Sari la conținut

DONATII PENTRU CHOPPERISTI


mihai_prd
 Share

Postări Recomandate

Am pe acasă niÂşte bocate negre, mărimea 42, înalte, bune-la cea dreaptă e puțin boțit vârful.

Eu le-am luat din târg pe neprobate Âşi-mi sunt mari, aÂşa că dacă le vrea cineva să-mi dea de Âştire.

Prefer să le dau unui chopperist din BucureÂşti sau localități pe aproape(care să nu cârmească din nas că nu sunt noi), deoarece din cauza programului de la serviciu nu ajung în timp util la poÂşta-coletărie.

Sunt gratis.

Tel.0747406817, mihai_prd@yahoo.com sau p.m.

Ca idee cum or fi arătat noi.

202785_330_FR_04.JPG

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 912
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Am pe acasă niÂşte bocate negre, mărimea 42, înalte, bune-la cea dreaptă e puțin boțit vârful.

Eu le-am luat din târg pe neprobate Âşi-mi sunt mari, aÂşa că dacă le vrea cineva să-mi dea de Âştire.

Prefer să le dau unui chopperist din BucureÂşti sau localități pe aproape(care să nu cârmească din nas că nu sunt noi), deoarece din cauza programului de la serviciu nu ajung în timp util la poÂşta-coletărie.

Sunt gratis.

Tel.0747406817, mihai_prd@yahoo.com sau p.m.

Ca idee cum or fi arătat noi.

202785_330_FR_04.JPG

 

De apreciat. Mai rar asa ceva.

Am un prieten. Dar mai bine te sun.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pentru ROBYCHOPPER.....propun sa facem un topic permanent,unde sa postam donatiile/oferte speciale etc pe care le face fiecare,pt chopperishtii de aici de pe forum.....

 

eu dau gratis o pereche de pantaloni de piele intoarsa,maro inchis,marime 33-34,destul de purtati,dar nu sunt rupti..........

 

 

B.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunt multi care dau, dar nu stim de ei, ideea e ca nu dau ca sa se faca cunoscuti, o fac pt ca vor, nu pt publicitate. Care mai are de dat, si nu are cui, sa posteze, dar nu mi se pare o idee prea buna sa facem ceva de genul "eu am dat asta, asta si asta de-a lungul timpului".

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cizmele au mers la un chopperist în BucureÂşti.

Dacă nu reuÂşesc să mai dau jos ceva kile mai repede, cred că am Âşi niÂşte perechi de pantaloni de piele. :P .

Cât despre publicitate, cine face asemenea gesturi în scopuri publicitare, personal cred că este un mare dobitoc--cu asta am spus totul.

Nu cred că cei din grupul chopperiÂştilor ar face aÂşa ceva, se poate analiza că fiecare user care a oferit ceva, a "donat" în mod benevol, încercând astfel să-i ajute pe alții motocicliÂşti.

Atât am de spus cu privire la acest gen de acțiuni.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

eu dau gratis o pereche de pantaloni de piele intoarsa,maro inchis,marime 33-34,destul de purtati,dar nu sunt rupti..........

B.

NU uitati de ce va ofera blackrider

 

SPER CA acest topic sa continue ....si sigur este foarte bine venit pt multi dintre chopperisti si nu numai

 

va salut inca o data cu RESPECTE

 

roby

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

vas ruga frumos cei ce mai postati pe aici,puneti si un nr de telefon eventual si locatia

 

asa va fii mai bine pt cei ce sunt interesati

 

cu respecte :ok: roby

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru cine are nevoie, donez si eu un scaun triunghiular de ala de ij, cred(se vede ceva in poza, dar e acoperit cu zapada) si un releu de incarcare de Dnepr, nou-nout, nefolosit.

Scaunul deja e promis...peimul sosit, primul servit.... Daca iti trebuie releul...lasa-mi un mesaj cu adresa, si al tau va fi :welcome:

Ar mai fi rezervorul de MZ 125 din imagine, daca sunt doritori :ok:

post-7708-1137680506_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Scaunul deja e promis...peimul sosit, primul servit.... Daca iti trebuie releul...lasa-mi un mesaj cu adresa, si al tau va fi :moto:

Ar mai fi rezervorul de MZ 125 din imagine, daca sunt doritori :ok:

Rezervorul va ajunge la Oradea :) . Mai am de dat un pereche de protectii de lant pentru ij, daca trebuie cuiva (sunt noi-noute) :welcome: Decat sa se invecheasca la mine in garaj, prefer sa se bucure cineva de ele.

Ma cheama Mihai, si am nr de tel 0746682368 , Suceava

Editat de biker_1977
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

As vrea sa "donez" un custom paint pe un rezervor unui chopperist care isi doreste f mult dar nu isi permite insa eu nu va cunosc asa ca daca faceti voi alegerea ,cu cea mai mare placere.

hmmm, nu pot sa zic ca nu mi-as permite in totalitate...ar fi incorect din partea mea...dar, pot indrazni sa solicit un custom paint la reducere... please...numai un portret micut pe rezervor.....de 150 euri. ce zici....s-ar putea? :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...