Sari la conținut

DONATII PENTRU CHOPPERISTI


mihai_prd
 Share

Postări Recomandate

As vrea sa "donez" un custom paint pe un rezervor unui chopperist care isi doreste f mult dar nu isi permite insa eu nu va cunosc asa ca daca faceti voi alegerea ,cu cea mai mare placere.

Jos cu palaria domn'le.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 912
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

As vrea sa "donez" un custom paint pe un rezervor unui chopperist care isi doreste f mult dar nu isi permite insa eu nu va cunosc asa ca daca faceti voi alegerea ,cu cea mai mare placere.

oameni minunati la Baia Mare,sa vedeti si comunitatea "VW Kafer Baia Mare" ,am facut de curind revelionul Broscarilor ,impreuna,de fapt organizat de ei...una dintre cele mai faine petreceri la care am luat parte...multumesc si pe aceasta cale,si tie Koffa pt.gestul superb....cum spunea cineva mai sus,"Jos cu palaria!"

Editat de 13 Todesengel
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O sa fiu un pic off-topic...Pentru cei interesati:am vazut la un second-hand,o pereche de pantaloni de piele NOI-NOUTZIi,masura 56,culoare oarecum maro,pretz 750.000 -adica la pretz de folositzi.Merita!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O sa fiu un pic off-topic...Pentru cei interesati:am vazut la un second-hand,o pereche de pantaloni de piele NOI-NOUTZIi,masura 56,culoare oarecum maro,pretz 750.000 -adica la pretz de folositzi.Merita!

interesant unde?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

fratzilor hai sa va zic si io ceva in caz ca are cineva drum prin craiova sa treaca prin targ Romanesti au tot ce vretzi toate marimile si din piele de pretzuri nu mai zic foarte bune

in caz de ceva ma puteti contacta la ali_craiova@yahoo.com

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

AS prefera sa nu schimbam scopul acestui topic....

Cum unii dintre noi cu ani in urma deabea puteam aduna bani de cite o piesa de motor....ar fii bine acum cei ce putem ajuta unii bikeri ,cei ce am trecut prin destule probleme, sa incercam prin acest topic sa le facem un pic viata mai usoara la unii ce au nevoie de anumite chestii si nu au posibilitati.....

 

va salut :laugh: :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ok

am eu o pereche de pantaloni din piele

marimea nu o stiu ca nu scrie ina masurati cu metrul in talie au cam 40cm

 

si referitor la targ o pereche de pantaloni costa vreo 300-500 mii lei

o pereche de bocate le-am luat cu 300 mii lei aproape noi si gegi in jurul a 500-800 mii maxim

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sal baiati! eu am ceva ghidoane, facute pt chopper-ul meu, dar nu toate sunt pe placul meu. am vazut topicul asta si am zis ca nu are rost sa stau sa le vand asa ca cine se screme sa faca rost de un ghidon am 2 din otel carbon si 1 de inox. cel de inox e chiar imens smile.gif. ma gasiti pe mail sau pe yahoo messenger (id: stoeanp2001)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut, mie mi-ar prinde bine un paint pe rezervor mai ales ca am motorul in renovare si am inteles ca e enorm sa-l pictezi la meseriasi. am niste ghidoane de dat daca te intereseaza.

drive safe!

ma gasesti la stoeanp2001@yahoo.com
sau mai bine lasa un nr de tel

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

salut, mie mi-ar prinde bine un paint pe rezervor mai ales ca am motorul in renovare si am inteles ca e enorm sa-l pictezi la meseriasi. am niste ghidoane de dat daca te intereseaza.

drive safe!

ma gasesti la stoeanp2001@yahoo.com

sau mai bine lasa un nr de tel


Adjudecat .Nu am ce face cu ghidoanele [merci oricum] dale cuiva care are ce face cu ele. Prefer o bere rece la o intrunire . :cheers: .Alegeti o tema ce vrei sa iti pictez si ii dam drumul. 0745222662 Sandu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

astea sunt o parte din ele. mai am 2, dar unul il pastrez celalalt il dau dar e in Vaslui. e f mare dar o sa-i fac poza si o sa vi-l arat.

post-3847-1139075978_thumb.jpgpost-3847-1139076016_thumb.jpg

post-3847-1139076122_thumb.jpgpost-3847-1139076095_thumb.jpg

post-3847-1139076050_thumb.jpgpost-3847-1139076154_thumb.jpg

 

mai e unul pe chopperul meu, e frumos si ala si destul de inalt, dar cel care l-a facut i-a facut riduri sus la manere.

 

sunt din otel carbon zincate de 3/4"

 

:laugh: gata baieti am mai ramas doar cu ghidonul de inox de pe chopper pe care o sa-l schimb. e destul de dragut, dar are riduri la manere sus de la indoituri. cel care il vrea sa-mi dea un semn si am scapat de toate :(.

 

ride safe! :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ASA!

Ma chinui de juma de zi de cand m-am intors din concediu sa gasesc unde dracu am pus treaba cu donatia MINSK-ului.

Am vb cu mai multa lume, si s-a adjudecat.

 

Fericitul posesor (pe o bere) al Minskului donat de mine (morpheus) si inca 4 prieteni este Pasaris, nu mai stiu ce nick are, si este prieten cu MIRCEA (wolf4mwolf) pe care banuiesc ca il stiti marea majoritate. Datorita lui Mircea s-a adjudecat motorul.

ROG pe cei cu care am mai vorbit sa nu se supere dar a fost primul mesaj primit si asa cum am spus tuturor daca se razgandea Mircica, ii loam in ordine.

 

PS. wolf4mwolf nu te supara ca ti-am dat numele :laugh:. Mai avem de baut!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

slefuit sau luat la strung :laugh:

.. as vrea sa renunt la ghidonul inalt,as prefera unul mai drept...daca nu e cineva care sa aiba nevoie acerba de el,m-as inscrie eu....si multumiri ,celui care il doneaza,si tuturor care fac asemenea gesturi...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

lasa-mi o adresa ca sa-ti trimit. cel de jos s-a dat, le mai am pe primele 2.

 

.. as vrea sa renunt la ghidonul inalt,as prefera unul mai drept...daca nu e cineva care sa aiba nevoie acerba de el,m-as inscrie eu....si multumiri ,celui care il doneaza,si tuturor care fac asemenea gesturi...

 

trimite adresa

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sincere felicitari din partea unui incepator care viseaza inca sa ajunga ceea ce voi " suntetzi " deja.

Suntetzi prea buni la faza cu donatul insa din cate vad nu prea se inghesuie lumea la "primit"

oricum FELICITARI TUTUROR

APROAPE tot ce sa oferit pina acum SA SII PRIMIT DEJA

 

salut

roby :finger:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...