Jump to content
Sign in to follow this  
Makalu

Concurs Aprilia Qasar

Recommended Posts

Ma gandeam sa facem un concurs dedicat numai Aprilia Quasar si Aeon. Asta dupa ce vedem cam cati sunt dornici sa participe .. ca tot sunt multe in tzara. Asa ca toti cei cu Aprilia si Aeon chiar si cei cu atv-uri pana in 200cmc 4 timpi - automate sunt asteptati sa posteze aici si poate facem o treaba. Dankrp ce zici ? facem ceva? :P

cum? mai intrebi?

sunt organizator!

:P

propuneti locatia:

1. bucuresti sigur e comod pt f multzi dar nu sunt cine stie ce provocari in jur

2. dar daca e sa se stranga si buzaul / brasovul si alte cateva focare de aprilia eu propun Valea Prahovei

Acolo de bine de rau stim cu totii trasee

+ hai sa zicem nu neaparat Aprilia / Aeon, ci sa stabilim limita max 200 cmc - mai sunt o carutza de alte modele din gama medie care s-ar baga zic eu.

ziceti si voi acuma

cand / cum / unde vreti

numa' sa nu fie pe 16/17 ca mergem la predeal sa ne dam cu ai mari- care poate sa vina, of course

sa le dam rusine

:crack:

ma bag si eu in calitate de Castigator! :P

Bun, hai sa dam vestea in tzara si sa ne strangem mai multi, ar iesi super misto .. parerea mea ... contacteaza si tu pe cine mai sti ...

propun o locatie situata la 60 km de Buzau, in localitatea Chiojdu, cu acces din Buzau sau Ploiesti-Valenii de munte-Chiojdu.Zona super , de deal-munte, cazare si masa super buna la www.pensiuneamelania.ro , 20Euro pe zi-cazare si 3 mese consistente/pers.

Edited by revo

propun o locatie situata la 60 km de Buzau, in localitatea Chiojdu, cu acces din Buzau sau Ploiesti-Valenii de munte-Chiojdu.Zona super , de deal-munte, cazare si masa super buna la www.pensiuneamelania.ro , 20Euro pe zi-cazare si 3 mese consistente/pers.

hmmm ...

zona e super

dar pensiunea nu m-a dat pe spate...totusi nu zic nu.

de asta ce ziceti?

aproape_gata.wmv

frumusica vila...dar unde e, cat costa, se asigura masa,.....detalii pls

Ma gandeam sa facem un concurs dedicat numai Aprilia Quasar si Aeon. Asta dupa ce vedem cam cati sunt dornici sa participe .. ca tot sunt multe in tzara. Asa ca toti cei cu Aprilia si Aeon chiar si cei cu atv-uri pana in 200cmc 4 timpi - automate sunt asteptati sa posteze aici si poate facem o treaba. Dankrp ce zici ? facem ceva? :crack:

Si noi? Organizati concurs si nu ne chemati? :rose: :baldy: :lol: ;)

Poate ne anuntati si pe noi!!! :P

prietene, la sf. gheorghe n-am putut veni dar la urmatoarea intalnire bem sigur o bere :P

frumusica vila...dar unde e, cat costa, se asigura masa,.....detalii pls

manastire-ntrun picior/

ghici ciuperca ce-i?

vezi poza mea de la profil ma men

are plusuri si minusuri:

minusuri: nu e gata inca (nu are paturi / mobila) in toate camerele si nu sta nimeni sa ne faca mancare - in afara de noi :peace:

plusuri: are de toate si cel mai importnat e moca :lol: ;) :rose:

plus ca se afla in comarnic si e punct de plecare pentru orice expeditie pe 2/4 roti

acuma am zis si io....

:lol:

Si noi? Organizati concurs si nu ne chemati? :) :P :lol: :lol:

Poate ne anuntati si pe noi!!! :crack:

szabo,

nu vezi ca l-ati speriat pe makalu la sf gheorghe cu dihaniile voastre?

un reprezentant am avut si noi si pe ala l-ati executat prin noroaiele locului :P

omul s-a gandit si el la ceva de calibrul lui

la o amicala gandesc eu

da sa stii ca sunteti oricum bineveniti daca organizam o tura

numa' sa ne lasati pe noi astia micii in fata ca dupa tancurile voastre mai trece taful

:baldy:

ramane de stabilit data.eu vin :P

Nu m-a speriat nimeni, sunt obisnuit cu trasee dastea chiar si mai grele, numa ca nu am avut cu ce sa ma dau ... cu toate ca la sf. gheorghe nu a fost pe clase chiar daca se facea nu avem cu cine sa ma dau ca nu era nimeni de gabaritu meu. Asa ca Szabo daca faci rost de un 200cmc hai la concurs :crack: ... si pana una alta tre sa ne strangem multi ca sa putem organiza ceva ... eu am mai primit sprijin de la cineva dar nu pot sa fac nimic pana nu ne strangem cel putin 7-8 atv-uri de clasa mentionata. Mai asteptam si vedem ... :P

szabo,

nu vezi ca l-ati speriat pe makalu la sf gheorghe cu dihaniile voastre?

