Sari la conținut

Drumuri de mers la sfarsit de saptamana


crazydriver
 Share

Postări Recomandate

Din pacate e azi e prea frig pentru a merge in Bulgaria. Am venit eu acum 15 minute de ;la Valu Traian la Constanta si mi-au inghetat toate cele in mine.

 

o lasam pe un weekend care o sa fie ceva mai prietenos cu noi.

 

 

 

Enjoy the riding.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 315
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 4 weeks later...
merg, dar la tandarei daca o luam pe acolo te-am lasat :birthday:

Eu ma gandeam sa trec cu bacul pe la Macin.

Pana maine mai am timp sa ma gandesc. Tinem legatura. :D

Mesaj completat

Dragii mosului, de Craciun se sta p`acasa ;)

Nu vreti voi sa ne plimbam prin zona sambata daca se usuca?

Draga mosului, nu stau acasa de o viata, de ce asi sta de sarbatori? :birthday: ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cum adica daca avem ulei de mai putin de 6000 Km ? la mine moto e all season, i-am schimbat uleiul acum o luna fix ca facuse 3000 Km iar acum cu uleiul proaspat am 1000 Km.

adik ... eu am facut schimbu in primavara...si pana in toamna am facut 6000 km :D dupa care am zis ca nu ma risc sa`l schimb ca vine iarna, zapada, ger si altele si de aia ;) dar acuma depinde si cati km face fiecare :birthday:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

hmmm ultimul topic 20 aprilie 2009 :lol: in 1 rand salutare lume shi suntem in 2010 chiar asha atzi amortit totzi ..? va trezitzi ca mushtele ...se pare ca eu m-am trezit mai repede caci doar ce mi-am luat carnetul shi sunt dipserat ma uit cu nerabdare la zapada pe geam shi nu o mai sufar pt prima data in viatza mea ...am citit pana acum despre trasee etc suna foarte interesant chiar asta imi doream sa fac de mult shi uite ca , clipa e din ce in ce mai aproape .. am vreo 25 de mii de km pe scutere de mai multe categorii iar primul meu motor adfevarat este un fazer de 600 2007 sper sa nu am probleme cu el ca l-am luat SH .. in rest ce s ava zic va ashtept cu noi propuneri de trasee in primavara asta caci eu unul sincer nu le am cu traseele . sper sa cunosc mai multi biker cu fz-uri din cta shi din toata tzara ... in rest nu va doresc decat toate cele bune shi cum se zice pe aici asfaltu se shtie .. sa fie uscat bafta :disappointed:

Mesaj completat

scuzeee nu am vazut ca sunt 3 pagini m-am grabit ca ...:lol:) hai cu caldura asta odata :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

de la 1 pot veni si eu. Dar acum ies din casa si nu am cum sa mai verific locul si ora de intalnire. Da-mi un beep la 0722 211 817 si va sun inapoi. Sper ca nu va fi o plimbare pe Tomis:)

 

Salutari

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Imi pare rau , nu am mai apucat sa citesc mesajele voastre. Am plecat la 11.30. Am fost 8 motoare la Cernavoda, Aliman, Ion Corvin, Cobadin, Basarabi , CT. A fost OK.

Mesaj completat

o poza.

post-21268-1268661086_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Au mai asfaltat intre Ion Corvin si Basarabi? Cum mai este drumul fata de septembrie 2009?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Drumul este ok. Nu pot sa fac o comparatie exacta, dar, din amintiri, cred ca e mai bun decat in 2009. Nu mai exista nici portiunea de piatra cubica in apropiere de Basarabi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu se mai plimba nimeni? :D

 

 

 

 

La 5 lei/litru de benzina...cred ca nu  :D Mi-am luat moto sa consum mai putin, deci costuri reduse si acum se scumpeste benzina...  :drink:

 

Poate lumea isi strange ceva bani pentru SMAEB?  :wink:

 

 

Avem cam acelasi mesaj in semnatura :P

Editat de one_kid
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...