Jump to content
Sign in to follow this  
inanna

Motociclisti in pijamale pt Mirela!

Recommended Posts

paispe, nu-ti mai pune problema cazarii, tu trebuie sa imobilizezi masele, ai lucruri importante de facut!

sa ma corectez nitel, "mobilizezi" :lol:

Le si imobilizez daca e cazul :crack:

Sunt in sesiune, dar ma voi stradui sa vin, mai ales ca am mancare si cazare moca la tine :crack:)))))))))

Daca reusesc sa ajung ma inscriu si la licitatie... ma vand :P)

Super tare ..In ce ziar a aparut ...ca vreau ziarul :crack:

Ziarul ZIUA, pag 5 :lol:

Mirela stai linistita cumpar eu azi ziarul si ti-l pastrez...In articol s-a streurat o gresala.Membrii clubului Seawolves sunt invitati ca voi toti.Tin pe calea asta sa le multumesc ca m-au pus in legatura cu postul Constanta Tv.E nevoie de toata mediatizarea posibila.

Cat despre lista licitatiei se mareste, am cateva amatoare si printre clientele de a Shout care au zis ca pt o cauza nobila participa si ele, asa ca hai sa vad si alti curajosi!

http://www.ziuaconstanta.ro/rubrici/social...uza-nobila.html

fete: ralucone, Inanna, Mada, Roxana si la baieti:Unkiul_Popa, rat_jawa, seby_mf, Symbolic cu THC si Ripper (pending) :lol:

Edited by Roxana CBR

de ce dupe mine apare un :crack: ? am ajuns de tot rasu` nu?!? :lol:

nu ma, dar spera ca vei spune da :lol:

NOT :lol:

NOT :crack:

Vrei sa ne licitam impreuna? :lol: La pachet ! Propun sa fii magarusul meu ! :crack: Ma iei in carca (Cius-Cius -Magarus) cum faceam cand eram micuti ! Tu esti recuzita mea ! :P :D Pretty pliiiiizzz!

Vrei sa ne licitam impreuna? :lol: La pachet ! Propun sa fii magarusul meu ! :crack: Ma iei in carca (Cius-Cius -Magarus) cum faceam cand eram micuti ! Tu esti recuzita mea ! :crack: :P Pretty pliiiiizzz!

NOT

:crack: :crack: :P :D :lol:

Da stiu ca nici voi nu aveti toate tiglele intregi..Roxana cum stam cu listele?

Maine voi aparea la Ctv impreuna cu prietenul meu si vom vorbi despre aceasta actiune.Emisiunea este in direct (sunt o berbeaca am uitat cum se numeste).Vom aduce si ceva cadre cu Mirela si de la actiunile trecute, am inteles ca vom vorbi si despre pericolele care ne asteapta zilnic in trafic si despre importanta echipamentului de protectie.In principiu ideea este mediatizarea campaniei..Wish me luck!!

Edited by inanna

asadar si prin urmare, avem asa: Roxana CBR, Inanna, Ralucone, Mada, Rat_jawa, Unkiul_Popa, Seby_mf care s-au anuntzat sigur :crack: mai avem apoi lista neconfirmatilor :P Ripper, Symbolic, THC, lyia :lol:

un nou om pe lista :crack: Noro...Bravo Noro!

symbolic e sigur, trebuie sa le asiguram transportul zanilor. asa ca cine are masina si vine cu noi pe 30, e binevenit sa ia si cele doua exemplare masculine, numite Ripper si Symbolic, in cazul in care nu poate THC-ul :lol:

symbolic e sigur, trebuie sa le asiguram transportul zanilor. asa ca cine are masina si vine cu noi pe 30, e binevenit sa ia si cele doua exemplare masculine, numite Ripper si Symbolic, in cazul in care nu poate THC-ul :lol:

THC-ul a zis ca nu poate merge.

Eu trebuie , in caz ca merg, sa ma intorc pe 31 in bucuresti, din cauza unui botez acelasi la care mere si Raluca. deci daca e loc undeva merem, de nu, atat ete. daca era mai cald ma suiam pe mobra. 360_riding_motorcycle.gif

Pe 27 seara ajung si eu pe uscat. Ma bate un gand poznash sa dau o fuga pana acasa, sa iau motorul si pijamalele, si apoi sa vin iar la Cta, pentru ca am impresia ca e cineva de aici datoare cu o cafea... Mai vorbim...

Clubul Seawolves Bikers confirma participarea membrilor sai la acest eveniment. O sa incercam sa ajutam cu ce putem si sa sprijinim evenimentul.

Maine voi aparea la Ctv impreuna cu prietenul meu si vom vorbi despre aceasta actiune.Emisiunea este in direct (sunt o berbeaca am uitat cum se numeste).Vom aduce si ceva cadre cu Mirela si de la actiunile trecute, am inteles ca vom vorbi si despre pericolele care ne asteapta zilnic in trafic si despre importanta echipamentului de protectie.In principiu ideea este mediatizarea campaniei..Wish me luck!!

Emisiunea se numeste REDACTIA si incepe la ora 14, voi intrati in jurul orei 15, pentru cei care nu sunt din Constanta si vor s-o urmareasca, click aici: http://ctvmedia.ro/

Mult noroc, stiu c-o sa te descurci de minune!

Edited by constandin

Emisiunea se numeste REDACTIA si incepe la ora 14, voi intrati in jurul orei 15, pentru cei care nu sunt din Constanta si vor s-o urmareasca, click aici: http://ctvmedia.ro/

Mult noroc, stiu c-o sa te descurci de minune!

Site in constructie. Va rugam reveniti.

Site in constructie. Va rugam reveniti.

merge

click pe constanta tv live streaming

Wish me luck once again!!

Wish me luck once again!!

blondina a avut emotii :lol:

bv, a iesit super interviul. acum sa speram ca s`a uitat cat mai multa lume

bv, a iesit super interviul. acum sa speram ca s`a uitat cat mai multa lume

ce interviu?

a salvat careva?link, ceva? :lol:

PS: scuze da io-s mai de la tara, si noutatile ajung tarziu la mine :crack:

THC-ul a zis ca nu poate merge.

Eu trebuie , in caz ca merg, sa ma intorc pe 31 in bucuresti, din cauza unui botez acelasi la care mere si Raluca. deci daca e loc undeva merem, de nu, atat ete. daca era mai cald ma suiam pe mobra. 360_riding_motorcycle.gif

Confirm ceea ce a spus Ripper-ul

Din pacate rezervarile facute pentru la munte au fost platite si nu au putut fi mutate

Va doresc succes!!!

PS: Luati-i careva cu masina pe Ripperu si Symbolic plsss!