara :)

Ne vedem pe 30 ianuarie, in Constanta :banana:

hopa!! bravo mai copii! la mai mare! :)

Avand in vedere data organizarii, nu pot sa promit nimic de data asta :) Dar daca voi avea posibilitatea ma voi prezenta!

Avand in vedere data organizarii, nu pot sa promit nimic de data asta :) Dar daca voi avea posibilitatea ma voi prezenta!

Pai vezi cum faci, sa punem de-o brigada :D

in limita timpului liber, i'm in! dar nu licitat! :)

Dumnezeule mare.... deja balesc la aceasta petrecere! :banana:

Din cate vad 30 cade vineri deci este relativ fain.

Exista conditii de a veni in pijamale pe tren sau ne putem echipa acolo?...Asta pc ca pijamaua mea are putin "tunning", o aerisire suplimentara in dreptul posteriorului. :)

Apoi se pune problema marketingului... adica cine dracu ar da bani pe mine?! ... si totusi sa nu fie gay :blbl:

Hai ca o sa iasa fain! :D

PS: Constanta?! Banuiesc pentru ca nu ne mai suporta nimeni gayala in chiloti prin cluburile Bucurestene :D

Licitatia aia faimoasa a fost in 2008 da' nu-i problema mare :)

Pe la ce ora e inceperea ca poate vrea lumea sa-si faca calculul cam cit sa se invoiasca la servici vineri.

Licitatia aia faimoasa a fost in 2008 da' nu-i problema mare :)

Pe la ce ora e inceperea ca poate vrea lumea sa-si faca calculul cam cit sa se invoiasca la servici vineri.

Serbanica, daca vine si toporisca cu tine, viu numa pentru asta. :D

Va puteti echipa aici , sa nu va fie teama de frig sau mai stiu eu ce.In bar este foarte cald.Scuzati eventualele greseli de exprimare dar imi cam tremura antenele..:)

Dam startul in jur de 9 jumate 10 seara..E estimativ..

Edited by inanna

Pai io in locul vostru as fi in COnstanta incepand cu orele 19:00, sa ma obisnuiesc cu mediul inconjurator, pana sa inceapa petrecerea :D si da, corect, Moto-Licitatia fu in 2008... :)

Edited by Ralucone

Pai io in locul vostru as fi in COnstanta incepand cu orele 19:00, sa ma obisnuiesc cu mediul inconjurator, pana sa inceapa petrecerea :blbl: si da, corect, Moto-Licitatia fu in 2008... :)

Si fu tare misto!! :D

Sesiunea asta nu garantez de ajuns, insa.. :banana:

Haidi bai mai greseste omu data si voi sariti asa :)

deci, nu, nu mi-a luat mult sa ma gandesc: cine mai vrea sa vina pe motoreta cu pijamalele pe el pana la constanta sa ma anunte! :D

pt cine nu stie la ce ma refer:

:)

Noro daca faci treaba asta ai o sticla de vin de la mine :)

Noro daca faci treaba asta ai o sticla de vin de la mine :D

bere se poate? :)

Noro daca faci treaba asta ai o sticla de vin de la mine :)

Doua sticle, ca daca pot sa ma sustrag de la munca vin si eu pasagera, tot cu pijamalele pi mine :D.

Da nor se poate..

Doua sticle, ca daca pot sa ma sustrag de la munca vin si eu pasagera, tot cu pijamalele pi mine :).

Sigur fata, bagam o sticla cum sa nu, daca vii in pijama, pai se poate ?:D

Da nor se poate..

Sigur fata, bagam o sticla cum sa nu, daca vii in pijama, pai se poate ?:)

Presimt nevoia de ceva mai tare, ca doar tre sa ne incalzim

Presimt nevoia de ceva mai tare, ca doar tre sa ne incalzim

Rezolvam fata ... :)

Sarumana noro pentru lunkk..

Am ramas muta "fata"

Prima plecare la tratament e programata deja La sfarsitul lui februarie. Cu Dumnezeu inainte....

Edited by mirmir

Am ramas muta "fata"

Prima plecare la tratament e programata deja La sfarsitul lui februarie. Cu Dumnezeu inainte....

:) :D :banana: :blbl:

Sper sa pot ajunge si eu :D

@Inanna: daca mi se face somn, ma primesti la tine? :banana: Promit sa-mi iau de acasa pijamale :)

Sper sa pot ajunge si eu :blbl:

@Inanna: daca mi se face somn, ma primesti la tine? :D Promit sa-mi iau de acasa pijamale :)

Discut cu prietenu si poate iti dam o cutie de carton ceva :D

Apropo de posibilitati de cazare is ceva moteluri curate prin mamaia cu 70 -80 de lei camera dubla, oricum mai caut si va tin la curent..

Am ramas muta "fata"

Tot in EL ne incredem si noi :banana:

Edited by inanna

Apropo de posibilitati de cazare is ceva moteluri curate prin mamaia cu 70 -80 de lei camera dubla, oricum mai caut si va tin la curent..

Asta vroiam sa aud :)

Daca are incalzire cutia aia, sa stii ca n-o refuz :D