Sari la conținut

Postări Recomandate

Nu e pe cale de disparitie, da lumea mai activeaza si prin alte locuri cu specific exclusiv Yamaha Tenere :). Si eu am o Tinerica de 750 cam de juma de an si ne impacam bine.

Editat de Grip
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Eu ziceam de tenereclub. Da, intr-adevar, nici acolo nu e prea multa agitatie lately. E frumos afara, lumea se plimba, face revizii...chestii de primavara si inceput de sezon. 24 de grade au fost azi... :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai de regula postezi cand ai probleme! Dar cum ne cam stim intre noi, cand sunt probleme, folosim telefoanele!

Oricum daca scriem, de regula scriem la noi!

Pe unde prin Bucuresti iti faci veacul?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pe ambii :laugh:

 

Hehe. Eu stau in Aviatiei, pe la Aurel Vlaicu si cu munca tot in zona, pe la Renault :))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hehe. Eu stau in Aviatiei, pe la Aurel Vlaicu si cu munca tot in zona, pe la Renault :))

De aia iti plac avioanele :laugh: !

Eu in Berceni dar garajul il am in Popesti Leordeni(10 mi de metrou Piata Sudului). Poate ne vedem in wk, facem schimb de impresii! Pe la garaj se invart mai multi superteneristi!

:cheers:

 

Pe zi ce trece sunt tot mai putini SuperTeneristi,romanasi nostri prefera vitezanele...

neah! ale noastre se strica mai rar si de aia nu prea posteza lumea! :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Imi plac avioanele din mult mai multe motive :) Sigur, ne putem vedea in weekend, numai sa imi zici unde si pe la ce ora, ca sa stiu cum fac cu programul.

 

@Marius Nu prea cred, nu prea vad un Super Tenerist trecand pe vitezane, poate pe altceva din aceeasi clasa. Dar intr-adevar, suntem putini comparativ cu ceilalti mai iuti ca noi. Da' eu ma impac cu toata lumea :D Are dreptate KLU, ale noastre se strica mai rar :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@Marius Nu prea cred, nu prea vad un Super Tenerist trecand pe vitezane, poate pe altceva din aceeasi clasa. Dar intr-adevar, suntem putini comparativ cu ceilalti mai iuti ca noi. Da' eu ma impac cu toata lumea :D Are dreptate KLU, ale noastre se strica mai rar :P

Faza cu stricatul mobrelor e un "dezavantaj" ,eu am dureri de cap daca nu surubaresc iarna ceva la motor....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Faza cu stricatul mobrelor e un "dezavantaj" ,eu am dureri de cap daca nu surubaresc iarna ceva la motor....

Pai fa si tu rost de o ruginatura la care sa lucrezi iarna! Eu asa am facut, dar din cauza lipsei de timp am ajuns sa dau mz-ul!

:cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu as lua una, da n-am unde surubari la ea, plus ca timpul nu prea ajunge. Deocamdata vreau sa o pun pe asta la punct

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

se impaca f bine posesorul de STenere si cu vitezanele ,exagerati .

 

pe unde va mai plimbati dl Dan ?

ati mai fost pe la circuitul de langa autostrada?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De un an sunt fericitul posesor al unui SuperTenere

Ar trebui sa ne vedem, weekend cu o iesire scurta

Pai asa ar trebui! Mai ales ca suntem ceva oameni!

Trebuie sa organizam ceva! O iesire cat de scurta!

Ce parere aveti de wk 7-8 aprilie?

Am zis sa fie ceva timp la dispozitie pentru a lua legatura unii cu altii!

:cheers:

Editat de klu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si eu am surubarit la al meu in iarna,lam modificat spre rally.Cand o sa fac poze o sa le postez...

am pus si eu o aripa acerbis , oare se intampla ceva prin telescoape daca am demontat si tabla aia barosana de sub aripa originala? uzura ghidaje, prostii ? :scratch:

Editat de yuk
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...