un reprezentant am avut si noi si pe ala l-ati executat prin noroaiele locului :P

omul s-a gandit si el la ceva de calibrul lui

la o amicala gandesc eu

da sa stii ca sunteti oricum bineveniti daca organizam o tura

numa' sa ne lasati pe noi astia micii in fata ca dupa tancurile voastre mai trece taful

Eu nu cred ca l-am speriat atata timp cat sa simtit bine, cat despre dihaniile noastre chiar avem nevoie de ele asta poate sa-ti confirme si makalu! :lol:

Asteptam invitatia ;) :rose: :peace:

prietene, la sf. gheorghe n-am putut veni dar la urmatoarea intalnire bem sigur o bere :lol:

Esti binevenit oricand! :haha:

Nu m-a speriat nimeni, sunt obisnuit cu trasee dastea chiar si mai grele, numa ca nu am avut cu ce sa ma dau ... cu toate ca la sf. gheorghe nu a fost pe clase chiar daca se facea nu avem cu cine sa ma dau ca nu era nimeni de gabaritu meu. Asa ca Szabo daca faci rost de un 200cmc hai la concurs :10: ... si pana una alta tre sa ne strangem multi ca sa putem organiza ceva ... eu am mai primit sprijin de la cineva dar nu pot sa fac nimic pana nu ne strangem cel putin 7-8 atv-uri de clasa mentionata. Mai asteptam si vedem ... :crack:

In privinta asta stii ca nu te pot ajuta dar daca e categorii mai mari noi venim! :lol: :P :lol:

Din 15 cred ca 7-8 am merge restul :) :D :haha:

pai fratilor uite ce va propun eu:

haideti sa ne stragem cu totii pe 16/17 dec la predeal si cu ocazia asta invatam cu se organizeaza asa ceva.

eu unul recunosc nu am mai facuta ceva asemanator deci as avea numai de invatat.

dupa care nu ne opreste nimeni sa facem gashca noastra limitata sa spunem la 200 cmc pentru ture, concursuri si alte asemenea

in plus eu zic ca ne-am putea face si propriul nostru clasament (neoficial) daca ne stragem destui cu aprilici aeoane si alte fiare de genu'

cred ca stiti deja linku pentru treba asta:

/index.php?...view=getnewpost

io unu' m-am inscris.

ce zicetzi?

covasna - se aude? :P

Edited by dankrp

Ok, Dane, bravo ma bucur ca ai spirit de initiativa :lol: chestia e ca nu prea se arunca lumea dupa cate vezi .. eu ma pricep destul de bine la organizat daca avem cu ce ... oricum cand ti-oi termina casa ma mut la tine si si ne facem tovarsi de trasee si peripetii :crack: :P ;) . Eu nu cred ca o sa ajung la Predeal .. nu stiu sigur .. mai vedem. Te-am salutat ! :baldy:

Ok, Dane, bravo ma bucur ca ai spirit de initiativa :lol: chestia e ca nu prea se arunca lumea dupa cate vezi .. eu ma pricep destul de bine la organizat daca avem cu ce ... oricum cand ti-oi termina casa ma mut la tine si si ne facem tovarsi de trasee si peripetii :crack: :P :P . Eu nu cred ca o sa ajung la Predeal .. nu stiu sigur .. mai vedem. Te-am salutat ! :lol:

bani sa fie ca initiativele intotdeauna sunt garla!

pe mine ma pasioneaza off-roadul de tura in general asa ca nu ma dau inlaturi nici de la o tura cu cazanul ala mare din curte - asa ca tre sa ma impart cu banii -

ma dau mai des cu aprilica ca e mult ( dar muuult ) mai ieftin.

de casa ce za zic.. hmm ea e cam terminata -mai sunt mici finisaje de facut la interior si niscaiva mobila dar pentru cine nu are pretentii de 5 stele merge numa' bine. ( Cand o termin va iau bani ;) :rose: )

in alta ordine de idei cred ca dintre forumisti cu mobre asemenea gata de o tura in zona suntem: io, makalu, revo si ikonet.

deci 4 pana acum

si totusi aprilia au vandut astia peste 100

chiar nu mai e nimeni?

care te duci mai des pe la UMI - poate ne mai ajuta baietii de acolo sa ne ingrosam randurile.

ar fi si in avantajul lor ca am merge mai des prin service :peace:

ahahahahaha .. tare .. eu lucrez la UMI, sunt mecanic si in ultima perioada chiar m-am specializat pe atv-uri :P ... mi-a placut .. asta a fost buna Dane :crack: :lol: :baldy:

ahahahahaha .. tare .. eu lucrez la UMI, sunt mecanic si in ultima perioada chiar m-am specializat pe atv-uri :P ... mi-a placut .. asta a fost buna Dane :crack: :P :lol:

ups... sa inteleg ca am pierdut garantia la al meu... :baldy: :lol:

bravo tata

da-te aproape..

de-acum cand te invit pe la comarnic sa stii la ce te asteptzi...

poti sa vii cu trusa ;) :rose: :peace:

Edited by dankrp

Hai fratilor, saptamana viitoare iesim undeva? :P