Jump to content

Loc de dat cu capu'

Serbi
 Share

Recommended Posts

• Replies 109
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

@ Patenonkel , nu te mai urci pe motor pana iei carnetu ? da in seara de dupa accident cine se plimba prin nord cu scuteru ? :) mah infractorule :finger: marti imi vin numerele de la batranica si creca ma plimb toata ziua ca decand oftez sa dau o tura ,doua sau poate pana la sibiu daca e frumos weekendul viitor

Noi sa fim sanatosi :bigstar:

Il are deja in buzunar, s-a dus perioada de gratie :), stai linistit, a tot rulat Hornetu prin oras sambat si duminica trecuta , mai pe seara asa.Asfalt Uscat.

salut!As vrea sa vin si eu la vl sa cunosc alti motoristi(eu stau aproape de curtea de arges).Kand si unde va intalniti?

Mult respect si Asfalt uscat!

Edited by avioane

... Asaaaaa si acum ca neam in tors de la tura vii si nevatamati ... o sa pun io ceva poze de prin tura kiar dak nu o sa intereseze p nimeni ...

hai ba cu poze... de fapt, las ca pun io o parte, pune tu restu' :D

deci:

post-13180-1241073133_thumb.jpg

- intr-o benzinarie din ungaria (Nem tudom... aaa... hungarorum!) :D

post-13180-1241073145_thumb.jpg

- langa lacul como

post-13180-1241073157_thumb.jpg

- same

post-13180-1241073172_thumb.jpg

- calare pe ... vapoare ;)

post-13180-1241073185_thumb.jpg post-13180-1241073200_thumb.jpg

- in sfarsit cu asfalt sub roti - igoumenitsa

post-13180-1241073206_thumb.jpg

- cu o senzatie geniala pe o autostrada in grecia

post-13180-1241073213_thumb.jpg

- pe drum

post-13180-1241073223_thumb.jpg

- la meteore

post-13180-1241073236_thumb.jpg

- la vidin, asteptand bacul

post-13180-1241073243_thumb.jpg

- prin gropile patriei, intre severin si orsova

mersi fain!

mai multe, ca vad ca crisit nu se inghesuie... aici :moto:

Da ma bine... tu ai site, eu trebuie sa le micsorez ca sa le pun aici k altfel nu ma lasa, si sincer mia fost lene, :wacko: las ca te ocupi tu :wacko:

Da ma bine... tu ai site, eu trebuie sa le micsorez ca sa le pun aici k altfel nu ma lasa, si sincer mia fost lene, :) las ca te ocupi tu B)

saracu' de tine ce te mai chinui :wacko:

mai bine bagai tu link si gata, tradator de oras ce esti :moto: :wacko:

poi pe arad ai fost in stare sa pui link :angry: ;)

Pai ma fara suparare, nu ca ar avea cine sa se supere pe aici, dar pe arad are cine sa iti admire si sa iti comenteze si sa se bucure de pozele tale, aici...canci...nexam...asa ca.... eu zic sa taci si sa dai de baut chiar daca a fost ziua mea :blink:

ba io as da de baut, ca oricum ma simt cam naspa in leg cu ziua ta, dar ... ca sa te citez...

...canci...nexam...
bani asa ca... asteptam sa se coaca. pana una alta, mai invarte si tu la roti, mai invart si io cat ma tine rezervoru' si mai vedem noi cand bem. si hai draq acasa, lasa facultatea, da-o... era sa zic da-o draq, da' ceva nu se pupa... :eek:

• 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Care dintre voi, enduristii, ati speriat babele de prin satul Surupatele-Mosteni acum vreo doua saptamani? Tocmai ce am fost pe acasa si mi-au povestit ai mei cum ca vreo 10 motoare enduro/cross au coborat dinspre Govora prin padure si au trecut pe ulita de unde ma trag eu si au facut ravagii intre batrani, de au zis saracii ca este razboi :D , ati impuscat din tobe pe acolo...

Pana acum eram singurul "cascador" - cum imi zic batranii, de pe acolo :bounce:

Edited by MetalWarrior

• 1 month later...

Vezi ca se potriveste si aripa de pe CBR F2, F3, F3-ul din '95-'96 chiar aripa de pe hornet parca o are. Sa ai mai multe optiuni de cautare.

Sau vezi la baiatul de mai jos, iti poate face el.

Salut, iti pot face aripa din fibra de calitate. Tel: 0722179565, Laurentiu.

• 1 month later...

Valcenii fac KM, nu au timp de forum... :rose: Weekendul trecut am fost la VL cu conserva si am surprins destule motoare , CBR600, Aprilia Pegaso, Ducati Monster, chiar placut surprins. :blink:

Vine iarna si avem timp si de forum.

Valcenii fac KM, nu au timp de forum... :laugh: Weekendul trecut am fost la VL cu conserva si am surprins destule motoare , CBR600, Aprilia Pegaso, Ducati Monster, chiar placut surprins. :laugh:

Vine iarna si avem timp si de forum.

DAAAA ma Vali, aici ca e iarna ca e vara, forumul e la fel de "plin" :laugh:

Care dintre voi, enduristii, ati speriat babele de prin satul Surupatele-Mosteni acum vreo doua saptamani? Tocmai ce am fost pe acasa si mi-au povestit ai mei cum ca vreo 10 motoare enduro/cross au coborat dinspre Govora prin padure si au trecut pe ulita de unde ma trag eu si au facut ravagii intre batrani, de au zis saracii ca este razboi :cheers: , ati impuscat din tobe pe acolo...

Pana acum eram singurul "cascador" - cum imi zic batranii, de pe acolo :disappointed:

facand abstractie de exagerarile babelor din sat gen ravagii,impuscat din tobe etc..am traversat satul in conditii foarte civilizate cu 20 km/h,evitand cu gratie vaci,cai,gaini,rate,porci,animale care oricum NU au voie sa fie lasate in libertate si tinute in spatii special amenajate.iar praful care se ridica-asta e,sa asfalteze primaria si nu o sa mai fie praf,iar problema cu rateurile a fost ca pe coborare toate tobele de tunning fac asa..ne cerem scuze daca am deranjat vreo baba din plictiseala vietii la tara,si poti sa le transmiti ca razboiul s-a incheiat in 'paspa..

PS sorry ca raspund asa de tarziu dar nu prea am timp de forum