Sari la conținut

SCBv


bassu86
 Share

Postări Recomandate

macar am prietena lab%$giule

 

Si nu va mai ofticati cand va spune cineva ca gresiti...asta e adevarul..nu sunteti cea ce pretindeti a fi.

Editat de bassu86
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 85
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Vai ce vocabular aveti mai deontologilor... pai asa se vorbeste pe un forum?

Mai ales membrii staff-ului

Ce exemplu dati voi pentru tinerii scuteristi din Brasov

 

 

:D :P :baubau:

 

 

Moderatorii vostrii cam abuzeaza de functia lor...

Editat de bassu86
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vai ce vocabular aveti mai deontologilor... pai asa se vorbeste pe un forum?

Mai ales membrii staff-ului

Ce exemplu dati voi pentru tinerii scuteristi din Brasov

 

 

:P :baubau: :kali:

 

 

Moderatorii vostrii cam abuzeaza de functia lor...

 

 

la naiba... puteam sa jur ca era IP-ul lu' bostoaica :D

1. se scrie "vostri" si "ceea".

2. e forumul nostru, facem ce vrem (la csbv.ro/forum ma refer).

3. esti pe motociclism.ro nu pe scuteristi.ro, deci nu prea sunt tineri scuteristi pe aici. de fapt nu... exista si posesori de scuter tip motor...

4. un tanar inocent nu intelege aluzia din expresia "asfalt uscat si pasarici ude";

5. ce ai scris aici e mult mai vulgar decat expresia mai sus mentionata.

6. de ce te agiti atata pentru ce face csbv.ro sau membrii? revin, esti pe motociclism.ro, adica un forum de motociclisti. scuteristii de aici ii numeri pe degete si sunt impartiti in 4 categorii: csbv, ex-csbv, posesori de scuter-motor si restul. parerile sunt deja formate, nu prea ai de unde face recrutari si oricum nu urmarim asta.

parca ai ales sa pleci; ce e cu atata telenovelism? vrei sa te angajezi la OTV/DDTV sau Click! si ai nevoie de un portofoliu?

 

din punctu' meu de vedere discutia e incheiata.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

georgica P**a mica..eu zic sa taci din gura..am auzit ca pe acolo prin racadau ,pe langa Padina umbla golanii, si au boala pe chinazariile rosii pe unul cica o sa-l arunce in fantana din parc..eu zic ca daca tot ai gura mare trebuies sa ai si co***le mari..ca sa poti comenta.Eu zic sa ai grija pe unde parchezi , daca vad golanii kimko ala al tau..Vaiiii mai e si rosu..eu zic sa ia grija...imi fac griji pt tine..asa ca ciocu mic si joc de glezne...

Editat de bassu86
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ca de obicei. cand ramai fara replici treci la amenintari de ordin fizic...

 

e bine ca indiferent ce s-ar intampla chinezariei rosii stiu cel putin unu' care a dat in scris ce are de gand sa faca, asa ca si daca se-ntampla sa n-o mai gasesc deloc am cel putin 1 suspect :D

 

ah si era sa uit. e forum, trebuie postate informatii de interes general.

pentru probleme personale apeleaza cu incredere la PM (Private Message, sa nu crezi ca te-njur) sau la messenger.

Editat de anothergxg
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ca de obicei. cand ramai fara replici treci la amenintari de ordin fizic...

 

e bine ca indiferent ce s-ar intampla chinezariei rosii stiu cel putin unu' care a dat in scris ce are de gand sa faca, asa ca si daca se-ntampla sa n-o mai gasesc deloc am cel putin 1 suspect :D

 

ah si era sa uit. e forum, trebuie postate informatii de interes general.

pentru probleme personale apeleaza cu incredere la PM (Private Message, sa nu crezi ca te-njur) sau la messenger.

 

eu doar am auzit ca asa se face pe acolo...am spus eu ca fac asa ceva...dar vaaaiiii

ai interpretat gresit...eu doar eram un coleg bun si te-am atentionat...doar ti-am zis sa ai grija..

 

Vai Doamne , la ce te gandesti...asa ceva....

 

PS: era pentru interes general..Toti care au kimko rosu si-l parcheaza pe langa padina sa aiba grija...mai ales ce-i care-l lasa pe partea cu parcul... :P

Editat de bassu86
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

macar am prietena lab%$giule

 

Si nu va mai ofticati cand va spune cineva ca gresiti...asta e adevarul..nu sunteti cea ce pretindeti a fi.

