Sari la conținut

Drumuri de mers la sfarsit de saptamana


crazydriver
 Share

Postări Recomandate

...ar cam trebuii sa incepem sa ne organizam pentru excursia de sambata, la SMAEB, eu zic k pe la 9 sa plekm sa avem timp sa cascam gura pe acolo si sa speram k mai strangem si ceva bani sa avem si ce cheltuii, asa ca zilele viitoare sa vb mai multe sa vedem cati suntem cum anume se pleaca...poate dupa salon sunt idei de prelungire a drumetiei... :unsure:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 315
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

E o idee de luat in calcul, dar daca acceptati un sfat pentru drum, de la Bucuresti spre Galati e mai bine si cred ca si mai scurt daca se merge pe ruta Buc-Buzau-Braila-Galati, nu mai stiu cum e drumul intre Buzau si Braila dar intre Bucuresti su Buzau este drum lat cu o banda jumate pe sens.

A si inca o problema unde inoptam la Galati?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca ar fi sa ne hotaram sa ne prelungim iesirea..trebuie sa ne interesam unde am putea innopta in galati..cred k ar fi un pic mai dificil ...dar tinand cont de gradul de poluare de pe acolo ;) ...nu ne`ar fi mai bine sa mai urcam putin spre valea prahovei, bv...am inspira aer curat, peisaje, mankre buna si cazare am gasi cu mare usurinta la preturi bunicele...si knd am face cale intoarsa...am lua`o pe la cheia unde drumul asta l`am facut doar cu masina, cel putin...eu! ar fi frumos...inca un weekend reusit:D si ne`am depasi si kilometrajul d sambata trecuta :laugh: :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci treaba cu Galati e relativa tinand cont ca acolo se pescareste nu stiu ce, Valea Prahovei suna bine sau pana la urma ii dam la Brasov cum zice Costica.

Editat de airman
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E o idee de luat in calcul, dar daca acceptati un sfat pentru drum, de la Bucuresti spre Galati e mai bine si cred ca si mai scurt daca se merge pe ruta Buc-Buzau-Braila-Galati, nu mai stiu cum e drumul intre Buzau si Braila dar intre Bucuresti su Buzau este drum lat cu o banda jumate pe sens.

A si inca o problema unde inoptam la Galati?

Bucuresti-Braila e bun drumul,ceva viraje si nu foarte multe localitati,dar cam stau radare la orice ora.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

noroc cu tine ca ai grija sa nu ma imbolnavesc inainte de drum sambata

 

ha ha ha

nici sa nu mai aud de sambata :rolleyes:

 

Cica pe 2 mai vine David Hasselhoff la Constanta cu o masina de F1. Poate cu ocazia asta ne acopera Mazariche gropile :laugh:

 

Azi iesiti?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cica pe 2 mai vine David Hasselhoff la Constanta cu o masina de F1. Poate cu ocazia asta ne acopera Mazariche gropile :rolleyes:

 

Ana .... David Coulthard ( Hasselhoff e cel cu Baywatch-ul ) :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hasselhoff :laugh:)))))

 

 

ana scuze pentru ieri, dupa ce am venit din ef am intins`o la sala, nu te-am mai vazut

 

sau Copperfield

Ideea era ca sigur tre` sa traga astia un asfalt nou daca o sa defileze nea` David prin oras.

 

Nici o probl. M`am dus acasa ca n`aveam semintele la mine :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Maine (10.04.2009) cine are zi scurta? Ne bagam la o blimbare de verificare, sa vedem daca motoarele sunt in regula pentru Bucuresti?

Editat de crazydriver
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Frate sunt super tari traseele de care zici tu...zone frumoase...peisaje de vis, dar astea sunt trasee pt motoare enduro-touring...cel mult pt un touring. Garantez ca pt vitezana sunt niste drumuri de cosmar...te spurca vitezanii de nici Dunarea nu te mai spala. In cazul in care chiar se hotaraste un traseu de genul....eu ma bag!

eu am facut acum 2saptamani cu vitezana traseul: bucuresti-slobozia-harsova-capidava-cernavoda-lehliu gara-bucuresti, in afara de dureri de maini si pasagerul febra la picioare totul a fost superb

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cred ca voi ajunge si eu tot pe la 16.15. am iesit un pic afara...daca si maine este la fel, tre s`a ne echipam bine de drum, cam racoare

Maine la cat plecarea?

Din Navodari pleaca un grup de aproximativ zece motociclisti la 09:30 . :huh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Maine la cat plecarea?

Din Navodari pleaca un grup de aproximativ zece motociclisti la 09:30 . :huh:

...noi a ramas k ne vom intalni la ora 9 la iesirea dinspre valu...ink nu stim kti suntem exact dar asta v`om vedea maine dimineata, cred k in jur de 9.15-20 ne vom urni si noi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...