Sari la conținut

DONATII PENTRU CHOPPERISTI


mihai_prd
 Share

Postări Recomandate

-OASE UMANE MICI = DE LA PIGMEI

-CAINI = NU CRED CA E VREO PROBLEMA, INCEARCA LA PRIMARIE

-OI =INCEARCA LA OILE LUI BECALI (PNG) :wink: :kiss: :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 889
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

salutare lume

am si eu o rugaminte

am mare nevoie de OASE (cranii,cloana vertebrala ,orice), reale sau imitatzie(plastic), de oameni, de animale (dar nu f mari, ex . caini, oi , etc).

oricine are ceva de genul il rog sa ma contacteze pe un pm pls .

 

ms mult

 

 

hai care-ti tai un picior?

sa iasa vrajaaa!!!

Editat de morpheus
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

super bun

ms mult chiar ma ajuta f mult . msms :wink:

sper sa fie reala faza chiar sa vanda

da oricum e super

ms inca o data :kiss:

 

--- Mesaj completat în 14 Feb 2008 17:15 -------------

super bun

ms mult chiar ma ajuta f mult . msms :)

sper sa fie reala faza chiar sa vanda

da oricum e super

ms inca o data :lol:

 

 

din pacate nu mai valabil anuntzul cu oasele :lol:

oricum ms mult man

Editat de cicioc
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

am schimbat cu unul nou,iar cel vechi care e in stare bunicica,adica e fara defecte si mai duce macar un sezon,il donez celui care are nevoie si e inghesuit un pic cu baneii...daca trebuie trimis cu posta suporti transportul...0744565274...marian... :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am schimbat cu unul nou,iar cel vechi care e in stare bunicica,adica e fara defecte si mai duce macar un sezon,il donez celui care are nevoie si e inghesuit un pic cu baneii...daca trebuie trimis cu posta suporti transportul...0744565274...marian... :(

sper sa fi fost primul!

ai PM

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am schimbat cu unul nou,iar cel vechi care e in stare bunicica,adica e fara defecte si mai duce macar un sezon,il donez celui care are nevoie si e inghesuit un pic cu baneii...daca trebuie trimis cu posta suporti transportul...0744565274...marian... :burnout:

 

 

cauciucul pleaca azi la oradea...rog admin sa stearga postul..oricum l-am pus in alt loc.... :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru un Intruder de 400 stie cineva unde as putea gasi un suport de coburi. De fapt, trebuie numai 2 bare, dar indoite corespunzator :burnout:

Am gentile (sunt destul de mari) si nu am pe ce sa le pun!...

 

 

le-ai gasit? am eu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Hai noroc!

 

Am primit de la un prieten un set de mansoane negre genul mai buretos cu capacele de la ele " cromate". Ptr mobra mea nu se potrivesc asa ca le donez cu placere. Sunt in tipla si sunt de la louis. nu am cum sa pun poze cu ele ptr ca ele care este sunt acasa iar eu la serviciu. Cine le vrea sa-mi scrie sa ne intalnim si sa-l improprietaresc cu ele. :D

Numa de bine!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

post-15897-1209054295_thumb.jpgpost-15897-1209054313_thumb.jpgpost-15897-1209054330_thumb.jpgpost-15897-1209054344_thumb.jpg

 

Nu e cine stie ce geaca,dar pt unul care nu are !!!are o ruptura la sub-brat care se poate coase foarte usor.masura gecii e un S spre M.in rest e OK !!!

 

Astept PM dupa Paste,si tre sa vina sa si ia geaca ca nu o trimit prin curier,nu am timp,sau sa fie de pe undeva intre Buc si Iasi prin Bacau(am drum pe E 85 saptamanal) sau din Onesti,Brasov,Ploiesti!!

 

A fost a mea cand eram mai slab !! :D

Editat de A-L-E-X
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

post-15897-1209054295_thumb.jpgpost-15897-1209054313_thumb.jpgpost-15897-1209054330_thumb.jpgpost-15897-1209054344_thumb.jpg

 

Nu e cine stie ce geaca,dar pt unul care nu are !!!are o ruptura la sub-brat care se poate coase foarte usor.masura gecii e un S spre M.in rest e OK !!!

 

Astept PM dupa Paste,si tre sa vina sa si ia geaca ca nu o trimit prin curier,nu am timp,sau sa fie de pe undeva intre Buc si Iasi prin Bacau(am drum pe E 85 saptamanal) sau din Onesti,Brasov,Ploiesti!!

 

A fost a mea cand eram mai slab !! :D

GEACA NU E DE MOTO ,NU ARE PROTECTII !!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

donez braincap, stare buna, tinut numa in garaj, am fost cu el doar pana la sifoane... numa' in bucuresti, n'am timp de posta :(

 

0722691374 sau merfsm la yahoo

post-7718-1210742255_thumb.jpg

Editat de wrongname
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca nu l-ai dat, il vreau eu.

Multzam.

 

 

s'a facut, la tine vine

 

gata, de ieri seara casca a luat drumul Brailei, daca a prins microbuzul... sa o folosesti cu placere yknot

 

asfalt drept

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

donez un rezervor cromat,de MZ ES ,inca in stare bunicica dar e fara accesorii.....si o aripa fata de jawa california.

 

am uitat sa scriu,piesele sunt la sibiu,....sau trimit cu posta,dar suportati costurile.

Editat de TheFatBob
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

donez un rezervor cromat,de MZ ES ,inca in stare bunicica dar e fara accesorii.....si o aripa fata de jawa california.

 

am uitat sa scriu,piesele sunt la sibiu,....sau trimit cu posta,dar suportati costurile.

LE VREAU EU PT UN PRIETEN FAN MZ !

 

ITI DAU PM CU ADRESA LUI!

 

MERCI !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...