 

bravoo! :baubau: Esti un nasol cu lant de aur la gat si creierul gol care ameninta lumea aiurea pe forum, si crede-ma, o sa iti iei p**i in bot din orice directie in intersectie de o sa faci colectie, iti doresc sa ti iei de bani lumanari si pastile, ne bucuram sincer frate, iti meriti soarta, cauta ne in 20 de ani cand ti se va deschide poarta :P

:D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In sfarsit devine si formumu asta mai palpitant. daca voiam scandal pana acum sau distractie trebuia sa intru pe topicu accidente sau mai stiu io ce topicuri de pe la bucuresti.

syth daca ii urasti asa tare nu-ti mai fa probleme ca se casapesc intre ei.

daca vindeti bilete la macel dati un PM

Grow up!

PS : djeeckxxxx-ule sau cum te cheama daca ma mai enervezi stiu unde stai si am un prieten care sta langa tine si ai motor negru mat si ai grija daaa ca poate ti l vopsesc rosu si dupa ti l fur...si daca e te si bat ..daca nu eu, am un prieten... :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In sfarsit devine si formumu asta mai palpitant. daca voiam scandal pana acum sau distractie trebuia sa intru pe topicu accidente sau mai stiu io ce topicuri de pe la bucuresti.

syth daca ii urasti asa tare nu-ti mai fa probleme ca se casapesc intre ei.

daca vindeti bilete la macel dati un PM

Grow up!

PS : djeeckxxxx-ule sau cum te cheama daca ma mai enervezi stiu unde stai si am un prieten care sta langa tine si ai motor negru mat si ai grija daaa ca poate ti l vopsesc rosu si dupa ti l fur...si daca e te si bat ..daca nu eu, am un prieten... :)

daca te mai iei de oameni s-ar putea sa te arzi, ba labagiule

the other side of the 999

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Ceva tipic romanesc. Daca vrei sa faci ceva constructiv, imediat apar binevoitori care sa te critice, sa te bage sub pamant si ar face orice ca sa-ti taie cheful de a mai face ceva. Va felicit pentru initiativa si va sfatuiesc sa nu bagati in seama pe orice papagal ca Bassu, pe care de altfel il cunosc foarte bine. Stiu ca este un cameleon cu 2 fete, ii place sa se umfle in pene dar cand e vorba de fapte numai gura de el. Si daca mai aud ca-i infloreste gura de cuvinte care n-au ce cauta pe acest forum, va mai povestesc si altele despre el si prietenii lui... (stie el despre ce vorbesc).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ceva tipic romanesc. Daca vrei sa faci ceva constructiv, imediat apar binevoitori care sa te critice, sa te bage sub pamant si ar face orice ca sa-ti taie cheful de a mai face ceva. Va felicit pentru initiativa si va sfatuiesc sa nu bagati in seama pe orice papagal ca Bassu, pe care de altfel il cunosc foarte bine. Stiu ca este un cameleon cu 2 fete, ii place sa se umfle in pene dar cand e vorba de fapte numai gura de el. Si daca mai aud ca-i infloreste gura de cuvinte care n-au ce cauta pe acest forum, va mai povestesc si altele despre el si prietenii lui... (stie el despre ce vorbesc).

matroz = noob :laugh:

iti faci singur reclama la club?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

matroz = noob :laugh:

iti faci singur reclama la club?

 

Simpaticule, matroz are o bere de la mine oricine ar fi el, daca era clona mea fi sigur ca postul era o idee mai acid. Pana una alta vezi-ti de treaba. Eu asta am facut. Ok? Daca ai ceva sa imi zici te astept face to face. Si nu imi fac reclama la club, nu e clubul lui tata si nu are nevoie de reclama.

Asfalt!

 

P.S. Daca ai nevoie de lamuriri te astept pe privat, sa lasam forumul in pace.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Am auzit niste zvonuri cum ca daca n-ai carnet categoria A1 sau A nu te mai poti da cu scuterul. cica s-ar fi schimbat nush ce la legislatie din 1 luna asta. stie cineva ceva sau ceea ce am auzit io e o mare minciuna?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...