Sari la conținut

Segmenti pentru mobra 50S


cata_alex_moto
 Share

Postări Recomandate

Am si eu o rungaminte pentru cei care detin mobre 50S sau mai au piese de mobra 50S pe acasa.Am nevoie urgent de un set de segmenti pentru mobra 50 Super.Bine eu am nevoie de mai multe piese de mobra dar pentru inceput am nevoie de acest set de segmenti contracost bineinteles nu pe degeaba.Cei care doresc sa ma ajute imi pot scrie pe frum,sau pe adressa albucata27@yahoo.com.Asfalt uscat tuturor posesorilor de motociclete si motorete. :scratch: :D :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am si eu o rungaminte pentru cei care detin mobre 50S sau mai au piese de mobra 50S pe acasa.Am nevoie urgent de un set de segmenti pentru mobra 50 Super.Bine eu am nevoie de mai multe piese de mobra dar pentru inceput am nevoie de acest set de segmenti contracost bineinteles nu pe degeaba.Cei care doresc sa ma ajute imi pot scrie pe frum,sau pe adressa albucata27@yahoo.com.Asfalt uscat tuturor posesorilor de motociclete si motorete. :scratch: :D :P

Cauta o pereche pentru Honda Dyo si nu mai ai treaba.E alta marfa.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mi-a mai spus cineva k ar fi mai bun un piston cu tot cu segmenti de honda,dar pana reusesc sa fak rost de resurse finanicare si o sa gasesc piston cu segmenti de handa o sa fak un piston de mobra,pistonul il am si si segmenti am avut pana acum cateva ore cand a venit cineva in vizita pe la mine si nu a gasit altceva de joaca decat pistonul meu de la motor si pana sa il iau din mana mia rupt un segment si acum deasta am nevoie de u7n segment dar mai bine ii iau pe amandoi ca sa am unul de rezerva pentru orice eventualitate

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu ti-am zis........am orice de mobra....(inclusiv kituri honda dyo...adica piston-segmenti-bolt-sigurante)

alezez si cilindri,rectific ambielaje........

uitati nr.meu pentru cine mai are nevoie......

0727991367,Dragoi Mihai..

Numai bine!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai si ce zici ai putea sa imi trimiti si mie prin posta un set de segmanti de mobra cota 40,si cam cat mar costa?

 

 

 

40 diametru :scratch: ,cota 0 adica

 

 

cum sa nu

baga adresa!

face 20 lei(2 segmenti)NOI

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu sunt din arges(adresa:com:Dragoslavele jud:Arges str:Brasovului nr:5 cod postal dragsolavele:117357)si acum dami si mie un cont in care sa iti pun bani pe segmenti si taxele postale

 

 

se pune cu ramburs postal.

trebe sa platesti ca sa il ridici.....

saptamana viitoare pleaca spre tine!

numai bine!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sunt cam incepator in ale motoarelor,asa k imi cer scuze pt gresala facuta(cota 40)

 

 

nu-i nimic, :scratch: asa e la ineput....de asta este forumul ...sa inveti.

numai bine!

 

nu-i nimic, :D asa e la ineput....de asta este forumul ...sa inveti.

numai bine!

 

 

dar zimi si mie cam de ce piese mai ai nevoie......ca sa iti pot opri...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai as ave nevoie de mai multe cum ar fi:un carburator,poate si un kit honda dyo,un rulment de la biela.Si o sa mai vad ce este obosit la motor pt k nu o am de foarte mult timp de vreo luna dar nu prea am mers asa cu ea cateva ture,pt k a fost cam urat timpul dar acum vine vara si treebuie sa o pun cat de cat la pinct.numai bine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Salut!

Am si eu nevoie de o roata de hoinar..ceva SH, imi trebuie pe spate, deci ami tzapana sa zic asa...M-ar mai interesa de asemenea si un set de segmenti, dar nu stiu momentan ce cota..trebuie sa ajung la tara sa verific..

Astept un raspuns!

O seara placuta in continuare!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
Vizitator moshnegutzu

baieti mai am si eu piese de mobra. adica mobra intreaga doar ca i-am desfacut ambreiaju si chiuloasa si nu le-am mai pus inapoi.segmenti am originali de la un batran care ii tinea intro magazie! deci cine are nevoie am acelasi id pe mess!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 5 months later...

salut.as avea si eu nevoie de o bobina de mobra..sau sa imi spui si miece s-ar potrivii.plus ...cum se leaga cele 4 fire de la magnetou.te rog frumos.daca ai mess mi-ar placea sa vbim.. devillsocks

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut.as avea si eu nevoie de o bobina de mobra..sau sa imi spui si miece s-ar potrivii.plus ...cum se leaga cele 4 fire de la magnetou.te rog frumos.daca ai mess mi-ar placea sa vbim.. devillsocks

 

Pentru bobina vezi ca am postat eu acu citeva zile niste nr. de tel. la topicul Mobra .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut.as avea si eu nevoie de o bobina de mobra..sau sa imi spui si miece s-ar potrivii.plus ...cum se leaga cele 4 fire de la magnetou.te rog frumos.daca ai mess mi-ar placea sa vbim.. devillsocks

Pune-i orice bobina,ca merge.Firele sunt asa:-albastru la bobina,ai alte doua pentru consumatori(unul de 5 W-pozitie iar celalalt pentru 21W-far,frana si claxon)-nu mai stiu culorile,dar vezi tu,le gasesti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
eu ti-am zis........am orice de mobra....(inclusiv kituri honda dyo...adica piston-segmenti-bolt-sigurante)

alezez si cilindri,rectific ambielaje........

uitati nr.meu pentru cine mai are nevoie......

0727991367,Dragoi Mihai..

Numai bine!

Multe lucruri mai ai Domnu Mihai, pacat ca stai foarte prost la partea cu seriozitatea, iti mai aduci aminte? Team intrebat de un kit piston de 43 mm, ai zis ca ai si ca il trimiti prin fan curier. Si tot ma amanai cu cate o zi zicand ca ai avut treaba, ba ca ai uitat, ba ca nai avut timp... vreo 2 sapt dupa care miai dat invisible pe mess, a si nici in ziua de azi nu lai mai trimis.

Ps. acum nu mai am nevoie de el.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...