Sari la conținut

Drumuri de mers la sfarsit de saptamana


crazydriver
 Share

Postări Recomandate

MMC BIKER'S FEST 2011

 

Deja devenit o traditie si fiind unul dintre cele mai asteptate evenimente in zona, „MMC Biker’s Fest - IV 26-28 aug.2011” promite ca si in acest an va fi la inaltimea asteptarilor.

 

Intr-o locatie relaxanta, cu bazine termale exterioare si acoperite, cazare la hotel, casute si corturi, trei restaurante cu terasa, spatiu verde si multa voie buna sunt asteptati toti motociclistii dornici de o incheiere de sezon pe cinste si nu numai. Atmosfera intretinuta de rockerii de la Ossian (HU), Spitalul de urgenta, Ataria, Trenul de Noapte, Lex, Steli & Buggie si 13 Rituals nu poate fi decat perfecta pentru acest scop.

 

 

Programul de desfasurare a evenimentului se gaseste pe site-ul: www.mesesmotoclub.ro

Locatie: Broscarie Coordonate GPS: Latitudine: 47,225164 Longitudine: 22,814484

 

Ne vedem acolo !!!

Editat de exores
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...
  • Răspunsuri 315
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Stiti ceva de acidentele de simbata se duceau spre macin o busa si un cbr s-u imprastiat prin santuri ? Faceau un drun la sfirsit de saptamina din busa nu se mai poate recupera mare lucru. din motorist nu stiu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

Salut!

Ieri eram cu conserva si am intalnit pe drum o gasca de cel putin 10 motoare mergand spre Adamclisi.

Are cineva idee pe unde (pe ce forumuri) se mai stabilesc astfel de intalniri? Ca aici nu am mai vazut vreun post de genul asta?

 

Asfalt uscat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut!

Ieri eram cu conserva si am intalnit pe drum o gasca de cel putin 10 motoare mergand spre Adamclisi.

Are cineva idee pe unde (pe ce forumuri) se mai stabilesc astfel de intalniri? Ca aici nu am mai vazut vreun post de genul asta?

 

Asfalt uscat!

 

Salut

am impresia ca echipele sunt deja formate... Nu s-a anuntat tura nici aici, nici pe forum la Seawolves...nici pe facebook la Motociclisti Constanteni... Cred ca numai unul din baietii aia poate sa raspunda la intrebarea ta.

Pacat ca nu e mai activa comunitatea motociclistilor de pe litoral. Sau poate mi se pare mie...

Sa speram ca mai prindem ceva asfalt uscat pana vine iarna :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut

am impresia ca echipele sunt deja formate... Nu s-a anuntat tura nici aici, nici pe forum la Seawolves...nici pe facebook la Motociclisti Constanteni... Cred ca numai unul din baietii aia poate sa raspunda la intrebarea ta.

Pacat ca nu e mai activa comunitatea motociclistilor de pe litoral. Sau poate mi se pare mie...

Sa speram ca mai prindem ceva asfalt uscat pana vine iarna :)

 

 

ba a fost anuntata pe facebook pe grup tura aia.

 

se fac multe intruniri , intrati pe grup si o sa le aflati.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E complicat cu grupurile moto prin ct =)) cauta-l si pe asta : Comunitatea Motociclistilor Constanteni

 

Am gasit-o pana la urma :)

Ne-am intalnit sambata pe drum in apropiere de Mereni parca... Noi veneam din sens opus cu un Z750, ZZR600 si un Triumph.

V-am invidiat ca erati multi... Noi am vrut sa plecam vreo 6 din Mangalia si au renuntat pe rand...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 6 months later...
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Pic și eu pe aici cu o reclamă...pentru mine. :D

Pe bd. Iuliu Maniu (București), am deschis un magazin acum ceva vreme și am băgat și partea de piese pentru moto și scutere. Lucrez cu 3 importatori de căciulă, deci sper să pot găsi cam orice ar fi nevoie.

Dacă aveți nevoie de ceva aruncați cu mail-uri pe contact@zetmag.com sau sunați-mă la 021.367.48.77 sau 0752.230.399

 

Asfalt uscat!!! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...