Jump to content

FREE TALK (Discuta Liber)

Recommended Posts

In HD stiu eu ... suna-ma pe telefon (numar in semnatura - vodafone e tot timpul cu mine) ca este mai difcil sa iti spun unde este, dar merita sa cauti lucra super si la preturi rezonabile. Am modificat acolo costum moto nou nout de 300 euro si a avut curaj sa se bage ... a iesit de nici nu zici ca a lucrat cineva pe costum. Recomand.

• Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Hello,

Sambata 16.06.2012, am avut placerea sa particip la cununia colegului motociclist Dani, din Calan. Am intalnit oameni faini, atmosfera grozava si bineinteles deznodamantul asteptat...cei doi au spus un DA hotarat. Casa de piatra si multa sanatate !

...

post-9065-0-54439400-1340199430_thumb.jpg

post-9065-0-30923400-1340199433_thumb.jpg

post-9065-0-85159600-1340199434_thumb.jpg

post-9065-0-19884900-1340199436_thumb.jpg

post-9065-0-67108800-1340199437_thumb.jpg

post-9065-0-27055500-1340199439_thumb.jpg

post-9065-0-81234300-1340199440_thumb.jpg

post-9065-0-28882300-1340199442_thumb.jpg

post-9065-0-07246100-1340199444_thumb.jpg

post-9065-0-64906300-1340199445_thumb.jpg

post-9065-0-38700300-1340199520_thumb.jpg

Salut,

intrerup un pic uralele pentru cei 2 sarbatoriti (casa de piatra, by the way).

Ma intereseaza un magazin Second Hand mare de mobila in Deva, trebuie sa renovez un apartament acolo si nu prea am cunostinte despre locatii unde gasesc mobila, usi interioare / exterioare.... cat mai multe.

Daca ma poate ajuta cineva cu 1, 2 maxim 3 locatii ii multumesc fain de tot! 67.gif

Stie cineva traseul care duce de la Petrosani, prin Lonea , pana pe Vf. Surianul ? Se poate merge cu un Transalp sau Dominator ? O harta marcata ar fi super ! Multumesc !

Stie cineva traseul care duce de la Petrosani, prin Lonea , pana pe Vf. Surianul ? Se poate merge cu un Transalp sau Dominator ? O harta marcata ar fi super ! Multumesc !

Vorbeste cu Galen. Am inteles ca a fost el anul asta.

Mihai, daca vrei pot sa iti dau traseul pe care l-am facut in Apuseni.

Si mai vin cu un anunt:

Radu Vaduva cunoscut aici sub numele de vaduvard se casatoreste in data de 21.07.2012 si ne invita la o bere cu ocazia asta. Cine vrea sa participe la alaiul de nunta cu motocicleta si vrea detalii sunati-ma pe numarul din semnatura. Bafta !

Mihai, daca vrei pot sa iti dau traseul pe care l-am facut in Apuseni.

Si mai vin cu un anunt:

Radu Vaduva cunoscut aici sub numele de vaduvard se casatoreste in data de 21.07.2012 si ne invita la o bere cu ocazia asta. Cine vrea sa participe la alaiul de nunta cu motocicleta si vrea detalii sunati-ma pe numarul din semnatura. Bafta !

Se pare ca suntem afectati rau de canicula in vara asta... :sick: Ne-a cam apucat pe toti! :rock:

Vom fi si noi prezenti!

Ne mai sinucidem multi anul asta? Mai bine mor de motor decat de nevasta! :baldy: :P

Prezent! :D

Se pare ca este anul cu cele mai multe ,,accidente'' in randul motociclistilor Hunedoreni. Este binenteles o gluma, eu va doresc oricum numai bine si casa de piatra la toti, iar despre tine Ovidiu ce sa zic, abia astept sa venim sa iti bem si tie berea cit de curind. :cheers:

• 2 weeks later...

Radu Vaduva cunoscut aici sub userul de vaduvard se casatoreste in data de 21.07.2012 si ne invita la o bere cu ocazia asta. Cine vrea sa participe la alaiul de nunta, intilnirea la mire la bloc la ora 16.00. Str. Scarisoara, bl. 34. Langa bar OZANA. Bafta !

Casa de piatra tuturor ! vad ca sunt destui anul acesta :eek: la voi in zona !

Cristi , uite asa ne vine randul la fiecare .............. beer.gif

Asteptam pozele !!!

Lumeeee Lumeeee !!!

Ultima aparitie !!! Tehnologie de varf !!!

Cel mai tare GPS cu antena de ultima generatie (klingonian sau romulan ???)

Numai azi si numai pe Aprilia Caponord !!! ( zis autobuzul lui Mircea :crack: )

Oare prinde si sarbii cu asta ? :eek: :blbl:

:lol: :lol:

post-56982-0-09451300-1343816349_thumb.jpg

• 2 weeks later...

Pic și eu pe aici cu o reclamă...pentru mine. :D

Pe bd. Iuliu Maniu (București), am deschis un magazin acum ceva vreme și am băgat și partea de piese pentru moto și scutere. Lucrez cu 3 importatori de căciulă, deci sper să pot găsi cam orice ar fi nevoie.

Dacă aveți nevoie de ceva aruncați cu mail-uri pe contact@zetmag.com sau sunați-mă la 021.367.48.77 sau 0752.230.399

Asfalt uscat și mai puțin fierbinte :)

Dupa cum unii dintre voi stiti deja, sambata aceasta, in 25 august, eu si Maria ne casatorim.

Va invitam pe toti cei care doriti sa ne insotiti intr-un alai de nunta si sa ne fiti alaturi in acesta zi frumoasa din viata noastra.

Programul ar fi urmatorul:

- la ora 14:45-14:50 intalnirea la renumitul ceas din Calan si voi veni eu sau voi trimite pe cineva sa va conduca la mine la bloc/apartament.

- se sta la o bere, o prajitura sau o tuica si pe la 15:30 este plecarea la mireasa la Simeria (nasii vor fi la mine deja, asa ca nu se mai merge dupa ei).

- la Simeria vom ajunge pe la 16:00 si se va sta la mireasa pana pe la 16:40 la o alta bere, prajitura si ceva de potol. :D Casatoria civila va fi la ora 17:00 in Parcul Dendrologic, insa va trebui sa fim acolo cam cu 10 minute inainte.

- in parc se vor face pozele cu invitatii si pozele de grup, apoi cine va vrea si are timp disponibil sa ramana, biserica va fi cea din Biscaria la ora 18:30, apoi se pleaca direct la Bacia la restaurant.

- la restaurant se vor servi celor care vor ramane (daca vor ramane :P ) o alta bere, prajitura si ceva aperitive.

Ca si completare, daca vreti sa vedeti o mireasa conducand motocicleta :moto: , va asteptam pe toti cu drag!!!

Pentru alte detalii va las numarul meu: 0726276517.

post-60106-0-52512000-1345480386_thumb.jpg

Edited by ovidiu_hd

Eu si prietenii mei nu putem sa spunem decit atit: PREZENT !!! :rock:

P.S.

Invitatia la nunta (atasata si in anuntul tau) este ceva de vis, nu cred ca am vazut vreodata una mai reprezentativa si mai frumoasa, FELICITARI !!! :cheers:

Edited by Triplu xXx